Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

До 27-ї річниці становлення власних Збройних Сил

06 грудня 2018

День Збройних Сил України відзначається щорічно 6 грудня — у день ухвалення в 1991 році закону "Про Збройні Сили України".

Президент України Петро Порошенко наголосив, що у цей день відзначатимуть особливий внесок української новітньої армії в захист Батьківщини.

До відзначення Дня збройних Сил України 6 грудня в центральній районній бібліотеці відбувся патріотичний тематичний захід «Свято доблесті і мужності» для учнів 7-х класів Семенівського ЗСО І-ІІІ ступенів №1 у якому взяв участь секретар Семенівської районної спілки воїнів-учасників АТО Олександр Салімон.

Ведучі заходу зробили екскурс у минуле. Розповіли дітям якою була наша армія, починаючи з князя Аскольда і завершили нашими днями.

- Довгим і тернистим шляхом йшла Україна до своєї самостійності Багато випробувань і негараздів випало на долю українців у боротьбі за свободу та незалежність. І завжди в цій боротьбі поруч із народом йшов воїн – солдат, - було наголошено у ході заходу.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих у ході антитерористичної операції (ООС) на Сході України наших земляків: Віктора Афанасенка, Максима Грачова, Ігоря Кістерного, Володимира Мінчукова.

Поспілкувались діти і із учасником АТО (ООС) Олександром Салімоном, який розповів їм про ті часи, коли він перебував на Сході України.

Також для учнівської молоді була проведена вікторина «Козацькому роду - нема переводу».

Проведений захід виявився змістовним, патріотичним і пронизаним любов’ю до свого краю.Головний спеціаліст з інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю