Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

У Семенівці провели в останню путь Героя АТО Ігоря Кистерного

18 липня 2017

Сьогодні, 18 липня, жителі м. Семенівки попрощалися зі своїм земляком, воїном АТО, який загинув 14 липня 2017 року в Луганській області поблизу села Новотошківка, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Героя, який віддав своє життя за Україну, проводили рідні, близькі, друзі, волонтери, ветерани АТО Семенівського району, керівництво району, трудові колективи установ та організацій, місцеві жителі.

В церкві Ікони Казанської Божої Матері відбулася поминальна панахида, яку відслужив мітрофорний протоієрей настоятель храму о. Валерій .

На Монаховому кладовищі, де поховали Ігоря Кистерного, з прощальними промовами виступили керівники району та місцевої влади, класний керівник, друзі і побратими.

Голова районної державної адміністрації Сергій Деденко у своїй промові зазначив: «Наш земляк, Ігор Кистерний, ще зовсім молодий хлопець, якому би жити і жити, повернувся до нас, щоб знайти спочинок на рідній землі. Нині ми хоронимо його як Героя, гордимося і пишаємося ним».

Присутні попрощалися з Ігорем Кистерним, віддали шану загиблому воїну під звуки прощального салюту на честь Героя.

Сектор інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю РДА