<<<1 - 11 з 4244>>>


19 Вересня 2018 09:24До уваги!

Діти можуть і мають захищати свої права

07 січня 2018 року набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», яким внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Зокрема, розширено коло суб’єктів доступ до безоплатної вторинної правової допомоги, шляхом включення до нього дітей.

Правовий статус дитини, окрім Конституції України, визначають ряд законів і підзаконних нормативно-правових актів, які забезпечують розвиток дітей, встановлення гарантій і пільг для даної категорії громадян нашої держави.

В Законі України «Про громадянство України» від 18.01.2001 року визначено, що дитина - це особа

18 Вересня 2018 12:15Подія

Про продовження Програми “Fit for Partnership with Germany”

З метою залучення широкого кола підприємництва в області запрошуються до участі у міжнародній Програмі “Fit for partnership with Germany” (Готуємося до співпраці з Німеччиною), яка реалізується у тісній співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Федеральним міністерством економіки і енергетики Німеччини.

Програма спрямована на стимулювання розвитку українського бізнесу, економічне співробітництво між Україною та Німеччиною, соціально-економічний розвиток регіону та сприяє:

• виходу українських підприємств на міжнародні ринки;

• підвищенню конкурентоспроможності українських

18 Вересня 2018 12:10Офіційно

Президент увів в дію рішення РНБОУ щодо припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Росією

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 6 вересня 2018 року «Про Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією».

Відповідно до рішення Ради національної безпеки і оборони України підтримано пропозиції Міністерства закордонних справ України щодо припинення Україною дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією, підписаного 31 травня 1997 року.

Міністерство закордонних справ України має заявити Російській Федерації про бажання України припинити

18 Вересня 2018 12:00До уваги!

ЗАПРОШУЄМО НА СВЯТА!

Заходи з відзначення 75-ї річниці з дня вигнання з території Семенівського району нацистських загарбників (21 вересня 2018 року)

11.40 – Збір учасників маніфестації біля центральної районної бібліотеки.

11.50 – Маніфестація жителів та гостей міста, присвячена 75-й річниці з дня вигнання з території Семенівського району нацистських загарбників.

12.00 – Мітинг-реквієм біля монументу «Мати-Батьківщина».

День міста (22 вересня 2018 року)

9.00 – Легкоатлетичний забіг, присвячений Дню міста ( реєстрація учасників починається о 8.30 на міській площі)

10.00 – Чемпіонат району з Хортингу. Міський стадіон.

11.00 – Волейбольний турнір «Північний кубок 2018». Міський

17 Вересня 2018 08:03Вітання

Миру, добра і щастя!

Сердечно вітаємо рятувальників, пожежників та ветеранів МНС України з професійним святом – Днем рятувальника України

Важко переоцінити важливість і значущість тієї справи, яку кожен день, кожну годину виконуєте ви – рятувальники і пожежники, ризикуючи власним життям. Це ви – рятувальники, за першим сигналом готові негайно вирушити в епіцентр будь-яких пригод, безстрашно гасити пожежі, рятувати людей. Ваша робота вимагає величезних вольових і емоційних зусиль, терпіння, сміливості та відваги.

Бажаємо вам довгих років життя і міцного здоров'я! Нехай вас завжди оточують тільки добрі, добрі і привітні люди!

Нехай ваша діяльність процвітає і приносить людям тільки щастя і надію на світле і щасливе майбутнє! Нехай у кожній

14 Вересня 2018 15:14До уваги!

Не спалюйте суху траву !!!

Спалення сухої трави стало для багатьох громадян настільки звичним, що практично не звертається увага на те, якої шкоди ці дії завдають довкіллю, життю та здоров’ю людей.

Ось, наприклад, на території Семенівського району протягом минулих років виникло більше 100 пожеж сміття та залишків сухої рослинності, якими знищено понад 40 будівель та нанесено збитки на суму 150 тис. грн. Дуже часто спалення сухої трави призводить до великомасштабних пожеж. Швидкість поширення вогню надзвичайно висока, тому локалізувати такі пожежі на відкритих територіях дуже важко. Особливо небезпечним є спалювання сухої трави на полях, через які проходять високовольтні лінії електропередач, поблизу лісових масивів.

У населених пунктах таке «господарювання»

14 Вересня 2018 11:48Вітання

З професійним святом!

Шановні працівники лісової галузі Семенівського району!

Прийміть в цей чудовий, осінній день найщиріші слова вітання з професійним святом.

Примножуючи своєю невтомною і наполегливою працею лісовий фонд Семенівщини і України в цілому, ви забезпечуєте надійний захист земельних угідь, поліпшуєте екологічний стан довкілля, нарощуєте випуск продукції лісового господарства.

Переконані, що ви й надалі робитимете гідний внесок в економічний розвиток нашого краю та збереження природних багатств. Хай цей святковий день для вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу.

Щиро бажаємо всім

14 Вересня 2018 10:24Подія

Стратегічна ціль – сімейні форми виховання

Розвиток та удосконалення системи сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, є одним із пріоритетних напрямів соціальної політики України.

Лише в Чернігівській області нараховується більше двох тисяч дітей, з яких 162 особи посиротіли протягом першого півріччя цього року.

На сьогодні в інтернатних установах перебуває 109 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, 30 — у центрах соціально-психологічної реабілітації.

Нараховується 26 дитячих будинків сімейного типу та 200 прийомних сімей, де перебуває 495 дітей.

Про це повідомили вчора під час розширеного засідання

13 Вересня 2018 14:37Подія

На контролі органів влади - розгляд звернень громадян

Сьогодні, 13 вересня, відбулося засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян під керівництвом в.о. голови районної державної адміністрації Станіслава Черниша.

У ході засідання було розглянуто 5 заяв жителів району з приводу надання матеріальної допомоги на лікування і вирішення соціально-побутових питань, а також 1 звернення військовослужбовця, який виконував військовий долг у зоні ООС.

З урахуванням пропозицій членів комісії всі заяви були задоволені.

Станіслав Черниш дав доручення підготувати відповідне розпорядження.
Головний спеціаліст з інформаційної діяльності

13 Вересня 2018 09:54Офіційно

Це найбільший контракт в сільськогосподарському секторі за всю історію незалежної України - Президент про угоду між компаніями Mriya Farming PLC та SALIC

Президент Петро Порошенко вважає підписання угоди купівлі-продажу акцій між компаніями Mriya Farming PLC та Saudi Agricultural and Livestock Investment Company щодо продажу компаній Mriya Holding Cyprus Limited та Mriya Trading Cyprus Ltd надзвичайно важливою подією, оскільки є свідченням якісної зміни інвестиційного клімату в нашій державі, відновлення віри інвесторів та їх готовність вкладати кошти в Україну.

«SALIC є власністю суверенного фонду Саудівської Аравії, і він

11 Вересня 2018 14:14Подія

Остаточне рішення по встановленню ставки податку на лісові землі будуть вирішувати депутати міської та сільських рад

Сьогодні, 11 вересня, в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш провів нараду з керівниками лісогосподарських підприємств та підприємцями району, які займаються переробкою та вирощуванням лісової продукції.

Також у нараді взяли участь голова районної ради Василь Малкович та голова міської ради Сергій Деденко.

Темою наради було обговорення прийнятого Верховною Радою України Закону України № 2497-VІІІ від 10.07.2018 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств», яким визначається податок на лісові землі, а саме: ставку податку за земельні

<<<1 - 11 з 4244>>>