<<<1 - 11 з 4148>>>


18 Липня 2018 18:15Подія

Всі райони області будуть підключені до центральної диспетчерської екстреної медицини до кінця року, — Валерій Куліч

Сьогодні голова облдержадміністрації Валерій Куліч разом з головою обласної ради Ігорем Вдовенком та Чернігівським міським головою Владиславом Атрошенком офіційно дали старт роботі єдиної оперативно-диспетчерської служби області.

Ця служба є структурним підрозділом обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф і у сьогоднішньому форматі працює недавно. На її обладнання з бюджету було використано 10,5 мільйона гривень.

За новою системою дзвінок з будь-якого телефону області переадресовується на єдину багатоканальну лінію «103», диспетчер у Чернігові приймає виклик, одночасно заносить його в електронну базу даних і передає

18 Липня 2018 18:09актуально

Голосуйте за пріоритети Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»

До 20 липня цього року кожен може проголосувати за нові пріоритети Уряду України в рамках реалізації міжнародної Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» на найближчі два роки.
16 Липня 2018 08:00Вітання

Плідної праці та нових звершень!

Шановні бухгалтери!

16 липня по всій країні відзначається Ваш день – День бухгалтера, який підкреслює надзвичайно важливу роль зазначеної професії у сучасному суспільстві. Важко уявити собі будь-яку галузь економіки чи будь якої іншої сфери, де б не використовувалась ваша праця, ваш досвід та професійні знання.

Саме ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, заміряєте фінансовий пульс району. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки району та держави загалом.

Професія бухгалтера вимагає від кожного з вас відповідальності,

13 Липня 2018 11:57Подія

День села у с. Жадове

Традиційно 12 липня, в день християнського свята Апостолів Петра і Павла, Жадове святкував День села, на якій завітав в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш.

Свято тут, як завжди проходить на високому рівні завдяки спільним зусиллям сільського голови Сергія Помозка його помічників та місцевої громади.

Святкували жадівці весело і завзято, як і годиться з шашликом і юшкою. На свято зібралося мало не півсела - від найменших до найповажніших.

В.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш привітав жителів села зі святом:

- Я радий вітати усіх зі святом – Днем села! Безумовно, мальовничий наш край, у якому живуть

13 Липня 2018 09:11Офіційно

Нікому не вдасться заблокувати вступ України до НАТО – Президент про підсумки Брюссельського Саміту Альянсу

Президент Петро Порошенко відзначає успішність проведення Саміту НАТО у Брюсселі. «Які мої особисті враження від сьогоднішнього засідання? Всі хто виступали, а виступали лідери 19 країн-членів, голови держав та урядів, і всі без виключення говорили про те, що підтримка України мала полягати в тому, щоб прискорювати перспективу членства для України.
12 Липня 2018 08:42До уваги!

В Україні стартувала інформаційна кампанія «Безоплатна правова допомога – завжди поруч»

Міністерство юстиції України, Координаційний центр з надання правової допомоги спільно з канадськими партнерами презентували серію відеороликів та плакатів, які стануть основою інформаційної кампанії про безоплатну правову допомогу в Україні.

Мета кампанії – розповісти якнайширшому колу громадян про систему безоплатної правової допомоги (БПД) як про можливість вирішувати свої проблемні питання та захищати свої права у правовий спосіб. Відеоролики мотивують звертатися за безоплатною правовою допомогою та інформують, як це можна зробити. «Створення системи безоплатної правової допомоги є одним із найбільш успішних проектів українського

11 Липня 2018 08:16Офіційно

Повна інтеграція України в євроатлантичну систему – це найбільша загроза для російської агресії – Президент про Саміт НАТО в Брюсселі

«Мій досвід показує, що ніщо так не лякає Росію, як наша єдність і рішучість. Повна інтеграція України в європейську та трансатлантичну системи – це найбільша загроза для російської агресії», - наголошує Президент на сторінках Financial Times про Саміт НАТО в Брюсселі та важливість НАТО та ЄС для України.

Петро Порошенко зазначає, що має на меті «перетворити європейські прагнення України в більш глибокі альянси з ЄС, починаючи з цифрового ринку, митної співпраці і енергетичної солідарності, та включаючи зобов’язання щодо участі європейських столиць у відновленні міст Донбасу». «Будь-що менше не

11 Липня 2018 08:11Пам’ятаємо

Левко Лук’яненко: життя, що стало взірцем патріотизму

Політичного та громадського діяча, колишнього політв’язня, Героя України, одного з авторів акту «Про Незалежність України» Левка Лук’яненка поховали 10 липня на Байковому кладовищі в Києві.

Тисячі громадян, серед яких і перші особи країни, прийшли попрощатися із видатним українцем, віддати шану його незламному духу, бунтарській натурі та самовідданості в захисті суверенітету України.

У церемонії прощання з видатним земляком також взяли участь представники Чернігівської області, серед яких заступник голови ОДА Сергій Сергієнко та голова обласної ради Ігор Вдовенко.

Левко Лук’яненко був родом із села Хрипівка на Чернігівщині,

11 Липня 2018 08:06До уваги!

Стережіться змій!

Більшість людей віддають перевагу відпочинку на природі, і всі з задоволенням здійснюють походи у ліс, люблять відпочинок біля водойм.

Але тут нас чекає нова небезпека – це можлива зустріч зі зміями.

Так, до реанімації Новгород-Сіверської лікарні минулої п’ятниці потрапив хлопчик 7 років. Його двічі вкусила змія. Це сталося в селі Красний хутір в оздоровчому таборі. Діти бігали у траві в лісі, і він, зі слів виховательки, побачив змію і почав за нею ганятись.

Слід нагадати основні правила поведінки при контакті з плазунами: змії живуть у злагоді з природою, вони мудрі, тому

10 Липня 2018 12:35Подія

Голова облдержадміністрації Валерій Куліч: на механізм прямих оплат з жовтня має перейти якнайбільше медичних закладів Чернігівщини

В області необхідно активізувати роботу з підписання декларацій про вибір лікаря, щоб уже з наступного кварталу якомога більше медичних установ напряму фінансувалися Національною службою здоров’я. На цьому під час оперативної наради з керівниками структурних підрозділів ОДА наголосив голова облдержадміністрації Валерій Куліч.

За інформацією обласного Управління охорони здоров’я, протягом минулого тижня кількість підписаних декларацій зросла на понад 32 тисячі і станом на 7 липня перевищила 300 тисяч екземплярів.

Лідерство продовжує утримувати Корюківський центр первинної медико-санітарної допомоги, який вже має підписаними 56% угод. У Семенівському районі

10 Липня 2018 12:26До уваги!

Фотографуй Десну та отримуй призи

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації спільно з Деснянським басейновим управлінням водних ресурсів оголошує конкурс до Дня Десни для професійних фотографів та аматорів.

Що треба зробити:

- надіслати до 5 якісних світлин річки Десни (формат — JPEG, для друку на А3 (не менше 3600 пікселів по довшій стороні)). Фото мають бути завантаженні на файлообмінник, посилання на який варто дати в листі.

Що за це буде:

- переможці отримають заохочувальні подарунки, а головне – визнання. Адже кращі знімки надалі використовуватимуться в роботі зазначених структур як офіційні ілюстрації.

<<<1 - 11 з 4148>>>