Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

До Всесвітнього дня визволення в'язнів нацистських концтаборів: Пекло на землі

12 квітня 2018

До Всесвітнього дня визволення в'язнів нацистських концтаборів, який припадає на 11 квітня, у приміщенні Семенівського історико-краєзнавчого музеї було проведено тематичний захід: «Пекло на землі».

На заході були присутні учні 10-го класу ЗОШ №1. У ході заходу учнівська молодь була ознайомлена із жахливою сторінкою історії, яка не обійшла стороною і наш Семенівський край. Працівниками музею були наведені історичні факти про перебіг подій 11 квітня далекого 1945 року, коли в'язні концтабору Бухенвальд піднялися на боротьбу за своє звільнення, із закликом: «Вставайте, час настав!», який було проголошено по радіо о третій годині ночі.

Тоді від неминучої смерті було врятовано майже сто тисяч полонених, а згодом визвольна хвиля покотилася далі… Були звільнені концтабори Заксенхаузен, Дахау, Равесбрюк та інші.

Також для учнів була представлена тематична плакатна виставка: «У нашій пам’яті навічно», яка відобразила всі жахіття, які були пережиті в'язнями цих нацистських «фабрик смерті», а, також, списки загиблих жителів нашого рідного краю, надрукованих у Семенівській газеті «Життя Семенівщини».

За інформацією історико-краєзнавчого музею