<<<1 - 11 з 4299>>>


22 Жовтня 2018 12:18До відома!

Легальна праця запорука соціальних гарантій кожного громадянина нашої країни

Сьогодні легалізація заробітної плати є одним із пріоритетних завдань Управління Держпраці у Чернігівській області. На даний час виплата заробітної плати в «конверті» та нелегальна робота стали, на жаль, нормою життя. Сьогодні Ви (працівники) не бачите проблем в отриманні «тіньової» заробітної плати, так як до кишені надходять «чисті доходи».

Коли Ви (працівники) самі надаєте згоду працювати на таких умовах, Ви (працівники) самі позбавляєте себе соціальних гарантій в майбутньому.

Правові наслідки нелегальної праці:

Якщо роботодавець віддає Вам зарплату «у конверті» без оформлення трудового договору,

22 Жовтня 2018 10:47актуально

Сім основних змін у програмі житлових субсидій

За результатами першого етапу верифікації субсидіантів Уряд вдосконалив умови оформлення державної допомоги у сплаті житло-комунальних послуг. Відповідні зміни внесені Кабінетом Міністрів України в постанову № 329.
19 Жовтня 2018 15:32Подія

Виїзне засідання Правління обласного відділення Української спілки ветеранів Афганістану (УСВА) відбулося у Семенівці

Сьогодні, 19 жовтня, виїзне засідання правління обласного відділення Української спілки ветеранів Афганістану (УСВА) відбулося у Семенівці. До нашого міста з’їхалися керівники та представники всіх районних афганських організацій Чернігівщини. Вів засідання голова обласного відділення УСВА Олександр Соколов.

У роботі засідання взяли участь в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш, голова районної ради Василь Малкович, секретар Семенівської міської ради Олексій Желтобрюх, голова районної Спілки жінок Семенівщини Раїса Бондаренко, голова районної Спілки воїнів-учасників АТО Володимир Козлов,

19 Жовтня 2018 15:08актуально

Верховна Рада підтримала урядовий бюджет розвитку країни на 2019 рік

Вчасне ухвалення бюджету дозволить наступного року підвищити зарплати і пенсії, продовжити важливі реформи та інфраструктурні проекти.

18 жовтня Парламент підтримав ініціативи Кабінету Міністрів щодо запровадження середньострокового бюджетного планування та ухвалив у першому читанні законопроект «Про Державний бюджет України на 2019 рік». Уряд Володимира Гройсмана виконав свій обов’язок і вчасно подав до Парламенту збалансований проект бюджету на наступний рік, а також запропонував механізм підготовки прогнозованих бюджетів за рахунок трирічного планування (законопроекти №№ 8043, 8044).

Що дає

18 Жовтня 2018 16:17Подія

До Дня боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня у рамках європейського Дня боротьби з торгівлею людьми в Семенівці пройшла мирна «Хода за свободу».

Акція була спрямована на підвищення поінформованості населення щодо видів торгівлі людьми, актуалізацію важливості надання допомоги особам, які опинилися в подібній ситуації та привернення уваги до проблем пов’язаних з ними, особливо акцентувати увагу на трудовій експлуатації.

Мовчазна та мирна хода цього дня проходить в Україні вже п’ять років поспіль, аби захистити мільйони чоловіків, жінок та дітей, які зараз перебувають у рабстві. Минулого року до акції приєдналося 400 міст в 50 країнах

18 Жовтня 2018 15:24Подія

Європейський день з протидії торгівлі людьми

Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має, як економічні, так і соціальні, педагогічні, психологічні причини.

Способи втягнення людей у процес торгівлі людьми це використання обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини, із застосуванням чи погрозою застосування насильства, із використанням службового становища, матеріальної чи іншої залежності від другої особи.

Метою торгівлі жінками може бути насильницький шлюб, примусова праця, використання в домашньому господарстві і промисловому чи сільськогосподарському секторах, народження дитини примусово чи за замовленням, використання

18 Жовтня 2018 10:34Статистика інформує

Про індекси споживчих цін на товари та послуги

За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції у вересні 2018р. в області становив 102%, в Україні – 101,9%.

На споживчому ринку області у вересні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2%. Найбільше (на 14,5%) подорожчали яйця, на 2,2–5,1% – олія соняшникова, цукор, сало, продукти переробки зернових, м’ясо та м’ясопродукти, макаронні вироби, хліб, молоко та сири. Водночас фрукти подешевшали на 6,1%, овочі – на 3,1%.

Плата за каналізацію підвищилася на 2,5%, за холодну воду – на 1,5%.

Паливо та мастила зросли в ціні на 6,3%, проїзд в автодорожньому

17 Жовтня 2018 16:35До уваги!

Щодо реалізації програми «Ветерани: від діалогу до працевлаштування»

Відповідно до п. 22 Порядку проведення конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадського суспільства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від

12 жовтня 2011р. № 1049, конкурсною комісією Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції переможцем було визнано програму «Ветерани: від діалогу до працевлаштування», яка має на меті вирішення однієї з головних проблем, що виникають у бійців при поверненні до мирного життя – проблеми працевлаштування. Проект реалізується

17 Жовтня 2018 14:15До уваги!

Уникайте пожеж, будьте обережні!

15 жовтня о 09:14 до Служби порятунку "101" у Семенівському районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку по вул. Лісній у с. Машево.

До місця пригоди з районного центру прибуло два відділення 11-ї Державної пожежно-рятувальної частини УДСНС України у Чернігівській області. Вогнеборці о 09:50 локалізували та о 12:00 остаточно ліквідували пожежу. Під час гасіння пожежі рятувальники виявили тіло 55-річного співмешканця господарки помешкання. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни житлового будинку.

За попередньою інформацією, причиною пожежі стала

17 Жовтня 2018 10:17Офіційно

Президент: Потрібно зробити кроки для підтримки незахищених верств населення

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Львівської області наголосив, що в державному бюджеті мають бути обов’язково передбачені кошти на виплату компенсацій пенсіонерам, які отримують пенсії менше прожиткового мінімуму.

«Ми домовились про те, що ми зробимо кроки для того, щоб підтримати тих, хто отримує пенсії нижче прожиткового мінімуму», - сказав Президент під час відвідування Міжнародного центру миротворчості та безпеки.

До Петра Порошенка звернувся Голова Бартатівської сільської ради Львівської області Андрій Островський, який зазначив, що представляє одну з громад області. «У моїй громаді,

15 Жовтня 2018 08:40Статистика інформує

До Міжнародного дня сільських жінок

Щороку 15 жовтня у світі відзначається Міжнародний день сільських жінок.

У сільській місцевості на Чернігівщині проживає понад третина всього населення, серед якого 197 тис. (або 55%) – представниці жіночої статі.

На 1000 сільських жінок припадає 825 чоловіків.

Чернігівська сільська жінка – найстарша в Україні та має середній вік 50 років. Вона старша за містянку на 6 років, а за сільського чоловіка – на 8 років.

Середній вік вступу до шлюбу сучасної сільської жінки – 29 років. Переважна більшість одружується із

<<<1 - 11 з 4299>>>