<<<1 - 11 з 5441>>>


14 Серпня 2020 17:04

Вічна пам'ять!

Семенівська районна державна адміністрація висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу смерті Костюка Анатолія Григоровича.

Костюк Анатолій Григорович народився 4 грудня 1927 року в місті Семенівка Чернігівської області в сім’ї колгоспників.

Учасник великої Вітчизняної війни до її переможного закінчення. Нагороджений бойовими орденами, 27 медалями, почесними грамотами(орден

14 Серпня 2020 16:24

Відбулось два засідання комісії при районній державній адміністрації

14 серпня 2020 року відбулась комісія з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.
Розглянуто 2 заяви. Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо призначення 2 особам соціальних виплат.

Друга комісія з призначення житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та призначення пільг.
Розглянуто

14 Серпня 2020 14:54

Дмитро Разумков: У Чернігові є повний спектр можливостей для розвитку підприємництва, інновацій та стартапів

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков у рамках робочої поїздки до Чернігівської області відвідав Центр підтримки підприємництва, інновацій та стартапів.

 — Сьогодні в Центрі ми побачили повний спектр можливостей. Інноваційний простір, який вже ефективно працює і, сподіваюся, буде успішно розвиватися,  —  зазначив Голова Парламенту.

Дмитро Разумков

14 Серпня 2020 14:51

У Чернігівській області зафіксовано 47 нових випадків захворювання COVID-19

За інформацією Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 13 годину п'ятниці 14 серпня в області виявлено 47 нових випадків COVID-19.

ПЛР-тести підтвердили захворювання у 14 прилучан, 12 чернігівців, п’яти ніжинців, та семи жителів Бобровицького району. Також виявлено двох інфікованих у Носівському районі та по одному у Бахмацькому, Борзнянському, Козелецькому, Корюківському, Куликівському,

14 Серпня 2020 14:33

Дмитро Разумков: Держава має підтримувати бізнес і створювати всі умови для інвесторів, особливо - в умовах пандемії та економічної кризи

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков у Чернігові відвідав ТОВ «ПЕТ Технолоджиз» та Чернігівську швейну фабрику «Елегант». Він оглянув виробничі цехи та ознайомився з роботою підприємств, їх матеріально-технічною базою.

 — Сьогодні ми з керівництвом профільних комітетів поспілкувалися з бізнесом і почули проблемні питання, які хвилюють підприємців. Є низка ініціатив,

14 Серпня 2020 14:28

До уваги працюючих пенсіонерів або тих, хто вирішив працевлаштуватись

Час від часу на просторах Інтернету з'являються «лякалки» про обмеження прав пенсіонерів, які працюють.

То що ж треба знати тим, хто у період отримання пенсії готовий вийти на роботу?

З цим запитанням ми звернулися до начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрія Юрченка.

14 Серпня 2020 08:17

СВЯТО МАКОВІЯ!

З нагоди релігійного свята Маковія – першого спасу, 14 серпня в місті відбулись святкові заходи та ярмарка. Голова Семенівської районної державної адміністрації Денис Буданов відвідав основні урочистості медового спасу на алеї героїв. Свято благословив отець Валерій настоятель Української Православної Церкви Ікони Казанської Божої Матері.

14 Серпня 2020 08:08

У Чернігівській ОДА відбулося нагородження переможців регіонального відбору «Ордену святого Пантелеймона»

У четвер, 13 серпня у Чернігівській ОДА вручили дипломи переможцям обласного відбору на нагородження Орденом святого Пантелеймона. Участь у заході взяли голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко, народний депутат України Валерій Зуб, члени Чернігівської Регіональної ради «Ордену святого Пантелеймона».

Громадська відзнака започаткована у 2017 році і присуджується людям, небайдужим до

13 Серпня 2020 10:02

Андрій Подорван провів нараду з керівниками закладів позашкільної освіти

Про комплексний підхід підготовки закладів освіти та позашкілля до роботи у новому 2020/2021 навчальному році йшлося під час робочої зустрічі заступника голови Чернігівської ОДА Андрія Подорвана з керівниками закладів позашкільної освіти обласного підпорядкування. В обговоренні взяли участь в.о. начальника Управління освіти та науки облдержадміністрації Людмила Чубич та директор Центру матеріально-технічного та інформаційного

13 Серпня 2020 09:56

У Чернігівській області зафіксовано 27 нових випадків захворювання COVID-19

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 12.00 четверга 13 серпня в області підтверджено 27 нових діагнозів COVID-19. ПЛР-тестування підтвердили коронавірус у шести чернігівців, по п'ять випадків зафіксовано у Ніжині та Прилуках, чотири - у Козелецькому районі, три у Чернігівському, по одному - в Ічнянському, Менському, Носівському та Прилуцькому районах. З них семеро перебувають на госпіталізації

13 Серпня 2020 09:28

У регіонах розглянуто звернення громадян, – Держенергонагляд

Управління Держенергонагляду у Закарпатській області проведено розгляд звернення громадянки щодо технічного стану повітряної лінії електропередачі у с. Велятино Хустського району

 

В ході опрацювання звернення уповноваженими представниками ОСР визнано факт невідповідності технічного стану  ПЛ-0,4 кВ Л-2 від ТП-379 вимогам нормативних документів в галузі електроенергетики.

<<<1 - 11 з 5441>>>