<<<12 - 22 з 4058>>>


18 Травня 2018 14:19Статистика інформує

Дошкільні заклади області

На кінець 2017 року на Чернігівщині діяло 447 дошкільних навчальних закладів: 244 дитячі садочки, 134 ясла-садки та 69 навчально-виховних комплексів. Майже дві третини закладів розташовано в сільській місцевості.

Дошкільним вихованням охоплено близько 70% дітей дошкільного віку в регіоні. Щоранку садочки зустрічали 31,1 тис. найменших жителів області, переважна більшість яких старше 3 років, кожен сьомий – від 2 до 3 років та 304 – малюки від 1 до 2 років. З кожних десяти вихованців вісім проживають у міських поселеннях.

Дві третини дітей відвідували дошкільні навчальні заклади загального розвитку, майже третина – комбіновані, 589 дітей

18 Травня 2018 14:14Актуально

Пропозиції щодо співробітництва з Китайською Народною Республікою

1. До Українського торгового представництва в Китаї звернулась китайська компанія, яка шукає надійного партнера для спільного будівництва заводу по сортуванню і переробці пластику на території України.

Китайська компанія займається переробкою пластикових відходів, розробкою і застосуванням інтелектуального обладнання для переробки пластикових відходів. Основними продуктами є стрічки поліпропіленові, пластикові гранули PET, басейни PP і водопровідні труби PVC.

Компанія шукає українських партнерів для спільного будівництва заводу по сортуванню і переробці пластику на території України.

2. До Українського торговельного представництва в Китаї звернулась китайська компанія,

18 Травня 2018 10:40Подія

До Міжнародного дня вишиванки презентували вишиту карту Семенівського району

17 травня в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш взяв участь у святі, присвяченому презентації вишитої майстринями Семенівського району карти нашого району. Захід був підготовлений і проведений Семенівським ЗСО №1.

Були також присутні голова районної ради Василь Малкович, начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Олена Кресс, голови сільських рад, в.о. старост сіл Семенівської міської ради, представники підприємств та організацій, ветерани педагогічної праці, учні та найголовніші учасники свята– майстрині-вишивальниці

Вишивка - це народне мистецтво, яке передавалося із покоління в покоління століттями, завжди було і є ґрунтом для спілкування

18 Травня 2018 10:00Подія

18 травня – День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Депортація кримськотатарського народу, розпочата 18 травня 1944 року, – один з найбільших злочинів радянського режиму, вчинених СРСР під час Другої світової війни. Цей злочин держава Україна кваліфікує як геноцид кримськотатарського народу і 18 травня відзначає День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

Історія комуністичного злочину

Операція радянських військ з вигнання нацистських окупантів з території Кримського півострова почалася 8 квітня 1944 року і завершилася в ніч на 13 травня. Ще до завершення боїв, 22 квітня, в доповідній записці на ім’я Лаврентія Берії кримські татари були звинувачені в масовому

17 Травня 2018 17:31Статистика інформує

До Міжнародного дня музеїв

18 травня відзначається Міжнародний день музеїв, започаткований сорок років тому.

На Чернігівщині у 2017 році налічувалося 35 самостійних музеїв, більше половини з них – історичні, 6 – комплексні, решта – літературні, мистецькі, художні та інші. Розміщені вони в 132 будівлях загальною площею 38 тис.кв.м. та займають територію 1427 тис.кв.м.

На кінець 2017 року в музеях зберігалося понад 474 тис. предметів основного фонду та 297 тис. – науково-допоміжного. За рік музейні колекції поповнилися на 2,5 тис. предметів. Упродовж року експонувалося 62 тис. предметів (13% від їх загальної кількості), відкрито 568 найменувань виставок, проведено 26 тис. екскурсій та видано 565 наукових

17 Травня 2018 17:07Подія

На засіданні Громадської ради обговорили організацію літнього оздоровлення дітей та забезпечення громадського порядку на території району

17 травня відбулось чергове засідання Громадської ради при районній державній адміністрації, за участю в.о. голови районної державної адміністрації Станіслава Черниша. Провів засідання голова Громадської ради Володимир Ткаченко.

Присутні на засіданні члени ради обговорювали питання порядку денного, а саме: організацію літнього оздоровлення дітей та їх зайнятості під час літніх канікул, роботу пришкільних таборів, оздоровлення дітей пільгових категорій; роботу Семенівського відділення поліції Новгород-Сіверського відділу поліції ГУНП України в Чернігівські області по забезпеченню громадського

17 Травня 2018 09:37Подія

Станіслав Черниш: навчально-польові збори - важлива складова національно-патріотичного виховання

Сьогодні, 17 травня більше ніж 60 юнаків, а також у цьому році до хлопців приєднались і дівчата, 11-х класів навчальних закладів Семенівського району беруть участь у дводенних навчально-польових зборах, перевірці фізичної та тактичної підготовки, прикладних навичок у невідкладній медичній допомозі в бойових умовах.

Навчально-польові збори – це перевірка ефективності співпраці юнаків та вчителя протягом вивчення курсу предмета «Захист Вітчизни».

Збори урочисто розпочалися біля Семенівської гімназії №2, де учасників зборів привітали в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш, начальник відділу освіти,

17 Травня 2018 08:26Подія

Сьогодні Всесвітній день вишиванки

Всесвітній день вишива́нки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного.

Ідею акції «Всесвітній день вишиванки» у 2006 році запропонувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк.

Спочатку вишиванки одягнули кілька десятків студентів та кілька викладачів факультету. Та вже протягом

17 Травня 2018 08:10Подія

Пізнавальна громадська Акція "Запобігти. Врятувати. Допомогти"

16 травня рятувальниками Семенівського районного сектору Управління ДСНС України у Чернігівській області в рамках проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» для учнівської молоді м. Семенівки на території загальноосвітньої школи №1 проведено заходи пізнавальної громадської Акції "Запобігти. Врятувати. Допомогти."

До її проведення долучились фахівці центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, управління експлуатації газового господарства, представники Національної поліції, фахівці району електричних мереж та представник Семенівської «Життя Семенівщини». Під час заходу рятувальники ознайомили учнівську молодь

16 Травня 2018 08:24Подія

«Поліський вернісаж» - одна із знакових подій цієї весни в районі

Знаковою подією цієї весни на Семенівщині став VII відкритий Всеукраїнський конкурс виконавців на народних інструментах «Поліський вернісаж», який проходив 12 травня. Вже кілька років поспіль до нашого краю злітається талановита молодь з усієї України для того, щоб поділитися своєю, творчістю, талантом та любов’ю до прекрасного.

Директор музичного конкурсу Володимир Дорохін – заслужений артист України, доцент Ніжинського державного університету ім. М.Гоголя, він був одним із ініціаторів заснування «Поліського вернісажу». Цей проект виявився дуже вдалим, бо за 7 років плідної роботи згуртував багато талановитих музикантів, подарував незабутнє

15 Травня 2018 14:56Подія

Саме зворушливе свято на землі!

У ці травневі дні, коли прокидається від зимового сну матінка - природа, дзвенить у ніжній блакиті спів жайворонка та теплий, лагідний весняний вітерець ледь – ледь коливає шатро чаруючої зелені кущів та дерев, зацвітають перші квіти, приходить до нас прекрасне свято, свято народження життя, утвердження життя - Свято Матері.

З цієї нагоди нещодавно у районній бібліотеці для дітей відбулось літературно – музичне свято «Величне і прекрасне слово Мати! Від неї все на світі! Навіть світ…».

Велику повагу заслуговують сьогодні ті жінки, які в скрутний для нашого народу час наважились народити троє, четверо і більше дітей. Тому на захід

<<<12 - 22 з 4058>>>