Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

У Семенівці на будівлі гімназії № 2 урочисто відкрили меморіальну дошку на честь загиблого Героя АТО

13 жовтня 2017

Сьогодні на будівлі Семенівської гімназії № 2 урочисто відкрито пам'ятну меморіальну дошку на честь випускника цієї школи Ігоря Кістерного, який загинув в зоні АТО при виконанні військового завдання.

У заході взяли участь мати та близькі Героя, голова районної державної адміністрації Сергій Деденко, голова районної ради Василь Малкович, Семенівський міський голова Олександр Бичков, учні та педагогічний колектив гімназії, керівники і колективи організацій, підприємств, установ, представники політичних партій, громадських організацій, прикордонники, військовослужбовці, які брали участь в АТО та просто небайдужі семенівці.

Ігор Миколайович Кістерний народився 21 березня 1987 року в м. Семенівка.

З 1993 по 2004 роки навчався в Семенівській гімназії №2, був гарним учнем, завжди усміхненим, веселим, добрим. Ігор готовий був прийти на допомогу друзям, вчителям.

По закінченню школи він проходив строкову службу у Збройних Силах України.

З 2006 по 2016 роки Ігор Миколайович був прикордонником відділу прикордонної служби “Семенівка”.

Ігор Кістерний грав у складі міської футбольної команди «Ревна», яка здобула чимало перемог.

У 2016 році він заключив контракт на проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України. Ігор служив в на посаді командира відділення гранатометного взводу роти вогневої підтримки 13-го мотопіхотного батальйону.

14 липня 2017 року Ігор Кістерний загинув у бою поблизу села Новотошківка Луганської області.

- Невипадково, що меморіальну дошку нашому Герою ми відкриваємо у переддень Дня захисника України, коли ми вшановуємо мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. Ігор Кістерний був самовідданою людиною, він не міг залишатися осторонь і вирішив не словом, а ділом боронити цілісність нашої країни.

Вшанування патріотів, які віддали своє життя за українську державу – це священний обов’язок кожного, - зазначив голова районної державної адміністрації Сергій Деденко.

Багато теплих слів прозвучало цього дня на адресу Героя. Всі згадують про нього як про прекрасну людину, надійного друга і товариша, доброго і люблячого сина.Сектор інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю РДА