Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

В.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш привітав працівників Семенівського відділу поліції

04 липня 2018

Згідно з Указом Президента України № 97/2018 від 4 квітня 2018 року "Про внесення зміни до Указу Президента України від 9 грудня 2015 року № 693", тепер День Національної поліції України відзначається щорічно 4 липня.

Україна - держава, в якій повага до думки та запитам суспільства, є один з фундаментальних пріоритетів. На нову Національну поліцію в значній мірі покладені надії, що у виконанні своїх обов’язків вона буде стійка в нетерпимості до процесів корупції, прозоріша і проста, справедлива, ефективна і відкрита для українського суспільства.

Сьогодні, у день професійного свята, працівників Семенівського ВП Новгород-Сіверського ВП ГУНП привітав в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш:

- Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання допомоги тому, хто її потребує.

Реформа української поліції стала взірцем проведення успішних демократичних реформ в Україні, а нові поліцейські вже отримали свою головну нагороду – високий рівень довіри українського суспільства.

Поступово і впевнено, не словом, а ділом Ви втілюєте основний принцип діяльності правоохоронного органу – служити та захищати.

Станіслав Валентинович побажав правоохоронцям успіхів у професійній діяльності, нових досягнень і звершень в ім’я миру і процвітання нашої України, міцного здоров’я, невичерпної енергії, мирного неба над землею, благополуччя та злагоди.

Своїх колег зі святом привітав в.о. начальника Семенівського відділення поліції капітан Володимир Єрмоленко.

Також працівники поліції отримали вітання від посадових осіб Семенівської міської ради, районного суду, Семенівського відділу Менської місцевої прокуратури.


Головний спеціаліст з інформаційної діяльності