<<<12 - 22 з 4622>>>


11 Травня 2019 14:40Подія

ЮНІ СЕМЕНІВЦІ ПРИВІТАЛИ МАТЕРІВ, ЧИЇ СИНИ ЗАГИНУЛИ В АТО/ООС

Напередодні свята Дня матері, яке Україна традиційно святкує у другу неділю травня, учнівська молодь вітала матерів загиблих учасників Операції Об’єднаних сил.

Сподіваємося, що такі заходи стануть хорошою традицією, адже за кожним українським воїном стоїть водночас сильна і тендітна жінка – мати. Вона його ростила, звичайно

11 Травня 2019 11:53Подія

«Поліський вернісаж» - одна із знакових подій в районі цієї весни

11 травня в міському Будинку культури відбулось відкриття VІІІ відкритого Всеукраїнського конкурсу виконавців на народних інструментах «Поліський вернісаж». Уже багато років поспіль до нашого краю злітається талановита молодь з усієї України для того, щоб поділитися своєю, творчістю, талантом та любов’ю до прекрасного.

З кожним роком збільшується

10 Травня 2019 16:56Статистика інформує

До Дня матері

Щорічно в другу неділю травня в Україні, як і в більшості країн світу, відзначається родинне свято – День матері. Воно покликане вшановувати всіх жінок, які народжують та виховують дітей.

На початок року на Чернігівщині проживало 547,5 тис. жінок, або 54% всього населення області.

У минулому році мамами стали майже 7 тис. жительок нашого регіону. З’явилися

10 Травня 2019 12:50До уваги!

Запроваджено виплату допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях

Починаючи з 1 квітня 2019 р. запроваджено виплату допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях. Куди ж потрібно звертатися за призначенням такої допомоги, в якому розмірі вона виплачуватиметься та які документи необхідно подати для її отримання?

Умови отримання зазначеної допомоги регулюються Порядком виплати допомоги на дітей,

10 Травня 2019 09:17Подія

«Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні»: Семенівці відзначили 74-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Давно відгриміли залпи війни. Суворий час Другої світової став надбанням історії. Та хоч би скільки ще минуло часу, доки існуватиме на своїй землі українська нація –у цей день країна вклонятиметься солдатам Перемоги.

У Семенівці 74-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відзначили урочистою ходою, на яку прийшли сотні Семенівців

10 Травня 2019 08:27Подія

У День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні керівництво району відвідали ветеранів війни та праці у стаціонарному відділенні одиноких та непрацездатних громадян

9 травня в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш разом з головою районної ради Василем Малковичем, першим заступником голови міської ради Сергієм Єрьомою і головою районної ради ветеранів України Володимиром Медніковим привітали з 74-ю річницею Великої Перемоги підопічних стаціонарного відділення одиноких та непрацездатних

08 Травня 2019 20:10Вітання

Вітання керівництва району з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дорогі ветерани, герої фронту і тилу!

Шановні жителі славного Семенівського краю!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги!

В ці дні ми вшановуємо тих, хто, жертвуючи собою, врятував нашу землю від фашистського поневолення, подарував нам мир і свободу.

У своїх серцях ми завжди будемо

08 Травня 2019 20:03Подія

У Семенівці відзначили День пам’яті та примирення

У День пам’яті та примирення ми згадуємо кожного, хто героїчно боронив Україну на фронті, хто поліг на передовій, був закатований ворогом у рідному краї чи вивезений на рабський труд у фашистську неволю. Жоден пам’ятник, жодне поховання воїнів та жертв Другої світової не повинні залишитися забутими.

Подвиг воїнів-переможців непідвладний часу,

08 Травня 2019 15:50Подія

Очільник району особисто привітав ветеранів Другої світової війни з наступаючим святом

Напередодні Дня Перемоги в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш разом з головою районної ради ветеранів України Володимиром Медніковим відвідали ветеранів війни, які проживають у м. Семенівка.

На Семенівщині безпосередніх учасників Другої світової стає все менше. Зараз у районі їх залишилося 8.

Спілкуючись з ветеранами,

08 Травня 2019 12:34Подія

8 травня — День пам’яті та примирення

8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни 1939-1945 років.

Дата приурочена до річниці капітуляції нацистської Німеччини 8 травня 1945 року. Саме цей день прийнято вважати Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

В Україні День пам’яті та примирення відзначають із 2015 року. Згідно

08 Травня 2019 10:05Подія

Всеукраїнський конкурс виконавців на народних інструментах «Поліський вернісаж»

11 травня у Міському палаці культури відбудеться VIII відкритий всеукраїнський конкурс виконавців на народних інструментах "Поліський вернісаж".

10.00 – урочисте відкриття (Міський палац культури)

10.30 – початок прослуховувань конкурсних номерів (МПК, ДМШ)

В програмі: концерт

<<<12 - 22 з 4622>>>