<<<12 - 22 з 4679>>>


01 Липня 2019 19:44Консультація

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

Доброго дня! В мого сина подекуди виникають сутички з його однокласниками. Останнім часом після школи він приходив сумний, інколи навіть із розірваним рюкзаком та у порваній одежі.
01 Липня 2019 19:16Статистика інформує

Зайнятість та безробіття населення Чернігівської області в І кварталі 2019 року

За результатами проведеного обстеження робочої сили, у І кварталі 2019 року забезпечували пропозицію робочої сили на ринку праці Чернігівської області 474,1 тис. осіб у віці 15 років і старше. Переважна більшість із них (89%) була зайнята економічною діяльністю, а решта, відповідно до методології Міжнародної праці, відносилася до безробітних.

Обсяги зайнятості

01 Липня 2019 19:10Подія

У підпільному цеху, викритому на Чернігівщині, виготовляли небезпечний сурогат

Такі поняття як життя та здоров‘я людей мабуть мало що значать для злочинців, коли у них виникає можливість швидко й легко заробити.

Цього разу співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області під процесуальним керівництвом прокуратури області викрили виробництво продукції, яка становила небезпеку життю та здоров’ю людей. Спритник

27 Червня 2019 20:31Вітання

Здоров’я та щасливих днів!

Щиро вітаємо всіх молодих людей і тих, хто залишається молодим душею, з чудовим святом – Днем молоді, який відмічається в останню неділю червня.

Це день тих людей, на яких покладаються надії, і з ким пов'язане майбутнє всієї нашої країни і майбутнє кожного з нас.

Тому бажаємо вам, молоді, терпіння і сміливості у всіх вчинках, щоб дух ваш був сильний і щоб втілювалися в життя всі заповітні

27 Червня 2019 20:29Вітання

Процвітання та світлого майбутнього!

Шановні мешканці Семенівського краю!

Щиро вітаємо вас з Днем Конституції України!

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, ґарант незалежності і соборності України.

Нехай демократичні засади, що закріплені в Конституції, стануть реаліями нашого сьогодення.

Давайте докладемо всіх зусиль для формування

27 Червня 2019 20:03Подія

Урочисті заходи з нагоди відзначення 23-ї річниці Конституції України

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення і майбутнє. До їх числа належить і День Конституції України, коли громадяни країни віддають данину символам держави, що пройшли довгий героїчний шлях. Конституція увійшла в суспільне життя українців як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

26 Червня 2019 16:46

До місцевих бюджетів Чернігівщини за п’ять місяців надійшло понад 2,2 млрд гривень податків

У Головному управлінні ДФС в області повідомили, що місцеві бюджети усіх рівнів Чернігівської області у січні-травні 2019 року поповнились на 2252 млн грн податків і зборів.

Майже 62 відсотків доходів бюджетів територіальних громад забезпечено за рахунок податку на доходи фізичних осіб, якого надійшло 1392 млн грн від оподаткування заробітної плати, інвестиційних доходів, здавання майна в оренду.

Приблизно

24 Червня 2019 14:54До уваги!

До уваги громадян!

ТОВ "Санаторій "Борисфен" запрошує на відпочинок
23 Червня 2019 08:10Вітання

Вітання з Днем державної служби України!

Шановні колеги, державні службовці Семенівського району!

Вітаємо вас з професійним святом!

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та своїй справі.

Державна служба є провідником ідей

22 Червня 2019 11:45Подія

Схиляємо голову перед тими, хто дивився смерті в обличчя

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни встановлено в Україні 22 червня з метою всенародного вшанування пам’яті синів і дочок українського народу, полеглих під час війни 1941-1945 років, їх подвигу та жертовності, на підтримку ініціативи громадських організацій ветеранів війни, праці, Збройних сил і жертв нацистських переслідувань.

Щороку,

22 Червня 2019 08:05Пам’ятаємо

Дорогі ветерани!

Шановні земляки!

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Це день нашого національного болю. Ця трагічна дата уособлює героїзм, силу духу й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів. В цей день вся країна застигає в жалобі, згадуючи імена своїх рідних, загиблих у боях, померлих від холоду, голоду, ран, катувань під час Другої

<<<12 - 22 з 4679>>>