Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

Працівників соціальної сфери району привітали з професійним святом

03 листопада 2017

У першу неділю листопада своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери. Вже стало доброю традицією у районі з цієї нагоди дякувати службовцям за добросовісне виконання посадових обов’язків та вручати заслужені нагороди.

Тож, напередодні професійного свята, 3 листопада, у районному Будинку культури відбулися урочистості за участю голови районної державної адміністрації Сергія Деденка, голови районної ради Василя Малковича, секретаря міської ради Віктора Короткого, представників трудових колективів соціальних служб району.

У своєму вітальному слові голова районної державної адміністрації Сергій Деденко зазначив: «Саме завдяки вашій праці і самовіддачі нам є чим пишатися, адже праця соціального працівника завжди була і залишається однією з найблагородніших в світі.

На вас покладене одне з найважливіших і відповідальніших завдань – державна підтримка і соціальний захист громадян, заснований на принципах індивідуального підходу до кожної людини. Виконання цієї місії неможливе без доброти».

Сергій Іванович відмітив, що питання соціального захисту населення завжди були і залишаються пріоритетними, він також висловив слова глибокої поваги та вдячності працівникам соціальної галузі району, за той внесок, який вони роблять у загальну справу, побажав присутнім міцного здоров’я, щастя і родинного затишку і вручив Почесні грамоти районної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника соціальної сфери:

- КЕКУХ Олені Василівні, головному спеціалісту Семенівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Новгород-Сіверського об’єднаного управління Пенсійного фонду України;

- ТАРАН Наталії Михайлівні, начальнику відділу персоніфікованого обліку, у справах інвалідів та здійснення контролю за призначенням та виплатою пенсій управління соціального захисту населення Семенівської районної державної адміністрації;

- КЛЬОВІ Тетяні Василівні, машиністу із прання та ремонту спецодягу відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Семенівської районної ради.

Також Сергій Іванович вручив Почесну грамоту Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді психологу Семенівського ЦСССДМ ВЕРТЕБНІЙ Юлії Володимирівні та Почесну грамоту Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації спеціалісту Семенівського ЦСССДМ ШКРАБОВУ Ігорю Володимировичу.

Присутніх у залі вітали і вручали нагороди голова районної ради Василь Малкович, секретар міської ради Віктор Короткий.

Після урочистої частини на честь працівників соціальної сфери району пролунали музичні вітання.

Сектор інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю РДА