back

Про здобутки та перспективи розвитку Семенівського району говорили сьогодні на засіданні Ради регіонального розвитку

14 грудня 2018

14 грудня під головуванням в.о. голови районної державної адміністрації Станіслава Черниша відбулося перше засідання Ради регіонального розвитку Семенівського району. У його роботі взяли учать директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації Олександр Левочко, голова Семенівської міської ради Сергій Деденко, голова районної ради Василь Малкович, голови сільських рад, в.о. старост сіл району, начальники структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівники установ та організацій, представники засобів масової інформації.

Розпочинаючи засідання Ради в.о. голови районної державної адміністрації зауважив, що серед основних завдань даного консультативно-дорадчого органу є сприяння налагодженню ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування щодо напрацювання новітніх підходів у сфері регіонального розвитку, вироблення узгодженої позиції щодо соціально-економічного та гуманітарного розвитку регіону, ефективного використання його економічного потенціалу, підвищення інвестиційної привабливості та конкурентоспроможності.

Знайомлячи присутніх з проектом програми соціально-економічного розвитку на 2019 рік, завідувач сектору економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації Наталія Сухан детально охарактеризувала усі нагальні питання життєдіяльності району та окреслила важливі стратегічні цілі, які ставить перед собою влада на найближчий рік.

Про якісну освіту, як стратегічну основу розвитку особистості громади розповіла присутнім начальник управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської міської ради Олена Кресс, яка у своїй доповіді зупинилася на особливостях впровадження реформи «Нова українська школа».

Голова Семенівської об’єднаної територіальної громади Сергій Деденко поінформував учасників засідання про напрямки розвитку об’єднаної територіальної громади, перші здобутки та формування перспективних завдань.

Підводячи підсумки засідання, директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації Олександр Левочко зазначив, що зараз вперше формуватиметься стратегічний план регіонального розвитку на найближчі 3 роки з метою ефективного розвитку громад, раціонального використання власних коштів, що працюватимуть на благо людей.

- Керівництво району і громади має чітко визначити пріоритети території, сфери розвитку, стратегічні цілі та умови для покращення інвестиційної привабливості, - наголосив він.

Завершуючи засідання, в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш подякував присутнім за плідну роботу та наголосив, що створена Стратегія регіонального розвитку стане дорожньою картою реалізації конкретних проектів, направлених на відбудову та розвиток району та громади.

Головний спеціаліст з інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю