Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

На Семенівщині привітали з професійним святом працівників соціальної сфери

02 листопада 2018

Осінньої пори, у першу неділю листопада відзначають професійне свято працівники соціальної сфери. Це свято людей, які кожного дня віддають тепло своїх сердець і піклування про найменш захищені верстви населення. З-поміж найголовніших завдань, які стоять перед соціальними працівниками – це не забути, не загубити у щоденній метушні жодної людини, яка потребує допомоги, уваги та підтримки.

Урочисті заходи з нагоди професійного свята працівників соціальної сфери відбулися сьогодні у міському будинку культури. Зі словами привітання та вдячності за самовіддану працю до людей, яким щоденно доводиться вирішувати проблеми соціальної сфери, звернулися в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш, начальник загально-аналітичного відділу районної ради Наталія Лугинець, Семенівський міський голова Сергій Деденко, помічник народного депутата України Анатолія Євлахова Петро Чирва.

У своєму вітальному слові Станіслав Черниш зазначив:«Сьогодні в соціальній сфері Семенівщини працює близько 150 чоловік. Вони дарують людям надію на краще, вчасно подають руку допомоги тим, хто цього потребує. Для багатьох з них слова Івана Франка - «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим» - стали сенсом життя.

Серед вас є працівники різного фаху. Стаж служби одних обчислюється не одним десятком років і ті, у кого ця служба лише розпочинається. Але у кожного з вас за плечима багатий життєвий досвід роботи з людьми, великі професійні знання, високе почуття відповідальності, бажання працювати.

Я щиро дякую працівникам Територіального центру соціального обслуговування громадян Семенівського району, працівникам Пенсійного фонду у районі, фахівцям управління соціального захисту населення і службі у справах дітей районної державної адміністрації, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і Центру зайнятості та усім іншим працівникам соціальної сфери в районі за невтомну та самовіддану працю».

В.о. голови районної державної адміністрації відмітив, що питання соціального захисту населення завжди були і залишаються пріоритетними, він також висловив слова глибокої поваги та вдячності працівникам соціальної галузі району, за той внесок, який вони роблять у загальну справу, побажав присутнім міцного здоров’я, щастя і родинного затишку і вручив Почесні грамоти районної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника соціальної сфери:

- Салімону Андрію Вікторовичу, головному спеціалісту відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Новгород-Сіверського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Чернігівській області;

- Момат Галині Миколаївні, начальнику відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення Семенівської районної державної адміністрації;

- Харченко Ніні Миколаївні, заступнику завідуючого відділенням соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Семенівської районної ради.

На честь працівників соціальної сфери району пролунали музичні вітання.Головний спеціаліст з інформаційної діяльності