Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

Свято спорту: турнір з настільного тенісу «Кубок земляків»

13 листопада 2017

11 листопада в Семенівській дитячо – юнацькій спортивній школі відбувся турнір з настільного тенісу: «Кубок земляків».

Цей турнір започаткував Євген Клименко у 2014 році. На той час він був головою Семенівського відділення товариства «Чернігівське земляцтво» в м. Києві. Відтоді тенісний турнір «Кубок земляків» проводиться щорічно. В цьому році було вирішено змінити формат змагань і першими гостями на Семенівщині була команда з смт Короп.

На спортивному святі були присутні перший заступник голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш, голова Семенівської районної ради Василь Малкович, заступник голови Семенівського відділення Чернігівського земляцтва Віктор Федоров та член земляцтва, відомий скульптор Іван Липовка.

Змагання проходили в теплій дружній атмосфері. Тенісисти з Коропу показали справжню майстерність з цього виду спорту. Семенівським тенісистам було чого повчитись у нових товаришів.

Переможцями змагань стала команда з Коропу, але і наші спортсмени теж показали гарний результат.

Так, в особистому заліку серед жінок наша юна тенісистка Марія Нагорна здобула золоту медаль і з першого сету «відрізала» всіх від перемоги.

Цього року перехідний красень кубок поїхав до Коропу. Але сподіваємось, що наступного року він повернеться додому.Сектор молоді та спорту РДА