<<<12 - 22 з 3882>>>


19 Лютого 2018 15:57Подія

Відбулось засідання комісії

19 лютого в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш провів засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Членами комісії було розглянуто 4 справи громадян (переселенців) стосовно нарахування пенсії та призначення державної допомоги сім’ям з дітьми та надання пільг за фактичним місцем проживання.

На виконання Порядку призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, який затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 року № 365 районною комісією було винесено рішення припинити пенсійні виплати та державні допомоги 4 громадянам, у зв’язку з відсутністю

19 Лютого 2018 11:40Подія

В.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш провів засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії

Сьогодні, 19 лютого, в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш провів засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Семенівській районній державній адміністрації.

На засіданні комісії було розглянуте питання про хід виконання протоколу ДНПК №12 від 23.11.2017 року та Плану заходів по локалізації та ліквідації вогнища сказу на території господарства ТОВ «Нива» в с. Тимоновичі.

З даного питання інформував присутніх в.о. начальника Семенівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській

19 Лютого 2018 11:03Офіційно

Президент підписав Закон, який надає право членам родин загиблих учасників Революції Гідності на призначення дострокових пенсій

Президент Петро Порошенко підписав Закон, який надає право членам сімей загиблих внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності, право на дострокове пенсійне забезпечення за віком.

«8 лютого Парламент прийняв Закон, який дозволяє призначення дострокової пенсії за віком членам сімей осіб, які загинули чи померли в наслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, отриманих під час Революції Гідності. Практично одразу після його надходження, у вашій присутності я підписую цей Закон», - сказав Глава держави, підписуючи документ на відкритті виставки, присвяченої

16 Лютого 2018 11:33Актуально

Основні досягнення Уряду у 2017 році. Інфографіка

Кабінет Міністрів України оприлюднив основні досягнення у 2017 році.

Серед основних показників — економічний розвиток, реформування сфери охорони здоров’я, розвиток енергетики, інфраструктури, житлово-комунального господарства, здобутки в соціальній та оборонній сферах, галузях культури, освіти та інші.

ЗВІТ УРЯДУ

15 Лютого 2018 16:07Подія

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у центральній районній бібліотеці відбулась тематична зустріч «Афганістан – то біль і смуток, чиєсь обірване життя» за участю керівника апарату районної державної адміністрації Лілії Апанасенко, Семенівського міського голови Сергія Деденка, голови районної ради Василя Малковича, голови Семенівського районного відділення Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Сейрана Мхітаряна та членів організації, голови районної організації Спілки жінок України Раїси Бондаренко, представника районної організації Спілки

15 Лютого 2018 14:05Подія

Покладання квітів до пам’ятника загиблого воїна–інтернаціоналіста Миколи Мотори

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цього дня представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, працівники організацій, установ разом із представниками Семенівського районного відділенням Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), районної Спілки ветеранів-воїнів АТО поклали квіти та вінки до пам’ятника нашого земляка, Миколи Мотори, загиблого в Афганській війні.

Сьогодні виповнюється 29 років з того часу, як були виведені війська колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Наші воїни з гідністю виконали свій

15 Лютого 2018 13:45Офіційно

Президент воїнам-афганцям: Вдячний всім, хто, змінивши цивільний одяг на військову форму, став на захист української землі

Українські воїни-афганці з першого дня вийшли на Майдан, протестуючи разом з українським народом проти свавілля режиму, першими у найтяжчі місяці війни стали на захист України від російської агресії. І по нині перебувають на передньому краї боротьби з агресором. Про це сказав Президент Петро Порошенко на урочистому зібранні, присвяченому Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди відзначення 29-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

«Сьогодні в цій залі присутні багато з тих, хто з першого дня вийшов на Майдан. І був там пліч-о-пліч з українським народом.

15 Лютого 2018 08:36Актуально

Забезпечене Урядом подальше економічне зростання дозволило запустити масштабні реформи в країні і розпочати підвищення соціальних стандартів

14 лютого, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман презентував звіт роботи Уряду за 2017 рік і окреслив пріоритети діяльності на 2018 рік. Згідно з чинним законодавством Уряд має щорічно звітувати про свою діяльність. Протягом перших 45 днів року Кабінет Міністрів готує річний звіт і передає його на розгляд профільних комітетів Верховної Ради. За рішенням депутатів звіт може бути заслухано в сесійній залі або презентовано лише в парламентських комітетах, як це відбувалося минулого року.

Зростання економіки це: + 23% середня пенсія, + 19% — реальна зарплата

За 9 місяців 2017

15 Лютого 2018 08:00Вітання

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ з Афганістану.

Зі всіх сучасних збройних конфліктів афганська війна була найкривавішою, її тінь торкнулась майже кожної української родини. Вона стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей – тих, хто безпосередньо знаходився на Афганській землі, і тих, хто безмежно довгими й тривожними днями і ночами чекав вдома повернення своїх синів, чоловіків, батьків, коханих, друзів.

Через горнило цієї війни пройшли 160 тисяч наших співвітчизників, 12 тисяч з них отримали поранення, контузії, були скалічені, а 3360 – не повернулися до своїх домівок,

14 Лютого 2018 16:20Статистика інформує

Про індекси споживчих цін на товари та послуги

За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції в січні 2018 р. в області становив 101,7%, в Україні – 101,5%.

На споживчому ринку області в січні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,1%. Найбільше (на 14,6% та 10,4% відповідно) подорожчали овочі та фрукти, на 1,2–3,4% – м’ясо та м’ясопродукти, риба та продукти з риби, макаронні вироби, хліб, масло, сметана, сири та кисломолочна продукція. Водночас сало стало дешевшим на 4,6%.

Ціни (тарифи) на утримання будинків та прибудинкових територій підвищилися на 7,9%, на каналізацію – на 1,5%, на холодну воду – знизилися на 2,0%.

Вартість поштових послуг

14 Лютого 2018 14:41Подія

Масляну проводжаємо, світла сонця чекаємо!

У центральній районній бібліотеці в рамках засідання клубу цікавих зустрічей «Світлиця», відбулося театралізоване дійство підготовлене бібліотекарями з нагоди свята Масляної.

Щорічно, в останній тиждень перед Великим постом українці святкують Масляну або Масницю — одне з календарно-побутових свят, яке пов’язане із давнім народним звичаєм — проводами зими та на честь пробудження природи.

Серед усіх свят Масляна - найсвітліше, найвеселіше народне свято, бо воно символізує кінець зими і прихід довгоочікуваної весни. Кожен день масляного тижня напередодні Великого посту мав свою обрядовість.

<<<12 - 22 з 3882>>>