Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

Набір громадян України на строкову військову службу, на військову службу за контрактом та у військовому резерві

08 серпня 2018

Районні військові комісаріати Чернігівської області проводять набір громадян України на строкову військову службу, на військову службу за контрактом та у військовому резерві Збройних Сил України.

Військовослужбовцям Збройних Сил України держава гарантує: стабільне грошове забезпечення, яке з 1 січня 2016 року підвищено до рівня 7000 грн. - 14000 грн., одноразову матеріальну допомогу впродовж кожного року, виплату грошової допомоги на оздоровлення, щорічну оплачувану відпустку (від 30 до 45 діб), професійне зростання, безкоштовне медичне обслуговування в закладах МО України.

Починаючи з 2016 року військовослужбовцям виплачується доплата за безпосереднє перебування в зоні антитерористичної операції (АТО) в сумі 3 мінімальних заробітних плат.

Громадяни України (крім тих, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації) в добровільному порядку можуть бути прийняті на службу у військовому резерві Збройних Сил України та інших військових формувань.

Резервісти, на відміну від військовозобов’язаних, проходять службу на добровільній основі. Вони свідомо вибирають військову справу, укладають контракт з державою та проходять планомірну підготовку.

Резервістам, які виконали програму підготовки, не вчиняли правопорушень, пов’язаних із проходженням служби у військовому резерві, виплачується одноразове грошове заохочення 1600 – 3100 гривень на рік та добові від 20 до 50 відсотків у разі службового відрядження.

За призваними на збори військовозобов’язаними на весь період зборів та резервістам на весь час виконання ними обов’язків служби у військовому резерві, включаючи час проїзду до місця їх проведення і назад, зберігаються місце роботи, а також займана посада та середня заробітна плата на підприємстві, в установі, організації незалежно від підпорядкування і форм власності.

Резервістам з числа непрацюючих на весь термін виконання ними обов’язків служби у військовому резерві, включаючи час проїзду до військової частини і назад, виплачується грошове забезпечення в розмірі мінімальної заробітної плати.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Семенівського РВК та за тел. 2-12-25.

Військовий комісар Семенівського РВК О.Ю. КОВАЛЬОВ