Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

На засіданні Громадської ради обговорили забезпечення громадського порядку на території району, попередження дитячої безпритульності та ситуацію на ринку праці

08 листопада 2018

8 листопада відбулось чергове засідання Громадської ради при районній державній адміністрації, за участю в.о. голови районної державної адміністрації Станіслава Черниша.

Провів засідання голова Громадської ради Володимир Ткаченко.

Присутні на засіданні члени ради обговорювали питання порядку денного, а саме: роботу Семенівського відділення поліції Новгород-Сіверського відділу поліції ГУНП України в Чернігівські області по забезпеченню громадського порядку на території району; про хід виконання районної Програми попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2017-2020роки; ситуацію на ринку праці Семенівського району.

По першому питанню порядку денного доповідв старший дільничний офіцер Семенівського відділення поліції Петро Нікітенко який зазначив, що протягом 10 місяців поточного року Семенівським відділенням поліції по всіх лініях роботи зареєстровано 114 злочинів, у тому числі 25 тяжких та 4 особливо тяжких. З них розкрито та повідомлено особам про підозру у вчиненні правопорушень – 85, що становить 61,1% від зареєстрованих.

Також було притягнуто до відповідальності 66 власників зброї, добровільно здано 7 одиниць зброї. У рамках профілактики насильства в сім’ї до адміністративної відповідальності було притягнуто 91 особу. На профілактичному обліку в Семенівському ВП перебуває 1 неповнолітня особа За неналежне виконання батьківських обов’язків до адміністративної відповідальності було притягнуто 21 особу.

По другому питанню засідання Громадської ради інформувала провідний спеціаліст служби у справах дітей Світлана Карпіка.

За її інформацією, на виконання заходів районної Програми попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2017-2021 роки з метою запобігання безпритульності та бездоглядності дітей, інших негативних проявів в дитячому середовищі, а також недопущення пропусків учнями уроків без поважних причин службою у справах дітей спільно із відділом освіти, Семенівським РЦСССДМ та Семенівським відділенням поліції Новгород-Сіверського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області щоквартально проводяться рейди «Урок», «Базар», «Комп’ютерний клуб». Двічі на місяць проводяться профілактичні рейди «Діти вулиці», «Вокзал». Станом на 14.09.2018 року безпритульних дітей, дітей, які жебракують, не навчаються на території району немає.

Світлана Іванівна зазначила, що службою у справах дітей забезпечується своєчасне і повне ведення системи ЄІАС «Діти». Станом на 07.09.2018 р. створено та внесено інформацію до 42 облікових карток на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 25 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, у зв’язку з тим, що їх батьки систематично ухиляються від виконання батьківських обов’язків.

На сьогоднішній день батьківське піклування втратили 8 дітей, з них: 4 дітям було надано статус дитини-сироти, та 4 - статус дитини, позбавленої батьківського піклування.

Ці діти були влаштовані відповідно до законодавства: 7 влаштовано до сімейних форм виховання: 5– під опіку, піклування родичам, 2 дитини влаштовані у прийомні сім’ї, 1 дитина перебуває у КЗМСЗ «Прилуцький обласний будинок дитини «Надія».

З питання ринку праці в районі слухали начальника Семенівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Олену Логвіненко, яка відмітила, що протягом січня-жовтня 2018 року на обліку в Семенівській філії перебувало 928 безробітних громадян.

З початку року забезпечено роботою 609 мешканців району.

З початку року 1798 осіб отримали 4477 профорієнтаційних послуг, 96 безробітних проходили професійне навчання. Станом на 1 листопада зареєстровано 297 безробітних громадян та 13 вакансій.

Члени Громадської ради винесли рішення взяти інформації доповідачів до відома.

На питання присутніх відповів в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш.

За підсумками засідання Громадської ради було прийняте протокольне рішення.

Головний спеціаліст з інформаційної діяльності