Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

«Поліський вернісаж» - одна із знакових подій цієї весни в районі

16 травня 2018

Знаковою подією цієї весни на Семенівщині став VII відкритий Всеукраїнський конкурс виконавців на народних інструментах «Поліський вернісаж», який проходив 12 травня. Вже кілька років поспіль до нашого краю злітається талановита молодь з усієї України для того, щоб поділитися своєю, творчістю, талантом та любов’ю до прекрасного.

Директор музичного конкурсу Володимир Дорохін – заслужений артист України, доцент Ніжинського державного університету ім. М.Гоголя, він був одним із ініціаторів заснування «Поліського вернісажу». Цей проект виявився дуже вдалим, бо за 7 років плідної роботи згуртував багато талановитих музикантів, подарував незабутнє спілкування з творчо обдарованими людьми, дав поштовх на розвиток і підтримку музичного мистецтва, популяризацію українських народних інструментів.

Цього року в конкурсі взяли участь більше 50 учасників (солісти та ансамблі). Вони змагались у різних категоріях. Оцінювало виступи виконавців журі на чолі з Володимиром Дорохіним.

Відзначилися: Сапун Сергій з Шосткинської ДМШ (баян), Клюзко Михайло (гітара) зі Сновської ДМШ та ансамбль домристів «Дзвіночок» з Чернігівської міської школи мистецтв, саме вони і здобули Гран-прі у своїх номінаціях.

Гідно виступили і представники КЗ «Семенівська дитяча музична школа» - Тищенко Костянтин (гітара) та Ансамбль народних інструментів «Полісся», які здобули І місця.

Після конкурсних прослуховувань усі присутні були запрошені на концерт дуету баяністів у складі лауреатів міжнародних конкурсів – Павла Архипенка та Максима Мельниченка.

VIІ відкритий Всеукраїнський конкурс виконавців на народних інструментах «Поліський вернісаж» завершився, але вже через рік нас чекає нова зустріч, нове свято та нові яскраві враження!


Фото Михайла Волка