<<<1 - 11 з 3436>>>


29 Червня 2017 15:32Подія

Проведено засідання комісії з питань розгляду звернень громадян

З метою сприяння громадянам у вирішенні питань, з якими вони звертаються до органів державної влади, підвищення ефективності роботи зі зверненнями громадян при Семенівській районній державній адміністрації діє постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян.

29 червня перший заступник голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш провів чергове засідання комісії, де було розглянуто 10 заяв про надання матеріальної допомоги.

Всі заяви надійшли від жителів району.

З урахуванням пропозицій членів комісії 6 заяв від громадян району були задоволені.

Перший заступник голови районної державної адміністрації дав доручення підготувати відповідне розпорядження.

Сектор інформаційної

29 Червня 2017 09:29До уваги!

Увага! Інформація для суб’єктів господарювання

Китайська компанія планує реалізувати на території України проекти щодо генерації електроенергії шляхом перетворення енергії сонячного випромінювання у постійний електричний струм з використанням напівпровідникових матеріалів, які проявляють фотоелектричний ефект (фотовольтаїки). З метою впровадження проектів китайський інвестор розглядає наступні варіанти співробітництва:

1. Китайська компанія будує сонячну електростанцію в Україні, надає необхідне обладнання, прилади та допоміжні пристрої, а українська компанія оплачує виконані роботи.

2. Китайська компанія може співпрацювати з українською компанією для реалізації спільного проекту з будівництва сонячної

29 Червня 2017 09:11Офіційно

Глава держави: Повне перезавантаження Верховного Суду України – забезпечить незалежність і неупередженість права

Початок роботи найвищого суду у оновленій системі судоустрою України – першочергове завдання на найближчий період, наголошує Президент Петро Порошенко. Однак, для успішного завершення реформи правосуддя та перезавантаження судової гілки влади необхідне ухвалення низки наступних кроків, забезпечення яких має здійснити Верховна Рада.

«Днями завершується конкурс до Верховного Суду, який для успішної діяльності потребуватиме не лише те, що ми вже зараз маємо. Але він потребує нових процесуальних норм і правил. І я дуже сподіваюся, що найближчим часом Верховна Рада прийме

29 Червня 2017 09:06Подія

Виступ Президента України з нагоди Дня Конституції України

Шановні співвітчизники!

Дорогі українці!

Лише 21 рік тому, після багатогодинних баталій, багато з яких ми сьогодні дуже добре пам’ятаємо, ранком 28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила Конституцію України – Основний Закон нашої держави, який і досі вважається одним із найдемократичніших у світі.

Але наші предки залишили по собі також один із найдавніших конституційних документів взагалі в історії людства, в історії його політичної думки.

Цей документ з’явився у 1710 році, задовго до подібних актів і мав скорочену назву «Пакти й Конституції прав і вольностей Війська Запорізького».

Ще тоді це був

27 Червня 2017 15:13Подія

Добробуту та нових звершень!

Шановні жителі Семенівщини!

Щиро вітаємо вас з визначним державним святом – Днем Конституції України, яке відзначається 28 червня!

Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самоорганізації особистості.

Від усього серця бажаємо

27 Червня 2017 14:38Подія

Урочисті заходи з нагоди відзначення 21-ї річниці Конституції України

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення і майбутнє. До їх числа належить і День Конституції України, коли громадяни країни віддають данину символам держави, що пройшли довгий героїчний шлях. Конституція увійшла в суспільне життя українців як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

Напередодні свята, 27 червня з нагоди 21 - ї річниці Конституції України в районному Будинку культури за участю голови районної державної адміністрації Сергія Деденка,

26 Червня 2017 14:15Подія

Приємні зустрічі

23 червня в Центральній районній бібліотеці відбулася зустріч з автором оновленої фотокниги про історію та сьогодення Семенівського краю «Welcome to Semenivkа» Едуарда Асмаковського та Михайла Волка.

Дуже цікаво Едуард Асмаковський розповів про нові сторінки свого видання, як виходила книга, скільки вкладено праці та часу. Доповнена новими матеріалами, новими фотознімками, фрагментами топографічної карти Чернігівської губернії початку ХХ сторіччя книга стала ще змістовніша, з гарною цупкою палітуркою.

Ми, працівники бібліотеки, щиро дякуємо авторам фотокниги за такий подарунок для наших читачів. Адже нашим землякам цікаво знати історію

26 Червня 2017 14:05До уваги!

Оголошення!

У відповідності до Указу Президента України від 20квітня 2017 року №111/2017 «Про відзначення 21-ї річниці Конституції України», наказу №195/4 від 12.06.2017 Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області «Про проведення тижня правових знань до Дня Конституції України» з метою надання безоплатної первинної правової допомоги з 26 червня 2017 року по 30 червня 2017 року у Семенівському районному відділі державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області вул.Червона Площа, 2, м.Семенівка – проводиться тиждень правових знань до Дня Конституції України.

26 Червня 2017 12:18Подія

Голова районної державної адміністрації побував на Дні села в Олександрівці

Традиційне свято, започатковане багато років тому − День села − провели минулої суботи, 24 червня, мешканці села Олександрівки Семенівського району.

День села – це свято, яке єднає всіх жителів, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє, демонструє народні звичаї, традиції та таланти громади.

Олександрівський сільський голова Тетяна Коробко щиро привітала своїх односельців зі знаковою подією.

На свято був запрошений голова районної державної адміністрації Сергій Деденко, який привітав жителів Олександрівської громади та відмітив: «У кожної людини в житті є щось таке сокровенне,

26 Червня 2017 10:46Подія

Випускні вечори в школах району

Ось і залишилась позаду безтурботна і весела шкільна пора. Залишились в минулому страшні контрольні і суворі вчителі. Попереду у вчорашніх школярів доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але шкільні спогади назавжди зостануться найсвітлішими. І, мабуть, для кожного найяскравішою, найприємнішою згадкою залишиться випускний бал.

24-25 червня відбулось хвилююче прощання зі школою – випускні вечори для учнів 11-их класів. Цього дня випускники отримали документ про здобуття середньої освіти. Із одинадцятих класів району випущено 106 учнів. Із них, 4-х учнів за сумлінне навчання та зразкову поведінку відзначено медалями.

На випускних вечорах Семенівської гімназії

25 Червня 2017 08:00Вітання

Успіхів і щасливих днів!

Щиро вітаємо з Днем молоді всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею!

Це особливе та унікальне свято, адже саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Молодість – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє. Сучасні і освічені, ви – творці сьогодення та майбутнього.

Бажаємо вам витримки і сміливості

<<<1 - 11 з 3436>>>