<<<12 - 22 з 4194>>>


13 Серпня 2018 12:24актуально

Корупційні ризики у будівельній галузі маємо усунути спільно з бізнесом, — Зубко

Ми дійсно зробили дуже багато корисних речей для розвитку будівельної галузі в Україні. Змінили законодавство, спростили дозвільні процедури і технічні вимоги у будівництві, переглянули ДБН, дерегулювали галузь. Ми піднялись в рейтингу «Doing Business» за напрямком отримання дозвільних процедур у будівництві. Але, сьогодні ми повинні також говорити про речі, які ще заважають розвитку будівельної галузі. І в першу чергу, це корупційні ризики.

Про це наголосив під час зустрічі з Конфедерацією будівельників України (КБУ) Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій

13 Серпня 2018 10:56Офіційно

Президент підписав Закон щодо стимулювання діяльності сімейних фермерських господарств

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання cтворення та діяльності сімейних фермерських господарств».

Закон спрямований на отримання офіційного статусу сільським населенням, яке працює на своїй землі, що дозволить легально продавати свою продукцію і отримати соціальний захист та право на пенсію.

Документом вносяться зміни до Податкового кодексу України та законів України «Про фермерське господарство», «Про державну підтримку сільського господарства України», «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців

10 Серпня 2018 16:50Вітання

Шановні працівники ветеринарної медицини !

Прийміть найщиріші привітання з професійним святом!

Професія лікаря-ветеринара – одна з найдавніших, найгуманніших, найблагородніших, яку обирають за покликанням. З кожним роком зростає її значимість у суспільстві. Адже, забезпечуючи профілактику, діагностику та лікування тварин, гарантії якості та безпеки агропромислової продукції, ви відвертаєте загрозу для життя та здоров’я наших жителів району.

Від усієї душі бажємо вам міцного здоров’я, щастя, прихильності долі, миру і процвітання, успіхів у здійсненні задуманих планів, достатку і усіх земних гараздів! Нехай кожен день вашого життя буде щасливим та радісним, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні

10 Серпня 2018 16:45Вітання

Шановні будівельники району, ветерани галузі і всі, хто причетний до будівельної справи!

Прийміть найтепліші та найсердечніші вітання з нагоди Дня будівельника.

Свята бувають різні, але свято, яке піднімає на вищий щабель значення професії, — важливе для кожного, хто обрав професію будівельника. Таку нелегку, але вкрай потрібну людям. Адже ваше покликання – творити, дарувати людям затишок та комфорт. Ваша праця є основою життя. Адже без вас не було б затишних будинків, рівних доріг і міцних мостів.

Бажаємо вам відмінного здоров’я, щастя, успіхів у роботі та натхнення! Нехай збувається все задумане!

      С.В. Черниш                                               В.В. Малкович
в.о. голови районної

10 Серпня 2018 15:56До уваги

До уваги громадян!

За даними УкрГідрометцентру, 10-13 серпня в Україні переважатиме надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки.

По Чернігівській області в лісах очікується 5 класу (надзвичайна) пожежна небезпека. У західних (Чернігівський), північних (Сновський) та східних (Коропський) районах - 4 класу (висока пожежна небезпека).

Семенівський РС УДСНС України у Чернігівській області

10 Серпня 2018 11:33До уваги!

З 15 серпня на Чернігівщині заборонений вилов раків

Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує, що з метою збереження та охорони популяції раків з 15 серпня по 15 вересня на Чернігівщині встановлюється літньо-осіння заборона на вилов раків.

У зазначений час відбувається період другої линьки раків. Період линьки раків, навіть в одній і тій самій водоймі, може змінюватися в різні роки. Він залежить від погоди, типу водойми та інших факторів. У цей час відбувається заміна всього хітинового покриву, що прикриває тіло рака. Під час линьки рак стає малорухливим і поки не затвердіє новий покрив може стати легкою здобиччю для хижаків та браконьєрів.

За порушення заборони на вилов раків передбачена адміністративна відповідальність

10 Серпня 2018 09:13Офіційно

Президент: Слова «Слава Україні! Героям слава!» будуть офіційним вітанням Збройних Сил нашої держави

Слова «Слава Україні! Героям слава!» стануть офіційним вітанням Збройних Сил нашої держави, заявив Президент Петро Порошенко. За його словами, таке звернення як військове вітання вперше пролунає цьогоріч 24 серпня – у День Незалежності України під час параду на честь чергової річниці.

«Ми порадились з Міністром оборони, на Раді національної безпеки і оборони, з Урядом і я прийняв рішення, що починаючи з 24 серпня ці слова вперше пролунають як частина офіційної церемонії військового параду на честь Дня Незалежності України», - сказав Петро Порошенко під час відвідин

09 Серпня 2018 08:41До уваги!

ОБЕРЕЖНО, ГРИБИ!

Настав сезон масового збирання грибів. Невміння відрізнити їстівні гриби від отруйних, неуважність при збиранні, неправильне приготування деяких видів грибів – усе це призводить до отруєнь. Серед потерпілих зустрічаються так звані завзяті та досвідчені в цих справах грибники. Особливо ризиковано довіряти приватним особам, які продають гриби в місцях стихійної торгівлі. Тож, Семенівський РС УДСНС України у Чернігівській області попереджає:

• Не збирайте гриби:

o якщо не впевнені, що знаєте їх, якими б апетитними вони не здавалися;

o поблизу транспортних магістралей, на промислових пустирях, колишніх смітниках, в хімічно та радіаційно-небезпечних

09 Серпня 2018 08:30Подія

Безпека відпочинку на воді

Рятувальниками Семенівського районного сектору Управління ДСНС України у Чернігівській області було проведено рейдову перевірку місць стихійного відпочинку людей на водоймищах.

Під час перевірки з відпочиваючими було проведено бесіди щодо дотримання правил безпечної поведінки на воді, а також про недопустимість купання в стані алкогольного сп’яніння. Велику занепокоєність викликає безвідповідальність батьків, які дозволяють дітям без нагляду дорослих відвідувати водоймища.

Нагадуємо основні заходи безпеки при купанні

Купатися краще вранці або увечері, коли немає небезпеки перегріву.

Температура води повинна бути не нижчою 17-19 градусів тепла.

• Якщо не вмієш плавати, не заходь у

08 Серпня 2018 12:23актуально

Набір громадян України на строкову військову службу, на військову службу за контрактом та у військовому резерві

Районні військові комісаріати Чернігівської області проводять набір громадян України на строкову військову службу, на військову службу за контрактом та у військовому резерві Збройних Сил України.

Військовослужбовцям Збройних Сил України держава гарантує: стабільне грошове забезпечення, яке з 1 січня 2016 року підвищено до рівня 7000 грн. - 14000 грн., одноразову матеріальну допомогу впродовж кожного року, виплату грошової допомоги на оздоровлення, щорічну оплачувану відпустку (від 30 до 45 діб), професійне зростання, безкоштовне медичне обслуговування в закладах МО України.

Починаючи з 2016 року військовослужбовцям

07 Серпня 2018 14:43Подія

Проведено засідання комісії для передачі нетелів багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості

Під головуванням в.о. голови районної державної адміністрації Станіслава Черниша в районній державній адміністрації 7 серпня відбулося засідання районної комісії для передачі нетелів багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості.

Відповідно до районної Програм передачі нетелей багатодітним сім’ям, які проживають в сільській на 2016-2020 роки в Семенівському районі на комісії розглянули подані документи для передачі нетелей від багатодітних сімей з с. Жадове – Любарець Людмили Олександрівни, с. Костобобрів сімей: Медведь Сергія Михайловича і Медянцевої Тетяни Миколаївни.

Вислухавши завідувача сектору АПР

<<<12 - 22 з 4194>>>