<<<1 - 11 з 5179>>>


01 Червня 2020 20:45

Офіційно представлено новопризначеного голову Семенівської районної державної адміністрації

 

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом з народним депутатом України Максимом Зуєвим сьогодні, 1 червня, представили активу Семенівського району нового очільника Семенівської районної державної адміністрації – Дениса Буданова.

 

Відповідне розпорядження №381 про його призначення підписав Президент України Володимир

01 Червня 2020 08:46

Права дитини в Україні

             Щороку  1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей, який  покликаний привернути увагу до проблем дітей та захисту їх  прав.  

        Основним міжнародним документом, що визначає права дитини   є Конвенція про права дитини, прийнята На сьогоднішній день є всі підстави для переходу області на другий етап виходу із карантину. Відповідне рішення прийняла сьогодні, 28 травня, обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку провів Андрій Подорван, заступник голови Чернігівської ОДА.

За його словами, запобіжні карантинні

28 Травня 2020 15:19

Нова послуга від Державної міграційної служби України

 

З 28.05.2020  підрозділами  ДМС, ДП «Документ» та ЦНАП ( в Чернігівській області це Чернігівський та Прилуцький) запроваджується реалізація експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини шляхом забезпечення можливостей фізичним особам віком від 14 до 18 років під час оформлення паспорта громадянина України вперше за їх бажанням одночасно

28 Травня 2020 12:20

Розпорядження в.о. голови районної державної адміністрації від 06.05.2020 року "Про організацію громадських робіт у 2020 році"

Розпордження №72.

27 Травня 2020 10:25

Обласна влада та концерн "Укрторф" обговорили варіанти виведення торф’яної галузі з кризи

Обласна влада готова підтримати розвиток торф’яної галузі на Чернігівщині. Але на чолі ДП «Чернігівторф» повинна стати людина, яка матиме конкретний план виводу підприємства зі стагнації. Про це говорили сьогодні учасники чергової наради за участю заступника голови облдержадміністрації Олександра Савченка, заступника голови обласної ради Арсена Дідура, генерального директора державного концерну «Укрторф»

27 Травня 2020 10:14

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа

У вівторок, 26 травня заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван провів нараду з питань напрацювання шляхів розвитку туристичної галузі області. У нараді взяли участь представники Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА, підвідомчих установ та представники туристичної та IT-сфери.

Підвищення ефективності використання рекреаційних ресурсів

27 Травня 2020 10:02

Пріоритетне завдання - дитина має виховувутися у сім’ї

В країні продовжується реформування системи догляду та виховання дітей. Метою реформи є скорочення кількості інтернатних закладів. Замість них у громадах області має запрацювати система надання соціальних, освітніх та медичних послуг для дітей та їх батьків.

У вівторок, 26 травня, перебіг реформ в цій сфері обговорили учасники робочої групи з реформування системи інституційного догляду та виховання

26 Травня 2020 14:43

Відбулось засідання комісії з питань розгляду звернень громадян при районній дердавній адміністрації.

Сьогодні, 26 травня  відбулось засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, під головуванням в.о. голови районної державної адміністрації Станіслава Черниша.

На засіданні членами комісії розглянуто 5 звернень від жителів району з проханням надати матеріальну допомогу на лікування і вирішення соціально-побутових питань.

З урахуванням пропозицій

26 Травня 2020 10:51

Шановні громадяни!

З 25.05.2020 року УДМС України в Чернігівській області та підпорядковані територіальні підрозділи працюватимуть у звичайному режимі, за звичайним графіком https://dmsu.gov.ua/chernihiv.

Надання адміністративних послуг, а також прийом громадян буде здійснюватися за всіма напрямками діяльності міграційної служби, але з урахуванням перебування у приміщеннях однієї особи на 10 кв. м, а також

26 Травня 2020 10:37

Допомога по частковому безробіттю

 

 

 

Роботодавці можуть звертатися за допомогою по частковому безробіттю для працівників

Щоб зменшити фінансове навантаження на підприємців, запобігти їх банкрутству й зберегти наявні робочі місця, держава допомагає представникам малого та середнього бізнесу, які скоротили чи припинили діяльність в умовах протидії коронавірусній хворобі, виплачувати зарплату найманим

<<<1 - 11 з 5179>>>