Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

З професійним святом!

14 вересня 2018

Шановні працівники лісової галузі Семенівського району!

Прийміть в цей чудовий, осінній день найщиріші слова вітання з професійним святом.

Примножуючи своєю невтомною і наполегливою працею лісовий фонд Семенівщини і України в цілому, ви забезпечуєте надійний захист земельних угідь, поліпшуєте екологічний стан довкілля, нарощуєте випуск продукції лісового господарства.

Переконані, що ви й надалі робитимете гідний внесок в економічний розвиток нашого краю та збереження природних багатств. Хай цей святковий день для вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу.

Щиро бажаємо всім святкового настрою, міцного здоров'я, мудрості і терпіння, злагоди і достатку, успіхів, творчої праці, віри у прекрасне майбутнє.

      С.В. Черниш                                               В.В. Малкович
в.о. голови районної державної адміністрації                      голова районної радиНАГОРОДИ:

Почесною грамотою районної державної адміністрації за сумлінну працю, добросовісне виконання посадових обов’язків та з нагоди професійного свята Дня працівника лісу нагороджено:

- ЄРМОЛЕНКО Тетяну Михайлівну, головного бухгалтера Семенівського районного дочірнього агролісогосподарського спеціалізованого підприємства «Семенівкарайагролісгосп»;

- БАЙДАЛУ Михайла Олександровича, лісоруба Семенівського районного дочірнього агролісогосподарського спеціалізованого підприємства «Семенівкарайагролісгосп»;

- АДАМОВИЧА Володимира Вячеславовича, тракториста Семенівського районного дочірнього агролісогосподарського спеціалізованого підприємства «Семенівкарайагролісгосп».