<<<1 - 11 з 3882>>>


23 Лютого 2018 08:16Актуально

Усі школярі вчитимуться в інтерактивних класах

Уряд схвалив новий державний стандарт початкової освіти, який буде запроваджено в школах з вересня 2018 року. Українські діти повинні отримувати якісну та конкурентну освіту, що дозволить їм бути успішними. Нинішньої осені першачки підуть в якісно нову школу.
22 Лютого 2018 13:48Актуально

Цього року пенсія військовим зросте в середньому на півтори тисячі гривень

Учора, 21 лютого, на засіданні Кабінету Міністрів ухвалено постанову про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям. Документ розробило Міністерство соціальної політики на виконання доручення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Постанова передбачає поетапне підвищення пенсій представникам силових органів, починаючи з 1 січня 2018 року. Процедура перегляду пенсій розпочнеться 1 березня цього року. На першому етапі, з 1 січня 2018 року, пенсії підвищаться в середньому на 1500 гривень. З 1 січня 2019 року — зростуть не менш ніж на 750 гривень, а з 1 січня 2020 року — ще на таку ж суму. Таким чином за два роки пенсії військовим зростуть щонайменше удвічі (наразі середня пенсія — майже 2900

22 Лютого 2018 11:19Місцеве самоврядування

Пройшли загальні збори громадян Карповицької громади

21 лютого відбулися загальні збори жителів Карповицької громади.

У сходах взяли участь перший заступник голови Семенівської міської ради Сергій Єрьома, заступник начальника управління соціального захисту Олена Порва, директор Семенівського будинку культури Павло Чередниченко, представник Семенівського відділу поліції ГУНП України в Чернігівській області Микола Бондаренко, керівники бюджетних установ села.

На загальних зборах громадян заслуханий звіт в.о. старости сіл Карповичі, Гаті, Лози, Набережне Любові Горової про роботу виконавчого комітету сільської

21 Лютого 2018 16:18Інформує фонд соціального страхування

Під час виконання службових обов’язків у 2017 році травмувались 4 965 осіб

Протягом 2017 року робочими органами виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України зареєстровано 4 965 потерпілих на виробництві. З них 332 випадки виявилися смертельними.

Зафіксовано зменшення кількості смертельно травмованих осіб порівняно з 2016 роком на 8,8% (32 випадки). Водночас, загальна кількість нещасних випадків на виробництві зросла на 4,2% (199 випадків).

«Одним із важливіших шляхів зменшення рівня виробничого травматизму є об’єднання зусиль усіх зацікавлених сторін – Фонду, держави, роботодавців, профспілок і самого працівника із забезпечення

21 Лютого 2018 16:07Інформує фонд соціального страхування

Уряд затвердив бюджет Фонду соціального страхування України з урахуванням збільшення страхових виплат

14 лютого Кабінетом Міністрів України прийнято постанову «Про затвердження бюджету Фонду соціального страхування України на 2018 рік», у якій передбачено видатки ФССУ на поточний рік у розмірі 22 038,885 млн гривень.

Затверджений бюджет дозволить Фонду соціального страхування України провести осучаснення і перерахунок щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей і забезпечити безперебійне фінансування усіх виплат і послуг, передбачених чинним законодавством.

За словами директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Євгена Баженкова, з 1 січня 2018

21 Лютого 2018 09:23Місцеве самоврядування

Розпочались загальні збори громадян у населених пунктах району

З 20 лютого в населених пунктах району, згідно затвердженого графіку, розпочались загальні збори (сходи) громадян.

Першою збори громадян провела Янжулівська громада, у яких взяли участь перший заступник голови Семенівської міської ради Сергій Єрьома, начальник управління соціального захисту населення Світлана Кулак, депутати районної ради Володимир Самойленко і Євгенія Мирошник, депутат міської ради Роман Самойленко, директор ЦСДДМ Вікторія Сич, представники Семенівського відділення поліції Новгород-Сіверського відділу поліції ГУНП України в Чернігівській області, керівники бюджетних установ села.

Присутні заслухали звіт в.о.

20 Лютого 2018 16:52Актуально

Пріоритети Уряду у 2018 році. Інфографіка

Кабінет Міністрів України оприлюднив пріоритети Уряду у 2018 році, серед яких реформування у сфері соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, розвиток енергетики, інфраструктури, сільського господарства тощо.

ПРІОРИТЕТИ УРЯДУ 2018

20 Лютого 2018 16:34До уваги!

Відбудеться Звіт в.о. голови районної державної адміністрації Станіслава Черниша

1 березня 2018 року у залі засідань районної ради о 10-00 відбудеться Звіт в.о. голови районної державної адміністрації Станіслава Валентиновича Черниша про виконання Програми економічного і соціального розвитку району та делегованих районною радою повноважень.

Відділ організаційної роботи апарату РДА

20 Лютого 2018 16:09Подія

Година пам’яті Героїв Небесної сотні

Сьогодні, 20 лютого, в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш взяв участь у годині пам’яті Небесної сотні «У їхніх серцях жила України», яка відбулась у центральній районній бібліотеці.

У заході також взяли участь голова районної ради Василь Малкович, представники організацій. установ району.

Спогади про трагічні події, справжні бої, які розгорталися в центрі Києва 18-20 лютого 2014 року на вулицях Інститутській, Грушевського, на Європейській площі, Майдані, у Маріїнському парку перемежовувалися з показом документального фільму про Героїв Майдану.

Присутні на заході вшанували хвилиною мовчання пам'ять

20 Лютого 2018 15:02Подія

Небесна сотня: Герої, які змінили хід історії України

Під такою назвою працівники історико-краєзнавчого музею провели тематичний захід за участю вихованців районної дитячо-спортивної школи і запросили на нього учасників антитерористичної операції на сході України, а зараз захисників державного кордону: заступника начальника по роботі з персоналом прикордонного відділу «Семенівка», старшого лейтенанта Ірину Адамчик, старшого прапорщика Дмитра Мотору, старшого прапорщика Владислава Мішустіна, сержанта Олексія Кекуха.

Метою цього заходу стало вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, які в Києві на Майдані віддали своє життя за те, щоб ми були вільними та мали гідну державу. Ми пам’ятаємо і не

20 Лютого 2018 08:11День вшанування

Вшановуємо подвиг учасників Революції гідності та Героїв Небесної Сотні

20 лютого ми вшановуємо подвиг учасників Революції гідності та віддаємо данину пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Цей день відзначається на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Указ «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної сотні» був підписаний Президентом України Петром Порошенком 11 лютого 2015 року.

Мирний суспільний протест, розпочатий у листопаді 2013 року, розростався, досягши свого апогею у третій декаді лютого 2014 року. У ті лютневі дні і ночі під

<<<1 - 11 з 3882>>>