Семенівська РДА
АнонсиНазад

Семінар-громадські слухання «Земельна реформа. Міфи і реальність щодо зняття мораторію на землі сільськогосподарського призначення»

Такою була тема семінару – громадських слухань, який був проведений в районній державній адміністрації 3 жовтня цього року.

У семінарі взяли участь голови і депутати сільських рад, представники органів державної влади, держгеокадастру, місцеві підприємці та фермерські господарства, громадських організацій, власники земельних паїв, представники ЗМІ.

Про регулювання ринку землі, передумови та нові ініціативи, реформування з метою підвищення прозорості в управлінні земельними ресурсами України – досягнення і виклики; досвід країн світу в управлінні земельними ресурсами. Чинники економічного зростання поінформувала учасників семінару Олена Седнівець, начальник відділу ринку та оцінки земель Головного управління держгеокадастру у Чернігівській області.

Про питання реалізації прав та можливостей власників земельних паїв, розвиток підприємництва та дрібних сільськогосподарських виробників; про Програми підтримки фермерства, відродження нового класу с-г виробників малих сімейних ферм та їх кооперації та формування ринку земель сільськогосподарського призначення в контексті розвитку сільських територій розповіли присутнім Михайло Селінний, завідувач кафедри природокористування Чернігівського національного технологічного університету, кандидат економічних наук і Римма Олексенко, представник Національної Асоціації сільськогосподарскої дорадчої служби України.


Назад