Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

До 26-ї річниці становлення власних Збройних Сил

06 грудня 2017

День Збройних Сил відзначається щорічно 6 грудня — у день ухвалення в 1991 році закону "Про Збройні Сили України".

Президент України Петро Порошенко наголосив, що у цей день відзначатимуть особливий внесок української новітньої армії в захист Батьківщини.

До відзначення Дня збройних Сил України 6 грудня в районному Будинку культури відбувся патріотичний тематичний захід «Свято доблесті і мужності» для учнів шкіл міста у якому взяли участь в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш, заступник голови районної ради Сергій Єрьома, заступник Семенівського міського голови Олексій Єрмолаєв, представники Семенівського районного військового комісаріату, відділу прикордонної служби «Семенівка» Чернігівського прикордонного загону, учасники АТО, представники Семенівського районного відділенням Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), громадськість.

Присутніх у залі привітав в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш:«Сьогоднішнє свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати захистом і опорою для своєї країни, рідних і близьких. Ваша служба - це не тільки професія, для більшості з вас - це справа всього життя.

У нелегкий для країни час Ви героїчно захищаєте рідну землю, зберігаючи вірність військовому обов'язку, гідно та віддано служите українському народові.

Зараз День Збройних Сил України сприймається в суспільстві по іншому ніж це було декілька років тому.

Сьогодні поняття захисник Вітчизни для всієї України піднялося в рази з точки зору поваги та авторитету».

Своїми спогадами і враженнями від військової професії поділився зі старшокласниками ветеран військової служби, учасник бойових дій на сході України, полковник запасу Геннадій Висоцький.

Військовий комісар Семенівського районного військового комісаріату, старший лейтенант Олексій Ковальов вручив відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції» військовослужбовцям:

- старшому сержанту Кривенку Володимиру Петровичу;

- молодшому сержанту Кириленку Дмитру Олександровичу;

- прапорщику Новику Ігорю Вікторовичу;

- солдату Некрасову Олексію Анатолійовичу;

- солдату Вертебному Андрію Павловичу.

Від учасників АТО присутніх у залі з Днем Збройних Сил України привітав Олександр Бахир.

Також всіх зі святом вітали заступник голови районної ради Сергій Єрьома, заступник міського голови Олексій Єрмолаєв.


Сектор інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю РДА