Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

Я патріот своєї країни

14 червня 2018

Сьогодні багато патріотів нашої держави воюють в зоні антитерористичної операції, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Семенівщина не залишилась осторонь сумних подій в нашій країні. На Сході, під ворожими кулями і «градами», боронять Україну її наймужніші, найкращі сини.

Ніщо так не об’єднує людей, як біда. Сьогодні ж вона на всіх одна - війна, хоч як би ми її не називали. Хтось бере у руки зброю і йде захищати рідну землю, а хтось допомагає фізично, фінансово чи морально. У прагненні підтримати наших відважних військових єднаються і дорослі, і діти.

Так, у багатьох населених пунктах нашого району, щоб віддячити своїм героям-землякам організовують щирі, по-родинному теплі зустрічі.

Такий урок мужності був проведений 12 червня в районній дитячій бібліотеці для вихованців 1- 5 класів пришкільного табору Семенівського ЗСО І – ІІІ ступеня №3 з учасниками АТО Олександром Салімоном та Михайлом Марковим.

З глибоким сумом та болем бійці поділилися з дітьми спогадами, розповідали історії, що пережили за час, проведений в зоні АТО.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих наших земляків що загинули на війні захищаючи рідну землю - Афанасенка Віктора, Грачова Максима, Кістерного Ігоря, Мінчукова Володимира.

Гості заходу побажали підростаючому поколінню міцного здоров'я, успіхів у навчанні, поважати та цінувати своїх батьків та головне стати патріотами рідної землі.

На завершення діти висловили щиру подяку бійцям та подарували їм квіти.width=550


Бібліотекар районної бібліотеки для дітей Марина Гутник