Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

З Днем Збройних Сил України!

06 грудня 2018

Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців, патріотів, які вже котрий рік в умовах війни демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та неабияке бажання перемогти ворога.

Саме на боєздатні Збройні Сили покладають надії мільйони українців, які так мріють про мир, процвітання країни та її славу! І ці мрії обов’язково стануть реальністю, адже наш народ має свою історію та ментальність, а з тим і своє військо, яке гордо відстоювало право на недоторканність та незалежність держави від будь-якого загарбника!

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Дякуємо матерям, які виховали синів, котрі сміло вдягнули військову форму, обрали професію захисника, а в умовах війни на передовій боронять нашу землю!

Шановні військові, сердечно вітаємо вас з Днем Збройних Сил України! Бажаємо вам добробуту, збереження військових традицій, нових перемог та звершень у благородній справі служіння Вітчизні.

Щастя, добра та злагоди вам і вашим родинам, дорогі воїни та ветерани!

      В.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш

    Голова районної ради Василь Малкович