Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

Семенівське бюро правової допомоги вивчає правові потреби громадян

09 листопада 2017

З метою визначення конкретних правових потреб як територіальних громад так і окремих громадян вже протягом певного часу працівники Семенівського бюро займаються наданням безоплатної правової допомоги. В результаті чого пропонують своїм клієнтам всі можливі шляхів вирішення проблемних питань правового характеру абсолютно безкоштовно.

Працівники Семенівського бюро задля посилення правової активності громадян, впроваджує на місцевому рівні постійну взаємодію із органами місцевого самоврядування, державними установами та організаціями районного значення , закладами освіти та окремими громадянами на районному рівні.

Керівник бюро правової допомоги з певною періодичністю проводить різноманітні право просвітні заходи, консультативні пункти для людей з обмеженим доступом до безоплатної правової допомоги.

Таким чином користуючись нагодою, хотілося б звернути увагу жителів Семенівки на роботу бюро, яке покликано надавати безоплатну правову допомогу у вигляді консультацій всім без винятку особам та забезпечувати доступ до безоплатної вторинної правової допомоги вразливим категоріям населення, яка полягає в призначенні адвоката за рахунок держави.

Хотілося б закликати користувачів до співпраці та активної взаємодії, оскільки існуюча розгалужена мережа центрів та бюро безоплатної правової допомоги є важливим для вразливих верств населення, які не мають можливості оплатити послуги адвоката та вирішити свої нагальні питання.

Участь представників БПД у засіданнях органів місцевого самоврядування дозволяє інформувати депутатів , керівників управлінь, підприємств, установ та організацій району, сільських голів про діяльність бюро правової допомоги та послуги , якими можуть користуватися мешканці громад. Окрім того, спільне обговорення проблемних питань допомагає визначити проблеми регіону , формувати та підтримувати в актуальному стані «карти правових потреб» громад для подальшого пошуку шляхів їх вирішення у правовий спосіб.

Систематизація статистичних даних Семенівського бюро, дає підстави стверджувати, що станом на сьогодні позитивно вирішено не мала кількість правових звернень клієнтів, про що свідчать повторні звернення.

Наступним пунктом хочеться звернути увагу на особливості загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції « Я МАЮ ПРАВО».та запуск офіційного веб-сайту загальнонаціонального правопросвітницького проекту, який розширить коло громадян, які зможуть отримати інформацію про свої права та інструкції для захисту цих прав.

Метою проекту є формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та надання механізмів щодо їх захисту.