Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

Урочисті заходи з нагоди відзначення 22-ї річниці Конституції України

27 червня 2018

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення і майбутнє. До їх числа належить і День Конституції України, коли громадяни країни віддають данину символам держави, що пройшли довгий героїчний шлях. Конституція увійшла в суспільне життя українців як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

Напередодні свята, 27 червня з нагоди 22 - ї річниці Конституції України в міському Будинку культури за участю в.о. голови районної державної адміністрації Станіслава Черниша, голови районної ради Василя Малковича, міського голови Сергія Деденка, керівників та представників організацій, установ, підприємств, громадськості відбулись урочисті збори та святковий концерт.

Вітаючи присутніх, в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш зазначив:«Нова епоха в історії нашої держави почала свій відлік саме з тієї пам’ятної ночі, коли була прийнята Конституція України. Ні в кого не викликає сумніву, що саме цей акт заклав підвалини майбутніх економічних, соціальних та духовних перетворень у суспільстві.

Відзначення Дня Конституції – ще один привід усвідомити свою приналежність до українського суспільства, зрозуміти роль кожної людини у процесі сучасного державотворення.

Зараз наша країна переживає нелегкі часи. Наразі час реформ.

Пам’ятаймо, що демократичний розвиток ніколи не був легким, тож наберемося терпіння та віри у те, що наступні покоління українців будуть жити у зовсім іншій країні, яку з гордістю можна буди назвати конституційно розвиненою та правовою європейською державою».

Станіслав Валентинович побажав всім жителям району міцного здоров'я, бадьорості духа та миру у нашій державі.

Після урочистої частини відбулась святкова концертна програма, підготовлена творчим колективом районного Будинку культури, вихованцями Будинку творчості школярів та юнацтва і музичної школи.

Крім того, в Будинку культури була організована тематична виставка присвячена героям АТО, історії Семенівського краю та нашим найшановнішим землякам.
Головний спеціаліст з інформаційної діяльності