Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

Надання послуг військовослужбовцям, ветеранам війни, пенсіонерам із числа військовослужбовців суттєво покращаться

29 грудня 2018

З 28 грудня у Семенівському районі замість військового комісаріату створено Семенівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки. Як повідомив комісар територіального центру Олексій Ковальов, метою його створення є кардинальна зміна підходів до надання послуг військовослужбовцям, ветеранам війни, пенсіонерам із числа військовослужбовців.

Олексій Ковальов наголосив, що відтепер змінилися завдання військкоматів від адміністративно-примусових до рекрутингових та соціально-сервісних.

Серед завдань реформи – суттєве покращення обліково-мобілізаційної роботи, запровадження Єдиного державного реєстру військовозобов’язаних, підвищення довіри населення до військових структур та посилення ролі інститутів громадянського суспільства в заходах військово-патріотичного виховання населення тощо.

Нова – і надважлива – частина роботи територіального центру комплектування та соціальної підтримки – рекрутингова робота. Для цього створюються відповідні відділи. Створюється і інститут вербувальників. Ці спеціалісти відшукуватимуть людей, яким можна запропонувати вступити на службу за контрактом за тими спеціальностями, які потрібні війську.

За інформацією Семенівського районного центру комплектування та соціальної підтримки