Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

Загальнонаціональний право​просвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!"

04 квітня 2018

Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області повідомляє про проведення в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» зустрічі з громадськістю, в тому числі землевласниками та землекористувачами Семенівської об'єднаної територіальної громади, прийому громадян та зустрічі зі старшокласниками.

Проведення виїзного заходу планується на 05 квітня 2018 року:

- з 10.00 до 11.00 год. - зустріч з громадськістю, в тому числі землевласниками та землекористувачами в приміщенні Семенівської міської ради (м. Семенівка, вул. Червона площа, 6);

- з 11.00 до 12.00 - прийом громадян в приміщені Семенівської міської ради (м. Семенівка, вул. Червона площа, 6);

- з 12.10 до 12.50 - зустріч зі старшокласниками в приміщенні Семенівської гімназії № 2 (м. Семенівка, вул. Шкільна, 1).

Виїзний захід буде проведено за участю представників керівництва Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області та представників системи безоплатної правової допомоги.

В ході заходу заплановано проведення прийому громадян, представників підприємств агровиробників, надання індивідуальних консультацій з питань захисту прав у сфері орендних відносин, земельного законодавства та посилення відповідальності за невиконання рішення суду про стягнення аліментів.