Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

В.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш разом з керівниками районних служб взяв участь у відеоконферецзв’язку

09 лютого 2018

9 лютого під головуванням заступника голови облдержадміністрації Сергія Сергієнка у режимі відеоконференцзв’язку була проведена нарада щодо належного виконання вимог наказу Міністерства фінансів України від 04.01.02018 №1.

Разом з в.о. голови районної державної адміністрації Станіславом Чернишом у нараді взяли участь керівники та представники районних управлінь і служб: Державної казначейської служби, фінансового управління, управління соціального захисту, заступник Семенівського міського голови, фахівці підприємств – надавачів житлово-комунальних послуг у районі.

У режимі відеоконференцзв’язку учасниками наради був розглянутий Порядок проведення органами Казначейства розрахунків, передбачених пунктом 8 Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенції з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 березня 2002 року № 256, а також питання взаємодії учасників таких розрахунків.

Зокрема, мова йшла щодо розподілу обов’язків між головними розпорядниками коштів місцевих бюджетів та суб’єктів господарювання у частині проведення видатків місцевих бюджетів, передбачених на надання пільг та житлових субсидій населенню.

Сектор інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю РДА