Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

Пройшли випускні вечори в школах Семенівщини

25 червня 2018

Ось і залишилася позаду безтурботна і весела шкільна пора. Попереду у вчорашніх школярів доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але шкільні спогади назавжди залишаться найсвітлішими. І, мабуть, для кожного найяскравішою, найприємнішою згадкою залишиться випускний бал. Перегортаючи календар, день за днем учні з хвилюванням чекають цього дня. У ньому зустрічаються світлі надії і біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Адже приходить час, коли єдина шкільна стежина для всіх випускників розходиться у різні напрямки.

23-24 червня у школах Семенівщини відбулися випускні вечори для учнів 11 -х класів. У цьому році документ про здобуття середньої освіти отримали 94 випускника району, одна з них, Олена Карпеко учениця Семенівського ЗСО І-ІІІ ступенів №3 нагороджена золотою медаллю.

Зі святом, із успішним закінченням школи та вступом у доросле життя випускників Семенівської гімназії №2 привітали в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш, начальник відділу освіти, молоді і спорту Семенівської міської ради Олена Кресс.

- Можливо, дорогі випускники, ви ще не до кінця усвідомлюєте, але саме зараз ви вперше відчуєте розставання з прекрасною порою дитинства. І тільки з часом по-справжньому зрозумієте, наскільки важливою і значимою була кожна хвилина, яку ви присвятили шкільному навчанню.

Здобувайте освіту, працюйте, примножуйте славу рідної землі, бо народилися ви і зростали у незалежній Україні, яку віками виборювали наші герої. Будьте гідними їх послідовниками та справжніми громадянами, гордо несіть славу минулих поколінь та творіть нову величну історію нашої держави, - зазначив в.о. голови районної державної адміністрації.

Не забули школярі віддати належну шану своїм учителям, котрі змалку плекали їх, навчали, творили із кожної дитини особистість, а сьогодні відправляли у самостійне плавання.

Благословляли у світлу путь, проводжали випускників у доросле життя їхні батьки. Ніжними переливами зазвучала для випускників мелодія шкільного прощального вальсу. Кружляючи у танці, красуні-дівчата та змужнілі хлопці прощалися зі школою, з учителями, з однокласниками. Прощалися зі своїм безтурботним дитинством.

Хай щасливою для вас, любі випускники, буде дорога самостійного життя! Хай завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники! Щасливої та щедрої долі!
Головний спеціаліст з інформаційної діяльності

Фото Івана Курпаса

Випускники Семенівської гімназії №2