Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

Відбулося засідання опікунської ради з питань прав повнолітніх осіб, які потребують опіки

11 жовтня 2018

11 жовтня під керівництвом в.о. голови районної державної адміністрації Станіслава Черниша відбулося засідання опікунської ради з питань прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування).

На засіданні також були присутні представники структурних підрозділів районної державної адміністрації, в.о. старости села Чорний Ріг Любов Водоп’янова.

На засіданні ради розглядалась заява від Голуб Людмили Федорівни, щодо отримання дозволу від опікунської ради при Семенівській районній державній адміністрації на продаж будинку, який належить підопічному Терещенку Віталію Миколайовичу.

Підопічний має психічне захворювання, визнаний недієздатним та постійно проживає в Орлівському психоневрологічному інтернаті.

За інформацією управління соціального захисту населення управління майном, що належить особам, над якими встановлено опіку чи піклування або які влаштовані в будинки-інтернати, здійснюється опікунами та піклувальниками. Якщо в особи, над якою встановлено опіку (піклування),є майно, що знаходиться в іншій місцевості, то опіка над цим майном установлюється органами опіки і піклування за місцезнаходженням майна.

За результатами засідання члени опікунської ради вирішили надати дозвіл Семенівській міській раді на продаж будинку, який належить Терещенку В.М.

За інформацією управління соціального захисту населення РДА