Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

Наближається одне з найбільших релігійних свят — Великдень. У святкові дні храми відвідає велика кількість людей.

06 квітня 2018

Під час літургій священнослужителі та віряни використовують у приміщеннях відкритий вогонь, що є вкрай небезпечним при великому скупченні людей. Тому саме в цей період працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій особливу увагу приділяють таким об’єктам.

Шановні Семенівці! Тримаючи свічку в руках, треба стежити за тим, щоб вогонь не потрапив на власні або чужі речі, які можуть миттєво спалахнути. Після служби більшість людей несе лампадки й запалені свічки додому. Залишені без нагляду, вони є однією з найпоширеніших причин виникнення пожеж під час святкування Великодня.

Працівники Семенівського районного сектору Управління ДСНС України у Чернігівській області напередодні релігійних свят проводять інструктивні бесіди зі священнослужителями і наголошують на потребі суворого дотримання правил пожежної безпеки під час користування відкритим вогнем, кадилом із розпеченим вугіллям. Також фахівці ДСНС вказують на необхідність проводити серед прихожан роз’яснювальну роботу з недопущення виникнення пожеж.

Прихожани й священнослужителі для збереження свого життя та оточення, евакуації матеріальних цінностей повинні знати такий порядок дій під час пожежі: — негайно повідомити про це телефоном пожежну охорону. Потрібно назвати адресу об’єкта (будинку, храму), вказати місце виникнення пожежі, обстановку на місці пожежі, наявність людей, а також повідомити своє прізвище; — вжити (по змозі) заходів щодо евакуації людей, гасіння (локалізації) пожежі та збереження матеріальних цінностей; — викликати (в разі потреби) інші аварійно-рятувальні служби (медичну, газову, електромережі).

Після виклику пожежної охорони слід попередити про це всіх, хто перебуває поряд, після чого евакуйовуватися самому й допомогти в евакуації іншим, особливо особам похилого віку та маленьким дітям, запобігаючи при цьому виникненню паніки.

Сподіваємося, що мешканці Семенівщини під час відвідування храмів виявлять пильність та обережність у поводженні з вогнем.

Головний інспектор Семенівського РС УДСНС України у Чернігівській області А.П. Гульок