Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

Працівників культури та майстрів народного мистецтва привітали з професійним святом

10 листопада 2017

Цьогорічне відзначення Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва пройшло 10 листопада в районному Будинку культури.

Участь у заході взяли представники усіх районних закладів культури, бібліотек, музею, мистецьких колективів.

Учасників зібрання привітав перший заступник голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш.

- Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Ми високо цінуємо ваш вагомий внесок у розвиток культури нашого краю. Без вашої підтримки і розуміння, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідну Семенівщину, примножуєте її успіхи і досягнення, - зазначив він. Станіслав Черниш привітав працівників культури Корюківського району, які завітали на Семенівщину, щоб своїми талановитими виступами подарувати гарний настрій всім присутнім урочистому на урочистому зібранні.

Перший заступник голови районної державної адміністрації подякував щоденній праці працівників культури району та нагородив Почесними грамотами за високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток культури рідного краю та з нагоди професійного свята – Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва:

- БОНДАР Олену Вікторівну, викладача комунального закладу «Семенівська дитяча музична школа» по класу домри та вокалу;

- КОЛОМІЄЦЬ Лілію Любомирівну, учасницю художньої самодіяльності комунального закладу «Семенівський районний будинок культури».

Також працівників закладів культури району вітали і вручали нагороди голова районної ради Василь Малкович, заступник міського голови Олексій Єрмолаєв, начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Наталія Підгорна, голова профспілки працівників закладів культури району Леонід Казановський.

Святкову атмосферу в залі своїми піснями створив творчий колектив Корюківського міського будинку культури.
Сектор інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю РДА