Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

В.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш зустрівся з активом жінок району

06 березня 2018

Сьогодні, 6 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня в центральній бібліотеці районна Спілка жінок Семенівщини спільно з районною державною адміністрацією провели зустріч активу жінок району, присвячену чудовому весняному святу.

У заході взяли участь в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш, голова районної ради Василь Малкович, перший заступник голови Семенівської міської ради Сергій Єрьома, депутат міської ради Ярослав Майданський.

Голова районної Спілки Раїса Бондаренко розповіла про роботу громадської організації протягом минулого року, відмітила пріоритетність роботи Спілки, намітила плани на майбутнє, а також нагородила почесними відзнаками за активну громадську позицію та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня найактивніших жінок району.

В.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш вітаючи жінок відзначив:

- Сучасна жінка бере найдіяльнішу участь у перетвореннях, що здійснюються в Україні. В економічних, соціальних, політичних процесах – усюди проявляється активна позиція української жінки.

У цей день висловлюю вам, шановні жінки, свою повагу та визнання. Вам притаманні внутрішня краса, доброта, стійкість. Ви зберігаєте життєвий оптимізм в найскладніших ситуаціях. При цьому залишаєтеся берегинями домашнього вогнища та родинних цінностей.

Станіслав Валентинович висловив подяку голові районної Спілки жінок України Раїсі Бондаренко за активну громадську позицію, за проявлені ініціативи та небайдужість до суспільного життя району, виразив готовність до співпраці.

Жінок зі святом також привітали голова районної ради Василь Малкович, перший заступник Семенівського міського голови Сергій Єрьома, депутат міської ради Ярослав Майданський.

У теплій і дружній атмосфері за чашкою чаю жінки послухали чудові пісні у виконанні Олени Зволь, Тетяни Мороз та Світлани Савченко.


Сектор інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю РДА