Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

ЩОБ НОВОРІЧНІ ТА РІЗДВЯНІ СВЯТА БУЛИ БЕЗПЕЧНИМИ

05 грудня 2017

Петарди, феєрверки, ракети та інші побутові «іграшки» завжди притягували увагу до себе не тільки дітей, а й дорослих. Але рік у рік збільшується кількість людей, які отримують від цих забав каліцтво, термічні опіки та різні травми. Дуже часто це трапляється внаслідок необережного, неправильного чи невмілого користування піротехнічними виробами. Щоб запобігти біді слід дотримуватися правил пожежної безпеки. Запуск петард, феєрверків, ракет забороняється проводити всередині приміщення, з балконів і поблизу житлових, господарських будівель, новорічних ялинок тощо.

Піротехніку не можна зберігати біля приладів опалювання – батарей, газових та електричних плит. Не варто носити вогненебезпечні предмети у кишенях чи сумочках. Не можна розбирати вироби чи піддавати їх механічним впливам, курити, працюючи з піротехнічними виробами.

За порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів відповідно до статті 195-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено накладення штрафу від тридцяти п'яти до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією піротехнічних засобів. Семенівський РС ДСНС України у Чернігівській області закликає: будьте максимально уважні протягом Новорічних і Різдвяних свят! Бережіть своє та близьких життя! Подаруйте їм свою увагу, любов та добрий настрій!

Провідний інспектор Семенівського РС УДСНС України у Чернігівській області Тетяна Барабаш