Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

Відбулась чергова вісімнадцята сесія районної ради сьомого скликання

13 червня 2018

У вівторок, 12 червня, відбулася вісімнадцята сесія районної ради сьомого скликання. Головував на засіданні очільник районної ради Василь Малкович. У роботі пленарного засідання взяли участь в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш, міський голова Сергій Деденко, депутати районної ради, керівники організацій, підприємств, установ району, представники громадськості, ЗМІ, відповідальні працівники районної ради і районної державної адміністрації.

Перед початком пленарного засідання керівництво району і громади вручили Почесні грамоти органів виконавчої влади та місцевого самоврядування директору філії "Ірванцівський торфозавод" ДП "Чернігівторф" Миколі Степчуку за багаторічну сумлінну працю та у зв’язку з виходом на заслужений відпочинок. Також, на добру пам’ять в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш і голова районної ради Василь Малкович подарували Миколі Дмитровичу картину з пейзажем рідного краю місцевого художника Олександра Велігури.

На порядок денний було внесено та прийнято до розгляду 9 питань, які згідно з регламентом роботи районної ради були попередньо розглянуті на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.

Першим питанням депутати заслухали звіт голови районної ради Василя Малковича про діяльність в 2017 році.

Далі традиційно районні обранці заслухали звіт начальника фінансового відділу районної державної адміністрації Євгенії Мирошник про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року.

У ході засідання депутати затвердили:

- районну Програму продуктивної зайнятості населення Семенівського району на 2018-2020 роки;

- Програму інформатизації Семенівського району на 2018-2020 роки;

- пердачу майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Семенівського району;

- передачу на баланс районної ради цілісного майнового комплексу за адресою: вул. Шевченка, 3 м. Семенівка Чернігівської області.

Також депутати районної ради погодили Звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо встановлення меж об’єкту природо-заповідного фонду-гідрологічного заказника місцевого значення «Машевський» та внесення його даних до державного земельного кадастру.

Розглядались і інші питання.

З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення.


Головний спеціаліст з інформаційної діяльності