<<<1 - 11 з 4841>>>


07 Грудня 2019 07:00Вітання

З Денем місцевого самоврядування!

Шановні працівники органів місцевого самоврядування Семенівщини! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

 Це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми Семенівщини, дбають про розквіт краю.

   Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими

06 Грудня 2019 17:03Вітання

Урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування

 

7 грудня Україна відзначатиме День місцевого самоврядування – свято кожного, хто працює в представницьких органах територіальних громад, хто діє завдяки і на благо громади.

З цієї нагоди сьогодні в малому залі міського палацу культури відбулись урочистості за участю в.о. голови районної державної адміністрації Станіслава Черниша, голови районної ради Василя Малковича,

06 Грудня 2019 15:00

До Дня Збройних сил України

Загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу і шану з боку офіційних державних структур усіх рівнів. Цей День приурочений до дати прийняття Закону незалежної України від 6-го грудня 1991-го року «Про Збройні Сили України». 

З нагоди Дня Збройних Сил України за участю в.о. голови районної державної адміністрації Станіслава Черниша, міського голови Сергія Деденка, голови

06 Грудня 2019 09:00

Відбулось засідання комісії при районній державній адміністрації

        04 грудня 2019 року відбулося засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при Семенівській РДА на якому розглядалася питання обстеження та інвентаризації місць захоронення трупів тварин і утримання діючих (існуючих) худобомогильників, а також питання виділення під території діючих  худобомогильників  земельних ділянок, не допущення проведення сільгоспробіт, випасу тварин на території худобомогільників

06 Грудня 2019 08:00Вітання

З Днем Збройних сил України!

Шановні військовослужбовці, ветерани, учасники бойових дій! Вітаємо вас з Днем Збройних Сил України!

   Це свято має особливе значення, адже Україна вперше за роки незалежності зі зброєю в руках відстоює своє право на територіальну цілісність та соборність. Практично кожен українець розумом та серцем відчув місію наших військових, котрі ціною власного життя захищають цілісність та суверенність країни.

  

05 Грудня 2019 12:29

Обережно, ожеледиця!

Цього року нас радувала довготривала та тепла осінь. Але, все таки, довгоочікувана зима поступово входить в свої права. Вона почалася з мокрого снігу та ожеледиці.

Ожеледиця завдає багато прикростей людям. В цей час різко збільшується кількість аварій транспорту. Необережне падіння під час ожеледиці може спричинити травмування людини.

У нещасного випадку можуть бути різні причини, але найчастіше це необережність. Взимку люди

02 Грудня 2019 15:53Статистика інформує

До Міжнародного дня людей з інвалідністю

 

 

Щороку 3 грудня Україна разом зі світовою спільнотою відзначає день підтримки найбільш незахищеної частини суспільства – Міжнародний день людей з інвалідністю.

За адміністративними даними, на Чернігівщині на початок 2019 року налічувалося понад 79 тис. осіб з обмеженими можливостями. Кожному другому з них було встановлено ІІІ групу інвалідності, кожному третьому –
ІІ групу, 11% – І групу та 5% були

02 Грудня 2019 08:00

Організована зона особистого простору Wi-Fi

З радістю повідомляємо, що тепер в центральній районній бібліотеці  організована

зона особистого простору Wi-Fi .

Кожен читач в затишній обстановці може безкоштовно скористатися

виходом в інтернет зі свого мобільного телефону або ноутбука.

02 Грудня 2019 08:00

"Свіча Голокосту не згасне"

Кожного року, в останній день осені ми вшановуємо пам'ять жертв масової акції проти євреїв у період Голокосту, яку у 1941 році провели нацисти. Не оминуло лихо і Семенівщину. В урочищі Березова Роща під час окупації міста розстріляли 273 мирних мешканців, більшість з яких були єврейської національності — чоловіки, жінки, літні люди та діти. З тих даних, які збереглися, наймолодшому

01 Грудня 2019 15:00

Книжкова викладка "Знати, щоб жити" до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

Всесвітній день боротьби зі СНІДом відмічають щорічно 1 грудня. Сьогодні в головній книгозбірні Семенівської громади зібрались, щоб приєднатися до мільйонів людей в усьому світі та нагадати про важливість спільних зусиль в боротьбі з хворобою.

 

До Міжнародного дня боротьби зі СНІДом в бібліотеці оформлено книжкову викладку «Знати, щоб жити». Серед документів викладки – новітні матеріали UNAIDS(до 1 грудня 2019 р), об'єднання

28 Листопада 2019 10:37

"16 днів проти насильства"

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Центральна районна бібліотека долучається до акції.

25-го листопада бібліотека стартувала відкриттям тематичної виставки «Ми проти насилля», з інформацією для всіх вікових груп населення району, щодо запобігання насильству в будь-якому його прояві та торгівлі людьми.

 

Серед багатьох

<<<1 - 11 з 4841>>>