<<<1 - 11 з 3243>>>


29 Березня 2017 10:38До уваги!

1 квітня 2017 року стартує Урядова програма «Доступні ліки»

За програмою «Доступні ліки» пацієнти зможуть отримувати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою. Що потрібно знати про цю програму

1. Як отримати безкоштовні ліки?

Зверніться до лікаря та отримайте правильно виписаний рецепт.

Завітайте до аптеки з позначкою «Доступні ліки».

Отримайте ліки безкоштовно або з частковою доплатою за рецептом.

Вартість ліків повністю або частково оплачує держава.

2. Коли запрацює програма?

Програма запускається 1 квітня 2017 року. Аптеки на добровільних умовах підписують договір з місцевими

29 Березня 2017 08:51Подія

Призначена грошова компенсація на придбання житла членам сім’ї загиблого в АТО військовослужбовця

28 березня перший заступник голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш провів засідання районної Комісії з розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів про виплату грошової компенсації.

Членами Комісії згідно постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 719 «Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ групи з числа з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов» було розглянуте звернення членів

28 Березня 2017 14:20Подія

«Мама». Новий суд захист, а не тиск

ВІДЕОРОЛІК
28 Березня 2017 12:40Подія

100 років тому Михайло Грушевський уперше головував на засіданні Центральної Ради

28 (15) березня 1917 року відбулося засідання Української Центральної Ради, на якому вперше головував Михайло Грушевський.

Напередодні, 23(10) березня, перед його поверненням із заслання Центральна Рада ухвалила, «щоб президіум Ради привітав п. Грушевського, коли він приїде до Києва». На наступному зібранні 25(12) березня завдання уточнили: «Президіум УЦР повинен привітати М. С. Грушевського в його помешканні, а потім запросити його на збори Центральної ради».

Михайло Грушевський прибув до Києва 26(13)-го, однак заплановане привітання не відбулося. Так сталося через те, що у поїзді, в якому він їхав, сталася пожежа. Вогонь знищив книги і стародруки,

28 Березня 2017 08:22Офіційно

Високо цінуємо єдність країн «Великої сімки» у підтримці України на шляху реформ та протидії російській агресії - Президент під час зустрічі з послами «Великої сімки» та Євросоюзу

Президент Петро Порошенко провів першу зустріч з послами країн «Великої сімки» та Європейського Союзу в рамках головування Італії у цьому впливовому об’єднанні.

Глава держави високо оцінив солідарність та єдність країн «Великої сімки» з Україною у забезпеченні підтримки впровадженню внутрішніх реформ та протидії російській

28 Березня 2017 08:10Брифінг в облдержадміністрації

Про ЗНО не дасть забути мобільний

17 березня закінчилася реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2017 року. Про підсумки реєстрації на Чернігівщині та цьогорічні нововведення повідомила сьогодні, 27 березня, під час брифінгу директор Київського регіонального центру оцінювання якості освіти Світлана Сакаєва.
27 Березня 2017 11:46Офіційно

Президент підписав Указ про заходи із вшанування пам'яті жертв Великого терору 1937-1938 років у зв’язку із 80-ми роковинами трагедії

Президент України Петро Порошенко підписав Указ №75/2017 «Про заходи у зв'язку з 80-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років». Головною метою документу є гідне вшанування пам'яті жертв Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років, донесення до українського суспільства та світової спільноти об'єктивної інформації про злочини, вчинені у XX столітті комуністичним тоталітарним режимом на території України, а також сприяння утвердженню в суспільстві ідеалів гуманізму.

Відповідно до Указу, Кабінету Міністрів

27 Березня 2017 10:57Інформує статистика

До Міжнародного дня театру

27 березня весь світ відзначає Міжнародний день театру.

Сьогодні на Чернігівщині діють 4 професійні театри: Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т. Г. Шев-ченка, Чернігівський обласний молодіжний театр, Чернігівський обласний театрально-видовищний дитячий (ляльковий) театр ім. О. П. Довженка, Ніжинський академічний український драматичний театр ім. М. М. Коцюбин-ського.

У минулому році ними показано 1289 театральних вистав, у числі яких 173 – для сільських жителів. Театральні колективи зіграли 355 гастрольних спектаклів для жителів області та 188 – поза її межами. Одна вистава відбулася в Білорусі. Уперше було поставлено

27 Березня 2017 10:52Інформає статистика

Рівень медичного обслуговування

Результати опитування домогосподарств Чернігівщини щодо рівня медичного обслуговування, проведеного в жовтні 2016р., свідчать, що за останні 12 місяців майже в кожній сім’ї (98%) хто-небудь із її членів потребував медичної допомоги, придбання ліків та медичного приладдя. Проте, половина з них не змогли задовольнити ці потреби, зазначивши основною причиною їх високу вартість.

Залишаються проблеми з доступністю послуг лікарів. За даними опитування, майже п’ята частина домогосподарств області при потребі не змогли відвідати лікаря. З них поскаржилися на дорогі послуги 73% опитаних, на відсутність спеціаліста потрібного профілю – 27%.

Про

26 Березня 2017 12:48Подія

Чернігівський обласний фестиваль-конкурс української патріотичної пісні та поезії часів Революції Гідності та АТО «Янголи світла»

28 квітня 2017 ріку в Кіно-культурному мистецькому центрі з національно-патріотичного виховання дітей та молоді за адресою м. Чернігів вул. Магістрацька, 3 відбудеться Чернігівський обласний фестиваль-конкурс української патріотичної пісні та поезії часів Революції Гідності та АТО «ЯНГОЛИ СВІТЛА».

Афіша та прес-реліз Чернігівського обласного фестивалю-конкуру української патріотичної пісні та поезії часів Революції Гідності та АТО «Янголи світла»

24 Березня 2017 15:36Подія

Всеукраїнський тиждень дитячого читання – вважається відкритим!

Від 1993 року в незалежній Україні започатковано проведення Всеукраїнського Тижня дитячої та юнацької книги, а з 2008 року – Всеукраїнського Тижня дитячого читання. Відтоді свято крокує по всій Україні і щороку його відзначають у різних регіонах нашої держави.

Саме з цієї нагоди 24 березня в районній бібліотеці для дітей відбулося урочисте відкриття «Книжкового тижня». На літературно – музичне свято завітали учні 5 – х класу Семенівської ЗОШ №1.

Бібліотекар привітала гостей та познайомила з історією виникнення свята, яке не позначено червоним у календарі, але є важливим для всіх читачів та відповідно для бібліотек всієї України.

Цікаве театралізоване дійство

<<<1 - 11 з 3243>>>