Семенівська РДА
Анонси

Районний Центр зайнятості населення інформує

Назад0Конкурс «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах» Європейська програмна ініціатива Міжнародного фонду “Відродження” оголошує Конкурс «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах». Мета конкурсу – посилення участі громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ, активізацію членів Платформ до скоординованих дій щодо участі у виконанні пріоритетів Угоди про асоціацію, ініціативи Східного партнерства та розвитку потенціалу Платформ.

Українська стипендійна програма у Стенфорді Ukrainian Emerging Leaders Program – це річна програма для трьох професіоналів з України, які приїдуть на навчання вже у вересні 2017-го року. Вона відкрита для людей, які працюють над створенням політик, експертів з права, лідерів громадянського суспільства, підприємців. Дедлайн подачі заявок – 15 лютого 2017.

Міжнародна організація з міграції (МОМ) оголошує пошук потенційних партнерів, зацікавлених у можливості участі у проекті Міжнародна Організація з Міграції (МОМ) запрошує профільні неурядові організації (НУО) до висловлення своєї зацікавленості в участі у якості партнерів-виконавців проекту, спрямованому на розвиток професійних навичок, самозайнятості та дрібного підприємництва серед населення, постраждалого внаслідок конфлікту на сході України та в Криму. Проект буде втілено за наявності необхідного фінансування.

Малі гранти для підтримки осіб, що потребують паліативної допомоги Благодійна організація «Мережа 100 відсотків життя Рівне» при підтримці Європейського Союзу оголошують Конкурс малих грантів в межах проекту «Забезпечення захисту прав осіб, що потребують паліативної допомоги, силами ОГС». Дедлайн - 17 лютого 2017 р.

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ НА ШЛЯХУ РЕФОРМУВАННЯ

Як заявила директор обласного центру зайнятості Лідія Падалка - служба зайнятості це сервісна установа, яка виконує вкрай важливу соціальну функцію, допомагаючи людям знайти роботу. Розпочато процес її модернізації, а саме: змінюються підходи до надання послуг, впроваджуються нові сервіси, вибудовується ефективна модель взаємодії з соціальними партнерами та громадськістю.

Сьогодні клієнтами №1 для служби є роботодавці, які мають можливість скористатися цілою низкою безкоштовних послуг. Перш за все – це допомога у підборі кадрів, організація громадських та інших робіт тимчасового характеру, підготовка необхідних спеціалістів. Діє механізм фінансового стимулювання створення нових робочих місць шляхом компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску.

На часі впровадження й нових механізмів розвитку трудового потенціалу, зокрема, через підтвердження неформальної освіти. Йдеться про можливість багатьом людям проявити себе у нових професіях, якими вони фактично володіють.

Не чекаючи відповідних законодавчих змін, служба зайнятості вже реформується і покращує свої сервіси.

Зокрема, освоює нові сучасні технології, такі як відеорезюме, відеовакансія, онлайн-співбесіда, комунікація через соціальні мережі тощо.

В рамках реформи служба зайнятості пішла на серйозну реорганізацію структури. За словами Л.Падалки, передбачається зменшення майже на 40% адміністративно-господарського персоналу базових центрів зайнятості. Ці функції будуть передані на обласний рівень, що дозволить суттєво зменшити документообіг. Разом з тим, буде збільшено кількість фахівців, які безпосередньо надають послуги населенню та роботодавцям. Це дозволить покращити якість надання таких послуг – переконані в службі зайнятості. Також для мінімізації адміністративного навантаження, базові центри зайнятості втратять статус юридичних осіб та перетворяться на філії.

Шановні роботодавці!

Державна служба зайнятості для Вас:

- Здійснить підбір працівників, які відповідають Вашим вимогам.

- Презентує фахівців відповідного професійно-кваліфікаційного складу.

- Організує та проведе ярмарки вакансій, дні відкритих дверей на підприємстві тощо.

- Організує професійне навчання безробітних на Ваше замовлення з подальшим працевлаштуванням на Вашому підприємстві.

- Організує для Вас проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру.

- Надасть компенсацію єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштованих безробітних на нові робочі місця, якщо безробітні є недостатньо конкурентоспроможними на ринку праці або нові робочі місця створені суб’єктами малого підприємництва в пріоритетних видах економічної діяльності.

- Організує підтвердження професійної кваліфікації за результатами неформального професійного навчання Ваших працівників за 3 робітничими професіями.

- Організує та проведе заходи, спрямовані на зменшення негативних наслідків у випадку масового вивільнення працівників.

- Надасть консультації щодо законодавства про зайнятість та загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття та інші.

Усі послуги надаються службою зайнятості безкоштовно.

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися до Вашого особистого консультанта в центрі зайнятості.

Наша адреса: Чернігівська обл.., м.Семенівка, вул..Центральна,10

Контактний телефон: ( 04659) 2-12-40

www.dcz.gov.ua/chg

Графік роботи: з 8.00 до 17.00 з понеділка по п’ятницю.

Запрошуємо Вас до співпраці.

З повагою, Семенівський районний центр зайнятості

Відповідальність за порушення законодавства з питань праці за використання праці без належного оформлення та праці іноземців без дозволу

Підприємництво - шлях до успіху!

Як започаткувати власну справу за допомогою служби зайнятості

Про участь безробітних у місцевих виборах

1. Послуги населенню

ЦЕНТРИ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ ЗАПРОШУЮТЬ НА НАВЧАННЯ

Державна служба зайнятості України пропонує зареєстрованим безробітним професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації у власній мережі сучасних навчальних закладів - Центрах професійно-технічної освіти, які мають потужну навчально-виробничу базу європейського рівня.

Навчання здійснюється за актуальними, а також рідкісними на ринку праці професіями, за кошти Фонду державного соціального страхування України на випадок безробіття.

До вашої уваги:

Дніпропетровський ЦПТО

Донецький ЦПТО

Івано-Франківський ЦПТО

Луганський ЦПТО

Львівський ЦПТО

Одеський ЦПТО

Рівненський ЦПТО

Сумський ЦПТО

Харківський ЦПТО

2. Послуги роботодавцям

Державна служба зайнятості України пропонує роботодавцям підготовку кваліфікованих кадрів у власній мережі сучасних навчальних закладів - Центрах професійно-технічної освіти, які мають потужну навчально-виробничу базу європейського рівня.

Навчання здійснюється за актуальними, а також рідкісними на ринку праці професіями, за кошти Фонду державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Обирайте якісне професійне навчання – отримуйте висококваліфікованих робітників!Дорожня карта ДС у справах ветеранів та учасників ATO.doc

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЗОКРЕМА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

Підібрати роботу й отримати консультацію фахівців державної служби зайнятості можна за допомогою:

- безкоштовної інформаційно-довідкової телефонної системи державної служби зайнятості: 0-800-50-50-60 (зі стаціонарного телефону);

- безкоштовного мобільного сервісу «Пошук роботи»: 730 (з мобільного телефону).

- Інтернет-порталів державної служби зайнятості: www.dcz.gov.ua та www.trud.gov.ua

У всіх центрах зайнятості ви можете скористатися комп’ютерами вільного доступу до мережі Інтернет для пошуку прийнятних пропозицій роботи.

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЗОКРЕМА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

Для здобуття затребуваної професії, вдосконалення ваших професійних знань, умінь і навичок, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці державна служба зайнятості організовує професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних.

Професійне навчання здійснюється на замовлення роботодавців, а також для само зайнятості або провадження підприємницької діяльності.

Професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

За детальною інформацією звертайтеся до Семенівського районного центру зайнятості.

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЗОКРЕМА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

Пропонуємо скористатися послугами Інтернет-порталу державної служби зайнятості «Труд» - www.trud.gov.ua

До вашої уваги:

- найбільші в Україні бази даних ій та шукачів роботи;

- зручні сервіси з пошуку роботи та підбору працівників;

На Інтернет-порталі «Труд» безкоштовно можна:

- зареєструвати власне резюме, якщо ви шукаєте роботу;

- розмістити відомості про вакансії, якщо вам потрібен персонал.

Завітайте на Інтернет-портал державної служби зайнятості «Труд»!

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЗОКРЕМА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

Започаткувати власну справу вам допоможе державна служба зайнятості.

Безробітні, яким виповнилося 18 років та які не можуть бути працевлаштовані за сприяння служби зайнятості протягом одного місяця у зв’язку з відсутністю на ринку праці підходящої роботи, за бажанням можуть отримати допомогу по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності та відвідати заходи служби зайнятості, які допоможуть у започаткуванні власної справи.

Усі послуги надаються безкоштовно.

За детальною інформацією звертайтеся до будь-якого зручного для вашого відвідування центру зайнятості.

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЗОКРЕМА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

Пропонуємо вам взяти участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, що організовує служба зайнятості. У період безробіття та пошуку роботи тимчасова зайнятість – це можливість отримати додатковий заробіток, а в перспективі - й постійну роботу.

За детальною інформацією звертайтеся до будь-якого зручного для вашого відвідування центру зайнятості.

Служба зайнятості інформує

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЗОКРЕМА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

Якщо ви шукаєте роботу – зверніться до державної служби зайнятості, яка стане вашим особистим консультантом та надійним помічником в її пошуку.

В усіх центрах зайнятості - єдина база вакансій по Україні. Серед них є вакансії з наданням житла.

Усі вакансії – у вільному доступі.

Облік та реєстрація в центрі зайнятості здійснюється незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування.

Особи, які переселилися з тимчасово окупованої території АР Крим та звільнилися з роботи, проте не мають трудової книжки або інших документів, що підтверджують періоди зайнятості, реєструються як безробітні на підставі наявних документів. Допомога по безробіттю виплачуватиметься у мінімальному розмірі (554 грн) до отримання документів та відомостей про періоди трудової діяльності, заробітну плату (дохід), страховий стаж.

Для оформлення трудових відносин з роботодавцем потрібні:

паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України; •

облікова картка платника податків (ідентифікаційний код); •

трудова книжка; •

диплом або інші документи про освіту.

Також Ви можете знайти роботу за сумісництвом або шляхом укладення цивільно-правового договору (про надання послуг, виконання робіт) – у цьому випадку трудова книжка не потрібна.

За детальною інформацією звертайтеся до будь-якого зручного для Вашого відвідування центру зайнятості.

Додаткова інформація:

Для працевлаштування працівників закладів охорони здоров'я, які переміщуються із зони АТО, у випадку відсутності окремих документів, потрібних для працевлаштування, може бути використана інформація Автоматизованої бази даних медичних, фармацевтичних та науково-педагогічних працівників, яка функціонує у сфері охорони здоров'я (лист Міністерства охорони здоров’я України від 20.08.2014 р. №11-02-09/10-65/24419 та спільний лист Міністерства соціальної політики України та Міністерства охорони здоров’я України від 30.09.2014 р. №11143/0/4/026, №11.02-13/23/28325).

Для отримання зазначеної інформації Вам слід звернутися з відповідною заявою до державного підприємства «Укрмедреєстр» за адресою: Київ, вул. Грушевського, 7 та пред'явити документ, що засвідчує особу. Телефон для довідок: (044) 227-41-75.

Для працевлаштування вчителів загальноосвітніх шкіл та вихователів дошкільних навчальних закладів спільним листом Мінсоцполітики України та Міністерства освіти та науки України від 15.08.2014 р. №9209/0/14-14/21, №1/12-5698 передбачено, що місцеві органи управління освітою здійснюють безперешкодний прийом на роботу вчителів загальноосвітніх шкіл та вихователів дошкільних навчальних закладів на підставі: •

індивідуальних відомостей про застраховану особу, отриманих особисто в органах Пенсійного фонду України; •

документів, що підтверджують фактичне місце проживання особи; •

документів, що підтверджують проходження особою медичного обстеження.

Для працевлаштування викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання), які звертаються в пошуках роботи і не мають можливості надати відповідні документи для оформлення трудових відносин, Міністерством культури України надані рекомендації аналогічні спільному листу Мінсоцполітики України та Міністерства освіти та науки України від 15.08.2014 р. №9209/0/14-14/21, №1/12-5698 (лист Міністерства культури України від 15.09.2014 р. №238/7-4/43-14).

Державна служба зайнятості готова допомогти Вам!

За потреби скористайтеся послугами:

БЕЗКОШТОВНОЇ інформаційно-довідкової телефонної системи

державної служби зайнятості:

0-800-50-50-60 (зі стаціонарного телефону); безкоштовного мобільного сервісу «Пошук роботи»:

730 (з мобільного телефону).

Інтернет-порталами державної служби зайнятості:

www.dcz.gov.ua та www.trud.gov.ua

«Гарячою лінією» Чернігівського обласного центру зайнятості:

(04622) 4-23-87

Шановні кримчани, мешканці східних областей України!

Для внесення даних до Єдиної інформаційно-аналітичної системи державної служби зайнятості як шукача роботи та підбору підходящої роботи Вам необхідно подати до центру зайнятості: - паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу; - облікову картку платника податків(ідентифікаційний код).

Якщо Ви втратили паспорт, Ви можете пред’явити тимчасове посвідчення, що підтверджує особу громадянина України.

Отримати таке посвідчення та відновити паспорт Ви зможете у територіальних відділеннях Державної міграційної служби України, або у кімнатах(місцях) допомоги вимушеним переселенцям з АР Крим та м.Севастополь, Донецької та Луганської областей за адресами:

Київ- бул.Тараса Шевченка,27(м.Університет);

Вінниця-вул.50 річчя Перемоги,20-а,тел.(0432)60-19-08;

Житомир- вул..І.Огієнка,1/34, тел.(0412)48-25-65;

Івано-Франківськ-вул.Гнатюка,29,тел.(0342)50-04-03;

Луцьк-пр.Грушевського,4-в,тел.(0332) 77-05-42;

Львів – вул..Б.Хмельницького,212,тел.(032) 245-54-40;

Рівне – вул..16-го Липня,6-а,тел.(0362)26-77-84;

Суми – Покровська площа,11,тел.(0542)77-23-95;

Тернопіль – вул..Руська,17,тел.(0352)52-33-15;

Херсон-вул.Перекопська,157,тел.(0552)34-31-34;

Хмельницький – вул..Прибузька,30-а,тел..(0382)61-63-31;

Черкаси – бул.Т.Шевченка,132, тел..(0472) 33-11-68;

Чернівці – вул..Руська,31-а,тел. (0372) 51-84-16.

У разі відсутності облікової картки платника податків необхідно звернутися до будь-якого відділення Державної фіскальної служби України за місцем Вашого тимчасового проживання.

У разі відсутності трудової книжки:

Якщо Ви не змогли припинити трудові відносини або інший вид зайнятості і Ваша трудова книжка знаходиться у роботодавця: -

необхідно звернутися до роботодавця із заявою про звільнення та проханням вислати трудову книжку поштою разом з наказом про звільнення; -

якщо підприємство тимчасово не працює або ліквідоване, необхідно звернутися до суду для одностороннього припинення трудових відносин.

Спеціалісти центру зайнятості допоможуть Вам скласти позовну заяву до суду для оформлення одностороннього припинення трудових відносин.

Ми завжди готові допомогти Вам! За більш детальною інформацією звертайтеся до будь-якого зручного для Вашого відвідування центру зайнятості.

Семенівський районний центр зайнятості знаходиться за адресою: м.Семенівка, вул. Центральна,10, тел. 2-18-37, 2-11-90.

Шановні кримчани, мешканці східних областей України!

Державна служба зайнятості готова Вам допомогти!

У Семенівському центрі зайнятості Вам допоможуть:

- знайти роботу - тимчасову або постійну;

- взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру;

- пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію;

- отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття.

У центрах зайнятості єдина база вакансій по всій Україні.

Усі вакансії у вільному доступі.

Оберіть підходящу роботу у будь-якому регіоні України.

Облік та реєстрація в центрі зайнятості здійснюється незалежно від того, де Ви живете чи перебуваєте.

Навіть якщо у Вас немає документів, в центрах зайнятості Ви можете безоплатно отримати:

- інформацію про вакансії, навчальні заклади, підприємства, установи організації, з якими співпрацює служба зайнятості;

- консультації з питань працевлаштування або звільнення з роботи, отримання статусу безробітного, допомоги по безробіттю, інших послуг державної служби зайнятості;

- рекомендації відносно вибору чи зміни професій, послуги з професійної орієнтації.

Для внесення даних до Єдиної інформаційно-аналітичної системи державної служби зайнятості як шукача роботи та підбору підходящої роботи Вам необхідно подати до центру зайнятості:

- паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу;

- облікову картку платника податків(ідентифікаційний код).

Для отримання статусу безробітного та матеріальної допомоги по безробіттю Вам крім вищезазначених документів слід додати:

- трудова книжка(або її дублікат чи довідка архівної установи про прийняття та звільнення з роботи), або документ, що підтверджує періоди зайнятості(наприклад, цівільно-правовий договір);

- диплом або інші документи про освіту;

- військовий квиток (у разі необхідності).

Якщо Ви вже зареєструвалися у центрах зайнятості Донецької та Луганської областей, Ви маєте право продовжувати отримувати соціальні послуги та допомогу по безробіттю у будь-якому іншому центрі зайнятості за місцем Вашого перебування.

Назад10 Травня 2017 15:05
30 Квітня 2017 12:27
30 Квітня 2017 12:24
20 Квітня 2017 15:50
20 Квітня 2017 15:48
20 Квітня 2017 09:29
20 Квітня 2017 08:16
10 Березня 2017 11:07
01 Березня 2017 14:43
01 Березня 2017 14:40
01 Березня 2017 14:36
01 Березня 2017 09:47