<<<1 - 11 з 3686>>>


21 Листопада 2017 16:41Офіційно

Виступ Президента України під час урочистої церемонії перейменування Високомобільних десантних військ у Десантно-штурмові війська Збройних Сил України та встановлення Дня Десантно-штурмових військ ЗСУ

військ ЗСУ Шановні воїни! Дорогі співвітчизники! Сьогодні Україна відзначає День Гідності та Свободи. Рівно чотири роки тому наша молодь, наші студенти стали першими, хто в шляхетному пориві, з юнацькою щирістю і відвертістю вийшли на Майдан з вимогою: не звертати з європейської дороги на російські манівці.
21 Листопада 2017 15:54Подія

На семінарі - тренінгу обговорили питання комунальної власності та управління спільною власністю територіальних громад

Сьогодні, 21 листопада, в районній державній адміністрації Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведений семінар – тренінг на тему: «Питання комунальної власності та управління спільною власністю територіальних громад» для посадових осіб місцевого самоврядування та державних службовців району.

Щодо актуальних питань ефективного управління та розпорядження об'єктами комунальної власності, приватизації комунального майна, відчуження і списання основних засобів, що перебувають у комунальній власності поінформував присутніх Микола Гаврилко, начальник відділу обліку, відчуження

21 Листопада 2017 15:08Подія

День Гідності та Свободи в Україні: Від Помаранчевої Революції до Революції Гідності

З метою розширення поняття про єдність, незалежність, зміцнення єдності нашої держави, виховання патріотичних почуттів, гордості за свою Батьківщину та до Дня Гідності та Свободи України в районному Будинку культури відбувся тематичний захід «Україна – країна гідності і свободи» за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Станіслава Черниша, голови районної ради Василя Малковича, очевидців подій листопада 2013 року, учасників АТО, учнів міських шкіл.

- Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був святом Свободи, і Революція 2013 року – Революція гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою

21 Листопада 2017 11:39Статистика інформує

Демографічна ситуація в Чернігівській області в січні–вересні 2017 року

На 1 жовтня 2017 року чисельність наявного населення Чернігівської області, за оцінкою, становила 1023,3 тис. осіб. З початку року кількість жителів зменшилася на 10,1 тис. осіб.

У січні–вересні 2017 року в області з’явилися на світ 5715 малюків (2907 хлопчиків та 2808 дівчаток). На кожну тисячу населення припадало 7,4 новонароджених. У межах області показник народжуваності коливався від 8,5‰ у Бобровицькому районі до 5,4‰ – у Коропському.

Майже половина жінок народили первістків, понад третину – стали мамами вдруге, а третю й більше дитину народила кожна сьома жінка. Середній вік матері на час народження дитини – 28 років. Поза шлюбом

21 Листопада 2017 10:44Подія

У суботу Україна вшанує жертв Голодомору

Голодомор — помста за свободу. Історики пояснюють: Сталін організував геноцид, щоб покарати українців за незалежність 1917—1921 років.

25 листопада українці та світ, як і щороку, вшанують пам’ять убитих Голодомором 1932–33 років. Жалобні заходи традиційно відбуваються також у 32 країнах світу.

Національні пам’ятні заходи до 84 роковин геноциду пройдуть під гаслом «Голодомор — помста за свободу, помста за революцію».

Як відомо, у 1917—1921 українці відродили власну державність. Українська Революція не лише повернула нашу батьківщину на мапу світу. Нова держава задекларувала демократичний

21 Листопада 2017 10:33Вітання

Шановні жителі Семенівського краю!

21 листопада в Україні є Днем Гідності та Свободи.

Події двох майданів в Україні стали підтвердженням того, що українці є сильною, суверенною і незалежною нацією. Вперше на майдані в 2004 році. Вдруге на майдані Гідності та Свободи 2013-2014-го року. Ми відродилися як сучасна європейська нація, нація гордих, вільних і відповідальних громадян, здатних відстояти свою свободу, державність і людську гідність.

І сьогодні, в час змін, нашим святим обов’язком є відродження країни утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних

21 Листопада 2017 08:50Офіційно

Президент зустрівся з авторкою книги «Червоний голод. Війна Сталіна проти України» Ен Еплбаум

Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко зустрілись із журналісткою та письменницею Ен Еплбаум, авторкою книг-досліджень про ГУЛАГ та Голодомор в Україні. Ен Еплбаум презентувала Главі держави примірник своєї нової книги «Червоний голод. Війна Сталіна проти України».

Президент зазначив, що радий можливості зустрітись із письменницею. «Я хочу подякувати за Вашу тверду і міцну позицію із захисту свободи і демократії у Східній Європі загалом, і в Україні зокрема», - зазначив він.

Петро Порошенко також подякував за тверду позицію Ен Еплбаум у підтримці

20 Листопада 2017 15:56Подія

Проведено засідання комісії з питань розгляду звернень громадян

З метою сприяння громадянам у вирішенні питань, з якими вони звертаються до органів державної влади, підвищення ефективності роботи зі зверненнями громадян при Семенівській районній державній адміністрації діє постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян.

20 листопада перший заступник голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш провів чергове засідання комісії, де було розглянуто 13 заяв про надання матеріальної допомоги.

8 заяв надійшло від жителів району та 5 заяв від учасника АТО.

З урахуванням пропозицій членів комісії заяви від громадян району, в тому числі від учасників АТО, були задоволені.

Перший заступник голови районної державної адміністрації дав доручення підготувати

20 Листопада 2017 15:28До уваги!

До уваги громадян!

17 листопада 2017 року о 22 годині 44 хвилини до ПЗЧ 11 ДПРЧ (м. Семенівка) 2 ДПРЗ УДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку гр. Л., 1920 р.н., за адресою: Семенівський район, с. Хотіївка.

Внаслідок пожежі вогнем знищено: покрівлю та перекриття житлового будинку по всій площі.

На місці пожежі знайдено тіло господарки будинку гр. Л. Причина смерті встановлюється слідством.

Причина пожежі – не правильне влаштування та несправність опалювальної печі.

Звертаємось до вас, шановні громадяни, дотримуйтесь правил пожежної безпеки в осінньо-зимовий період!

Семенівський районний

20 Листопада 2017 11:15Анонс

До уваги жителів району!

Районні заходи до Дня Гідності та Свободи

21 листопада о 12-00 в районному Будинку культури відбудеться тематичний захід «Україна – країна гідності і свободи;

21 листопада o 13-00 в історико-краєзнавчому музеї району пройде урок патріотичного виховання учнівської молоді «Юні борці за свободу та гідність української спільноти»;

З 21 по 25 листопада в районній дитячій бібліотеці буде діяти книжкова виставка «В єдності наша сила».

Відділ культури і туризму РДА

17 Листопада 2017 15:29Вітання

Хай щедра осінь обдарує вас своїми плодами!

Шановні працівники сільського господарства, ветерани галузі!

Щиро і сердечно вітаємо Вас з професійним святом.

Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже з хлібного зерна починається потужність і сила нашої держави.

Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя. Один урожай в коморі, в засіках, а наступний вже стелиться зеленими рунами, першими паростками осінньої озимини, уже чекає сонця, вологи, людського догляду.

У цей святковий день ми маємо нагоду вклонитися тим, для кого важка селянська праця була і залишається

<<<1 - 11 з 3686>>>