Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

Дорогим, милим, ніжним присвячується!

07 березня 2018

Коли настає весна і з’являються перші весняні квіти, в кожному домі, в селі і в місті відзначається велике свято – Міжнародний жіночий день.

Хоч цьогоріч весна не дуже порадувала представниць кращої половини людства теплими сонячними днями. Але гарний святковий настрій вони отримали від привітань, які лунали 7 березня на урочистостях з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня.

Зі святом весни жінок Семенівщини вітали в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш, голова районної ради Василь Малкович, Семенівський міський голова Сергій Деденко.

Звертаючись до присутніх у залі жінок Станіслав Валентинович зазначив: «Це свято особливе для всіх, адже воно є уособленням весни та жіноцтва. Любі жінки! Ви – найдорожче, що є в житті чоловіків.

Поруч із вами ми стаємо більш мужніми та впевненими, прагнемо бути гідними вас».

Особливі слова подяки в.о. голови районної державної адміністрації адресував жінкам, на долю яких випали важкі випробування – втрата найдорожчого: вони віддали державі найцінніше – своїх рідних та близьких.

Сьогодні у залі були присутні матері Героїв, які загинули захищаючи суверенність на сході України: мати Максима Грачова – Тетяна Іванівна, мати Ігоря Кістерного – Євгенія Михайлівна і дружина загиблого Володимира Андрешківа Оксана Василівна.

Станіслав Валентинович побажав жінкам комфорту та затишку в душі, емоцій і тепла у серці, оптимальності й елегантності у рішеннях, ініціативності й творчості у діях, здоров’я та краси у тілі, а також тепла і любові та нагородив Почесними грамотами районної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня:

- ВЕРХУЛЕВСЬКУ Надію Василівну, начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації;

- БОНДАРЕНКО Лідію Володимирівну, головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку, у справах інвалідів та здійснення контролю за призначенням та виплатою пенсій управління соціального захисту населення районної державної адміністрації;

- СІКОРУ Надію Михайлівну, головного економіста бюджетного відділу фінансового управління районної державної адміністрації;

- ЄРМОЛЕНКО Тетяну Михайлівну, головного бухгалтера дочірнього підприємства «Семенівкарайагролісгосп»;

- САЛІМОН Інну Василівну, бухгалтера з розрахунків з працівниками Семенівської центральної районної лікарні;

- СТАШКО Ганну Михайлівну, лікаря загальної практики-сімейної медицини Погорільської лікарської амбулаторії.

Творчі колективи району підготували для жінок яскраву, по-справжньому весняну концертну програму.

Ще однією прикрасою свята стала виставка «Що може жінка», у фойє районного Будинку культури були виставлені роботи Марини Самойленко.
Сектор інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю РДА