Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

Урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування

07 грудня 2017

Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади. Саме до представників місцевого самоврядування, йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями.

І саме від їх професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить добробут та майбутнє кожної територіальної громади.

Аби вшанувати працю представників самоврядних органів, яким громада довірила представляти їхню волю та захищати інтереси, в переддень державного свята на Семенівщині відбулись урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування, яке припадає на 7 грудня. Саме цього числа 1990 року Верховна Рада прийняла Закон України «Про місцеві ради народних депутатів та місцеве самоврядування». Своє професійне свято працівники органів місцевого самоврядування відзначають з 2000-го року.

Урочистості відбулись за участю в.о. голови районної державної адміністрації Станіслава Черниша, голови районної ради Василя Малковича, Семенівського міського голови Сергія Деденка, керівників та працівників органів місцевого самоврядування району, голів сільських рад, представників громад району, депутатів місцевих рад всіх рівнів, ветеранів галузі місцевого самоврядування.

На початку урочистих заходів увазі присутніх був представлений фільм про Іванівську громаду Семенівського району «Де гурт - там і сила, або про Іванівський феномен», який став лауреатом IX Міжнародного кінофестивалю “Дитятко» у номінації «Самоврядування – це ми».

Представив фільм і розповів історію його виходу у світ історик, краєзнавець Едуард Асмаковський.

На продовження урочистих заходів з вітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради Василь Малкович.

Учасників свята привітав в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш. Він наголосив, що майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування, адже це найбільш необхідна і наближена до людей владна структури, яка об’єднує тих, кому громада довіряє свою долю і з якою пов’язує надію на покращення свого життя, відстоювання і захист власних інтересів.

Представникам органів місцевого самоврядування випала почесна і відповідальна місія – представляти громади, знати їх проблеми й докладати усіх зусиль для їх вирішення. Станіслав Черниш зазначив, що наполеглива та самовіддана праця всіх, хто працює в органах місцевого самоврядування, їх високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашого району.

В.о. голови районної державної адміністрації побажав всім присутнім міцного здоров’я, професійної енергії, наполегливості в досягненні мети, миру, благополуччя та вручив

Почесні грамоти районної державної адміністрації за сумлінну працю в органах місцевого самоврядування та з нагоди Дня місцевого самоврядування:

- ГОРОВІЙ Любові Миколаївніу, представникау Карповицької громади;

- МАРУЩЕНКО Валентині Петрівні, секретарю Жадівської сільської ради;

- РОМАНЧУКУ Станіславу Володимировичау, депутату Семенівської міської ради.

Працівників органів місцевого самоврядування також привітав та вручив нагороди Семенівський міський голова Сергій Деденко.

Вітальні слова вдало перепліталися з творчими виступами талановитих артистів району.

Сектор інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю РДА