Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

В.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш привітав зі святами родину загиблого в АТО військовослужбовця

05 січня 2018

5 січня в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш разом з військовим комісаром Семенівського району Олексієм Ковальовим та представником волонтерської організації "За Семенівщину" Олегом Харитоненко відвідали сім’ю загиблого учасника антитерористичної операції Володимира Андрешкива. Дітям загиблого Владиславу, Степану і Михайлу вручили солодкі подарунки до дня Різдва Христового.

Візит мав одночасно радісний та зворушливий характер, адже, не дивлячись на святковий період та підготовлені подарунки, неможливо не пам’ятати про те, що довелося пережити родинам загиблих воїнів.

Станіслав Валентинович поцікавився нагальними потребами сім’ї героя, побутом, запевнив у повсякчасній підтримці та привітав з Новорічними та Різдвяними святами:

- Надія і віра в себе та в оточуючих хай надихає вас на здійснення найзаповітніших мрій. Нехай наступний рік буде набагато кращим, ніж попередній. Бажаю вам у Новому 2018 році побільше щастя, добра, радості, нових друзів, приємних вражень та гарних оцінок.Сектор інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю РДА