Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

Конкурс «Таланти багатодітної родини» об’єднав обдарованих дітей Семенівського району

13 квітня 2018

13 квітня на базі дитячої музичної школи пройшов районний конкурс «Таланти багатодітної родини» участь в якому взяли 22 дитини із 14 багатодітних родин нашого району.

Конкурс вже став традиційним в районі, адже він є символом відродження культурних та моральних цінностей сім’ї, родинних традицій та історичної спадщини. За його результатами виявляють та підтримують талановитих дітей, розвивають творчі навики та здібності у різних видах мистецтва.

Організаторами конкурсу стали служба у справах дітей районної державної адміністрації, головний спеціаліст з питань освіти і культури районної державної адміністрації за участю районної громадської організації Спілка жінок Семенівщини.

Багатодітна родина – це дружня родина, і тому не дивно, що учасники мали підтримку: мам, тат, бабусь, братів і сестер. Діти мали можливість продемонструвати свої творчі здобутки в різних номінаціях, зокрема: вокальне мистецтво, музичне виконання, художнє та авторське виконання, хореографія, образотворче та декоративно-прикладне мистецтво.

Діти щиро, талановито демонстрували свої здібності, не залишаючи байдужим нікого у затишній залі.

Подібні конкурси, вкотре доводять, що Семенівщина славиться своїми розумними, високообдарованими та творчими особистостями, які прославляють наш район. Незважаючи на складні умови сьогодення у педагогів залишається місце для творчості, а в дітей – віра в успіх та бажання розвиватися.

Прослухавши виступи вокалістів, вірші читців, переглянувши танцювальні номери, гру на музичних інструментах та оглянувши виставку творчих робіт учасників компетентне журі визначило наступних переможців у кожній із номінацій:

1. Музичне виконання – Анна Дормідонтова;

2. Вокальне мистецтво – Дарія Гавій;

3. Художнє та авторське виконання – Дарія Гавій;

4. Декоративно-прикладне мистецтво – Вероніка Гавій.

Інші учасники отримали дипломи ІІ і ІІІ ступенів.

Після конкурсу для дітей був організований солодкий стіл.

Побажаємо учасникам подальшого успіху та подякуємо всім родинам за підтримку своїх маленьких талантів.
Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

за інформацією служби у справах дітей РДА