Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

5 грудня - День працівників статистики

05 грудня 2018

Державна статистика пройшла великий шлях становлення й розвитку, зайняла гідне місце в системі державного управління та заслужила авторитет у світовому професійному співтоваристві. Сьогодні вона використовує в своїй практиці прийняту міжнародну методологію і керується принципами незалежності, об'єктивності, науковості. Є джерелом найбільш повної інформації про базові економічні показники, найважливіші соціальні, демографічні індикатори розвитку суспільства.

Статистична інформація відповідає поточним та потенційним потребам користувачів, є точною та достовірною, оприлюднюється своєчасно у визначений час зі встановленою періодичністю, послідовною та зіставною в часі, за регіонами і країнами та забезпечувати користувачам можливість поєднання та спільного використання даних із різних джерел.

Статистична інформація представлена у зрозумілій для користувачів формі, поширюється придатним та зручним для них способом, доступна всім користувачам на рівних умовах та супроводжуватися метаданими і відповідними поясненнями.

Органи державної статистики гарантують конфіденційність даних, отриманих від респондентів, а також статистичної інформації, на підставі якої можна визначити інформацію щодо конкретного респондента. Адміністративні дані, що використовуються для статистичних цілей, відповідні статистичні процедури, впроваджені у всі процеси статистичного виробництва, забезпечують підґрунтя для створення якісної статистичної інформації. Навантаження на респондентів має бути збалансованим відповідно до потреб користувачів і водночас не бути надмірним.

З 1 січня 2019 року Держстатом планується ввести в експлуатацію безкоштовне програмне забезпечення "Кабінет респондента", інформація про цей продукт та можливості його використання розробляється та буде представлено на сайті Держстату. Для здійснення звітування за допомогою програмного забезпечення «Кабінет респондента» потрібен буде доступ до мережі Інтернет та чинні посилені сертифікати відкритих ключів.

Зі змінами також планується перехід на електронний документообіг у сфері статистичної діяльності.

Напередодні свята вітаємо всіх працівників і ветеранів статистики та висловлюємо щиру подяку за відданість справі та високий професіоналізм. Бажаємо всім міцного здоров'я, щастя, миру й непохитної віри у щасливе майбутнє України.

Також висловлюємо вдячність підприємствам і організаціям району за конструктивну співпрацю, розуміння важливості наданої інформації під час проведення статистичних спостережень.

Начальник відділу статистики у Семенівському районі В.В.Фещенко