<<<12 - 22 з 4293>>>


11 Жовтня 2018 15:19актуально

ЗАХИСНИКУ УКРАЇНИ!

Права захисників України!

Ти маєшь право на правову допомогу держави!

Ти маєшь право на безоплатне отримання земельної ділянки!11 Жовтня 2018 14:23Подія

Відбулося засідання опікунської ради з питань прав повнолітніх осіб, які потребують опіки

11 жовтня під керівництвом в.о. голови районної державної адміністрації Станіслава Черниша відбулося засідання опікунської ради з питань прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування).

На засіданні також були присутні представники структурних підрозділів районної державної адміністрації, в.о. старости села Чорний Ріг Любов Водоп’янова.

На засіданні ради розглядалась заява від Голуб Людмили Федорівни, щодо отримання дозволу від опікунської ради при Семенівській районній державній адміністрації на продаж будинку, який належить підопічному Терещенку Віталію Миколайовичу.

Підопічний

11 Жовтня 2018 08:29Офіційно

Президент підписав Закон, який підвищує соціальний захист військовослужбовців

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціального захисту військовослужбовців».

Реалізація Закону дозволить посилити соціальний захист членів сімей осіб, що загинули після звільнення зі служби внаслідок травм, контузій, каліцтва чи захворювань, отриманих у зв’язку із захистом Вітчизни та дозволить надати їм обсяг прав на отримання одноразової грошової допомоги, яким володіють члени сімей осіб, що померли в статусі військовослужбовця.

Законом передбачається надання права на отримання одноразової грошової допомоги

10 Жовтня 2018 11:16Управління соціального захисту інформує

Щодо призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги

Відповідно до Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2004 року № 558, непрацюючим фізичним особам, які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги (крім осіб, що обслуговуються соціальними службами), призначається щомісячна компенсаційна виплата (далі - компенсація).

Компенсація призначається виходячи

10 Жовтня 2018 10:13офіційно

Президент доручив забезпечити в повному обсязі фінансування програми захисту складів зберігання боєприпасів

Президент Петро Порошенко під час наради із силовиками доручив Міністру оборони Степану Полтораку та Міністру закордонних справ Павлу Клімкіну завершити переговори з Північноатлантичним альянсом щодо реалізації спеціального трастового фонду, який забезпечить безпечну експлуатацію і ефективну охорону об’єктів зберігання боєприпасів.

Глава держави зазначив, що, на жаль, на сьогоднішній день в Україні ще немає жодного сучасного складу, який би повністю відповідав стандартам НАТО.

Президент висловив сподівання, що найближчим часом відповідні програми будуть реалізовані.

10 Жовтня 2018 10:00актуально

Чекаю швидких результатів розслідування – Президент заслухав доповідь силовиків щодо ситуації на складах боєприпасів у Чернігівській області

Президент Петро Порошенко заслухав доповідь силових відомств у зв’язку з ситуацією, що склалась через вибухи на складах боєприпасів поблизу м. Ічня Чернігівської області.

За інформацію від Міністра оборони України, о 3:20 ранку 9 жовтня одночасно були підірвані три сховища арсеналу, а вже за 20 хвилин був здійснений підрив ще кількох сховищ.

За словами Стапана Полторака, на момент підриву склади були заповнені на 50% – найбільш дефіцитні

08 Жовтня 2018 11:09До уваги!

Безоплатна правова допомога вимушеним переселенцям на Чернігівщині

Юристи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини безкоштовно надають повний спектр юридичної підтримки для внутрішньо переміщених осіб в Чернігівській області, а саме: юридичні консультації, допомогу в оформленні документів, представництво інтересів в суді.

Основні питання, по яким надається юридична допомога:

• соціальні права і гарантії внутрішньо переміщених осіб;

• визнання фактів смерті, народження, реєстрації;

• поновлення втрачених документів;

• питання звільнення з підприємств в зоні проведення ООС;

• спадкові

08 Жовтня 2018 08:43Вітання

Шановні юристи!

Щиро вітаю вас з нагоди професійного свята – Дня юриста, яке об’єднує усіх, хто стоїть на захисті конституційних прав та свобод громадян, сприяє розбудові правової Української держави.

Бути юристом – велика відповідальність, адже ваша робота є запорукою справедливості і законності у суспільстві. Тож прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту жителів Семенівщини.

Зичу вам міцного здоров’я, життєвих гараздів, благополуччя та нових професійних перемог.

В.о. голови районної державної адміністрації

05 Жовтня 2018 16:36Вітання

Хай щедрою буде доля!

Шановні працівники освіти, ветерани галузі!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників освіти!

Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

Висловлюємо щиру вдячність за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які повсякчас ви

05 Жовтня 2018 16:10Подія

Професія вчителя – найблагородніша серед інших

Щороку першої неділі жовтня наша країна відзначає День працівників освіти – справді всенародне, одне з найулюбленіших свят. Адже вчительство – це мистецтво і праця, причому важка й відповідальна, яку часом можна прирівняти до громадянського подвигу. Саме вчитель, педагог, вихователь формує особистість, дає необхідні знання, що створює основу творчої людської діяльності в усіх сферах – економіці, політиці, мистецтві. А отже, у руках учителя, без перебільшення, наше майбутнє. Тож напередодні свята в міському будинку культури відбулися урочистості,

05 Жовтня 2018 12:41Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ!

10 жовтня 2018 року з 10-00 до 12-00 у приміщенні Семенівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області (м. Семенівка, вул. Червона площа. 2) посадовими особами управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області буде проводитись прийом громадян з питань примусового виконання рішень шляхом відеозв’язку.

Контактний телефон:

(0462) 675-962 – управління ДВС Головного управління юстиції у Чернігівській області.

<<<12 - 22 з 4293>>>