Семенівська РДА
Анонси

Реєстраційна служба Семенівського районного управління юстиції

НазадБрошура Як захистити свої права у сфері нерухомості та бізнесу.doc

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

МІН’ЮСТОМ ЗАПРОВАДЖЕНО НОВІ ЕЛЕКТРОННІ СЕРВІСИ У ЧАСТИНІ РЕЄСТРАЦІЇ БІЗНЕСУ

Відтепер на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України (www.new.minjust.gov.ua) можна отримати інформацію у вигляді виписки щодо юридичної особи, витягу та довідки щодо юридичної особи або фізичної особи-підприємця.

Для отримання такого документа не потрібно жодних електронних цифрових підписів чи інших ідентифікаторів.

Достатньо лише внести кошти за послугу з використанням платіжних систем через мережу Інтернет безпосередньо при її замовленні. Підготовка електронної виписки, витягу чи довідки відбувається автоматично в режимі он-лайн.

Вартість отримання витягу та довідки становитиме 48 грн. 68 коп., виписки – 21 грн. 27 коп. Це складає 75% від вартості паперового аналогу.

Після сплати коштів кожному документу присвоюється унікальний ідентифікаційний код. Документ після його формування можна відразу роздрукувати. Представник банківської чи державної установи до якої подається такий документ зможе легко перевірити його достовірність, увівши в системі унікальний номер документа.

Якщо потрібно подавати документ до декількох установ, платити за кожну нову копію не потрібно. Один раз сплативши за формування електронного документу, запитувач або будь-хто може безкоштовного завантажити сформований витяг, виписку чи довідку у режимі он-лайн через Інтернет.

Ці сформовані документи протягом року зберігатимуться в архіві. Після спливу річного строку в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців будуть зберігатись відомості про факт формування виписки, витягу чи довідки.

Створити запит на отримання документа можливо за максимально розширеною кількістю критеріїв пошуку. Шукати можна за назвою юридичної особи, ідентифікаційним кодом, за її засновниками, або за керівниками чи підписантами.

Електронні виписки, витяги та довідки мають таку саму юридичну силу як і паперові.

Інформацію з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в он-лайн режимі можна отримати цілодобово. Також забезпечується технічна підтримка за телефоном 0-800-50-70-70.

1.Пам’ятка для громадськості щодо нововведень у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно

2.ВИМОГИ до заповнення заяв (запитів) у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

3.ДОДАТОК до заяви

4.ЗАПИТ про надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

5.ЗАЯВА про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна

6.ЗАЯВА про відкликання заяви

7.Заява про внесення змін до запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

8.Заява про державну реєстрацію прав та їх обтяжень (щодо відмови від речового права)

9.Заява про державну реєстрацію прав та їх обтяжень (щодо іншого речового права на єдиний майновий комплекс)

10.Заява про державну реєстрацію прав та їх обтяжень (щодо іншого речового права)

11.Заява про державну реєстрацію прав та їх обтяжень (щодо обтяження речового права на єдиний майновий комплекс)

12.Заява про державну реєстрацію прав та їх обтяжень (щодо права власності на єдиний майновий комплекс)

13.заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень (щодо права власності)

14.Заява про державну реєстрацію прав та їх обтяжень (щодо припинення прав та їх обтяжень у зв’язку зі знищенням об’єкта нерухомого майна)

15.Заява про надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у формі інформаційної довідки

16.Заява про надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

17.Заява про скасування

18.Картки прийому заяви та вимоги щодо її заповнення

19.Заява про надання дубліката свідоцтва про право власності

Особливості реєстрації похідних речових прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення

25 березня 2015 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення повноважень нотаріусі та особливостей реєстрації похідних речових прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення». Так, вищевказаним Законом уповноважено нотаріусів здійснювати функції державного реєстратора прав на нерухоме майно у порядку та у випадках, встановлених Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Водночас, нотаріусу надано можливість проводити державну реєстрацію: речових прав, похідних від права власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення незалежно від нотаріального посвідчення договору, на підставі якого виникає таке право;

права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яке виникло та оформлене в установленому порядку до 01 січня 2013 року, одночасно з державною реєстрацію похідного від нього речового права на таку земельну ділянку.

Крім того, Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнено статтею 4-2, яка визначає особливості державної реєстрації похідних речових прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення, право власності на які виникло та оформлено в установленому порядку до 01 січня 2013 року. В даній статті встановлено норму щодо одночасності державної реєстрації похідного речового права та права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яке виникло та оформлено в установленому порядку до 01 січня 2013 року, на підставі заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, поданої власником чи набувачем відповідного похідного права або уповноваженою ними особою.

Також у вищезазначеній статті передбачено проведення державної реєстрації права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення у разі подання заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень набувачем похідного права речового права на таку земельну ділянку (орендарем чи іншим користувачем) без подання заявником документа, на підставі якого виникло право власності (зокрема, без подання державного акта).

Щодо сплати державного мита та плати за надання інформації при реєстрації речових прав за принципом екстериторіальності

Частиною першою статті 29 Закону України «Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень» передбачено, що за проведення державної реєстрації прав та їх обтяжень справляється державне мито. Відповідно до Декрету Кабінету Міністрів України «Про державне мито» за державну реєстрацію права власності на нерухоме майно справляється державне мито в розмірі 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (119 грн.), а за державну реєстрацію іншого речового права на нерухоме майно, обтяження права на нерухоме майно справляється державне мито в розмірі 3 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (51 грн.).

Постановою Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2012 року №1204 «Про затвердження розміру і порядок використання плати за внесення змін до записів Державного реєстру прав та надання інформації із зазначеного реєстру» визначено, що за надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у формі витягу справляється плата у розмірі 120 гривень.

Згідно із статтею 6 Декрету Кабінету Міністрів України «Про державне мито», державне мито сплачується за місцем розгляду та оформлення документів і зараховується до бюджету місцевого самоврядування, крім певних випадків (зокрема, державного мита за державного реєстрацію права власності на нерухоме майно та за державну реєстрацію іншого речового права на нерухоме майно, обтяження права на нерухоме майно, яке зараховується до Державного бюджету України).

Таким чином, державне мито та плата за надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у формі витягу при проведенні державної реєстрації речових прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення за принципом екстериторіальності справляється за місцем знаходження земельної ділянки, права на яку підлягають державній реєстрації

Про тимчасові заходи щодо надання послуг з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, розташоване в межах територій Луганської та Донецької областей

З метою забезпечення захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб у зв’язку із соціально-політичною ситуацією, що склалась у Луганській та Донецькій областях (відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 15 серпня 2014 року №1354/5) передбачена можливість подавати заяви про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно, розташоване в межах територій Луганської та Донецької областей, як до будь-якого органу державної реєстрації прав на території області, в межах якої розташоване нерухоме майно, так і до органів державної реєстрації прав Харківської, Полтавської, Дніпропетровської, Запорізької, Житомирської, Сумської та Чернігівської областей.

У разі подання заяв про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно, розташоване в межах територій Луганської та Донецької областей, до органів державної реєстрації прав Харківської, Полтавської, Дніпропетровської, Запорізької, Житомирської, Сумської та Чернігівської областей державні реєстратори речових прав на нерухоме майно таких органів проводять державну реєстрацію прав відповідно до Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2013 року № 868.УВАГА! ЗМІНА РЕКВІЗИТІВ!

Технологічна картка адміністративної послуги «Визнання рішення про саморозпуск громадського об’єднання»

Технологічна картка адміністративної послуги «Прийняття повідомлення про зміну найменування громадського об’єднання, мети (цілей), зміну особи (осіб), уповноваженої представляти громадське об’єднання, утворене шляхом прийняття повідомлення про утворення»

Технологічна картка адміністративної послуги «Прийняття повідомлення про зміни до статуту громадського об’єднання, зміни у складі керівних органів громадського об’єднання, зміну місцезнаходження зареєстрованого громадського об’єднання»

Технологічна картка адміністративної послуги «Внесення до Реєстру громадських об’єднань відомостей про відокремлений підрозділ громадського об’єднання»

Технологічна картка адміністративної послуги «Видача дубліката свідоцтва про реєстрацію громадського об'єднання як громадської організації чи громадської спілки та/або дубліката статуту громадського об'єднання»

Технологічна картка адміністративної послуги «Прийняття письмового повідомлення про утворення громадського об'єднання»

Технологічна картка адміністративної послуги «Реєстрація громадського об'єднання як громадської організації чи громадської спілки»

Інформаційна картка адміністративної послуги «Визнання рішення про саморозпуск громадського об’єднання»

Інформаційна картка адміністративної послуги «Прийняття повідомлення про зміну найменування громадського об’єднання, мети (цілей), зміну особи (осіб), уповноваженої представляти громадське об’єднання, утворене шляхом прийняття повідомлення про утворення»

Інформаційна картка адміністративної послуги «Прийняття повідомлення про зміни до статуту громадського об’єднання, зміни у складі керівних органів громадського об’єднання, зміну місцезнаходження зареєстрованого громадського об’єднання»

Інформаційна картка адміністративної послуги «Внесення до Реєстру громадських об’єднань відомостей про відокремлений підрозділ громадського об’єднання»

Інформаційна картка адміністративної послуги «Видача дубліката свідоцтва про реєстрацію громадського об'єднання як громадської організації чи громадської спілки та/або дубліката статуту громадського об'єднання»

Інформаційна картка адміністративної послуги «Прийняття письмового повідомлення про утворення громадського об'єднання»

Інформаційна картка адміністративної послуги «Реєстрація громадського об'єднання як громадської організації чи громадської спілки»

Вимоги до заповнення заяв (запитів) у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

Заява щодо обтяження речового права

Заява щодо обтяження речового права на єдиний майновий комплекс

Заява щодо іншого речового права

Заява щодо іншого речового права на єдиний майновий комплекс

Заява щодо відмови від речового права

Заява про скасування

Заява про надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

Заява про надання дубліката свідоцтва про право власності

Заява про внесення змін до запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

Заява про відкликання заяви

Заява про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна

Запит про надання інформації з Державного реєстру речових прав

Додаток до заяви

Реквізити рахунку для зарахування державного мита за державну реєстрацію права власності на нерухоме майно: (119 грн.)

Номер рахунку: 31111126700454

- Одержувач коштів: УК у Семен./СЕМЕНІВСЬК.Р./22090600

- ЄДРПОУ: 37972758

- Банк одержувача: ГУ ДКСУ у Чернігівській області

- МФО: 853592

За надання платних послуг: (120 грн.)

- Отримувач: УК у Семен./СЕМЕНІВСЬК.Р./24060300,

- код ЄДРПОУ – 37972758

- номер рахунку: 31111115700454

- Банк одержувача: ГУ ДКСУ у Чернігівській області

- МФО 853592

- Код суб’єкта надання послуги: ЧГ61361

- Код послуги 52

- Назва суб’єкта надання послуги: Реєстраційна служба Семенівського районного управління юстиції

- Скорочене найменування послуги Витяг з державного реєстру прав

ЗРАЗКИ інформаційної картки державної реєстрації права власності на нерухоме майно.

ЗРАЗКИ інформаційної картки внесення запису про скасування державної реєстрації прав.

Гаряча телефонна лінія з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно

Мешканці Чернігівщини можуть отримати телефонну консультацію з приводу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, а також надати свої зауваження та пропозиції щодо роботи державних реєстраторів, які здійснюють реєстрацію речових прав на нерухоме майно в регіоні.

Для цього в реєстраційній службі Головного управління юстиції у Чернігівській області функціонує гаряча телефонна лінія.

Номер гарячої телефонної лінії (0462) 65-15-28.

Отримати всю необхідну інформацію щодо державної реєстрації речових прав на нерухоме майно громадяни можуть з понеділка по четвер з 08.30 до 17.30 та в п'ятницю з 08.30 до 16.30 (перерва з 13.00 до 13.48)

Реєстраційна служба Семенівського

районного управління юстиції

Назад10 Травня 2017 15:05
30 Квітня 2017 12:27
30 Квітня 2017 12:24
20 Квітня 2017 15:50
20 Квітня 2017 15:48
20 Квітня 2017 09:29
20 Квітня 2017 08:16
10 Березня 2017 11:07
01 Березня 2017 14:43
01 Березня 2017 14:40
01 Березня 2017 14:36
01 Березня 2017 09:47