Семенівська РДА
АнонсиНазад

Визначено статус постраждалих учасників Революції Гідності

Законом України від 14.11.2017 року №2203-VІІІ «Про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантіїі їх соціального захисту» щодо посилення соціального захисту учасників антитерористичної операції, учасників Революції Гідності та членів сімей загиблих таких осіб» (набуває чинності 24 лютого 2018 року) визначено статус постраждалих учасників Революції Гідності.

Порядок надання статусу постраждалого учасника Революції Гідності визначається Кабінетом Міністрів України.

Особам на яких поширюється чинність даного Закону надаються пільги та інші соціальні гарантії, встановлені статтею 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантіїі їх соціального захисту», у тому числі 75-відсоткову знижку плати за користування житлом та комунальні послуги в межах норм, передбачених чинним законодавством. Абонементна плата за користування телефоном встановлюється у розмірі 50 процентів від затверджених тарифів.

Щорічно до 5 травня виплачується разова грошова допомога у розмірі, який визначається Кабінетом Міністрів України в межах бюджетних призначень, встановлених законом про Державний бюджет України.

За повідомленням управління соціального

захисту населення РДА

Назад