Семенівська РДА
Анонси


Назад

«Поліський вернісаж» - одна із знакових подій в районі цієї весни

Знаковою подією цієї весни на Семенівщині став ІV відкритий Всеукраїнський конкурс виконавців на народних інструментах «Поліський вернісаж», який проходив 13 травня. Уже четвертий рік поспіль до нашого краю злітається талановита молодь з усієї України для того, щоб поділитися своєю, творчістю, талантом та любов’ю до прекрасного.

З кожним роком збільшується кількість учасників конкурсу. Цього разу до нас приїхали близько 700 учасників з 4 областей України – Чернігівської, Сумської, Полтавської та Черкаської.

- Семенівщина - це унікальний край, край гостинних працьовитих людей. А ще це – край талановитих митців.

Я пишаюсь тим, що цей конкурс проходить на нашій землі. «Поліський вернісаж» спрямований на активізацію творчих здібностей особистості, популяризацію народних інструментів, розвиток нових шляхів у народному мистецтві, розширення творчих зв’язків.

Сьогоднішній конкурс – це спілкування з творчо обдарованою молоддю, розвиток і підтримка музичного мистецтва, слов’янської культури, виявлення найбільш талановитих виконавців на народних інструментах.

Переконаний, що кожен учасник продемонструє високий професійний рівень, а даний захід наповнить вас енергією, враженнями, нададуть наснаги на майбутні творчі здобутки, - звернувся голова районної державної адміністрації Сергій Деденко до учасників конкурсу і журі.

Оцінювало виступи виконавців журі на чолі з Володимиром Дорохіним, заслуженим артистом України, лауреатом Міжнародних конкурсів, кандидатом мистецтвознавства, відмінником народної освіти України, кавалером «Ордену за видатні досягнення в музичному мистецтві», доцентом Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, директором КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв Чернігівської обласної ради».

Учасники змагалися в різних номінаціях, в залежності від інструменту, віку учасників, кількості учасників та складу колективів. Більшість виконавців стали лауреатами І, ІІ та ІІІ ступенів. А Гран-прі та пам’ятні подарунки вибороли у своїх номінаціях:

- Ансамбль баяністів та акордеоністів «Гармоніка» з Шосткинської ДМШ;

- Ансамбль домристів «Дзвіночок» з Чернігівської школи мистецтв; -Ліпшпнська Аліна (скрипка) з Чернігівської міської школи мистецтв;

- Сапун Сергій (баян) з Шосткінської дитячої школи мистецтв;

- Сидоренко Станіслав (гітара) з Чернігівської міської школи мистецтв.

Викладач Семенівської ДМШ Вадим Ронський став лауреатом ІІІ ступеня у номінації "Солісти - баян, акордеон", категорія "солісти-викладачі".

Ансамбль народних інструментів "Полісся"(учні та викладачі Семенівської ДМШ) - лауреати І ступеня. (Номінація - ансамблі, категорія - ансамблі учнів та викладачів).

VI відкритий Всеукраїнський конкурс виконавців на народних інструментах «Поліський вернісаж» завершився, але вже через рік нас чекає нова зустріч, нове свято та нові яскраві враження!За інформацією відділу культури і туризму РДА

Назад11 Грудня 2017 10:48
30 Листопада 2017 09:19
22 Листопада 2017 11:16
22 Листопада 2017 11:14
16 Листопада 2017 15:39
08 Листопада 2017 10:03
27 Жовтня 2017 12:23
27 Жовтня 2017 12:21
27 Жовтня 2017 12:17
25 Жовтня 2017 08:00
13 Жовтня 2017 12:45
13 Жовтня 2017 11:44