Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

Подорож у книжкове місто

14 червня 2018

Із закінченням навчального року в школах, як завжди, працюють пришкільні оздоровчі табори для дітей з денним перебуванням. До організації дозвілля дітей та проведення для них різнопланових заходів долучилися і працівники районної бібліотеки для дітей, використовуючи можливості для залучення дітей до книги та читання.

12 червня у районній бібліотеці для дітей відбулося заняття з основ бібліотечно - бібліографічної та інформаційної культури «Подорож у книжкове місто. Структура книги. Вибір книги та її основні елементи» на якому були присутні учні 1-5 класів пришкільного табору Семенівського закладу середньої освіти І – ІІІ ступенів №1.

Розпочався захід з розповіді бібліотекаря про книжковий дім де живуть різноманітні книги. Було наголошено, що бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Оскільки бібліотека – це затишна «домівка», в якій живе багато книг, то й мова велась відповідно про них, з яких елементів вони складаються та як оформлюються.

На прикладі оповідання О. Вишні «Любіть книгу!» про хлопчика Василька діти вчилися як правильно поводитися з книжками. Уважно прослухавши твір, юні гості поділилися своїми знаннями про правила поведінки з найкращим другом людини – книжкою. Діти також із задоволенням давали відповіді на питання підсумкового тесту, що свідчило про зацікавленість ними даною темою.

Після проведеного заходу учні розглянули більш детально книжкові виставки та взяли літературу для ознайомлення.Бібліотекар читального залу Крістіна Кравченко