Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

Проведено засідання комісії для передачі нетелів багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості

07 серпня 2018

Під головуванням в.о. голови районної державної адміністрації Станіслава Черниша в районній державній адміністрації 7 серпня відбулося засідання районної комісії для передачі нетелів багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості.

Відповідно до районної Програм передачі нетелей багатодітним сім’ям, які проживають в сільській на 2016-2020 роки в Семенівському районі на комісії розглянули подані документи для передачі нетелей від багатодітних сімей з с. Жадове – Любарець Людмили Олександрівни, с. Костобобрів сімей: Медведь Сергія Михайловича і Медянцевої Тетяни Миколаївни.

Вислухавши завідувача сектору АПР Олександра Неруша, члени комісії вирішили надати цим родинам, у яких виховується по п’ятеро дітей молодих корівок.

Дана Програма дає можливість сільським багатодітним сім’ям, які беруть у ній участь, підвищити свій рівень доходів, забезпечити дітей якісними і корисними продуктами харчування. Для певної частини таких сімей отримання допомоги у вигляді нетелей стане мотивуючим фактором до створення сімейних ферм.
Головний спеціаліст з інформаційної діяльності