Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

Сьогодні з робочою поїздкою в Семенівському районі перебував голова обласної державної адміністрації Олександр Мисник

03 січня 2019

Голова обласної державної адміністрації Олександр Мисник, перебуваючи у Семенівському районі разом з в.о. голови районної державної адміністрації Станіславом Чернишом, головою районної ради Василем Малковичем та міським головою Сергієм Деденком у районній державній адміністрації зустрілись з керівниками організацій, підприємств, установ району, депутатами районної та міської рад, в.о. старост сіл Семенівської ОТГ.

Очільник області привітав присутніх з Новорічними і Різдвяними святами, побажав всім добра, миру. злагоди, Божого благословення.

- Зараз ми всі з вами є свідками творення сучасної історії країни, 15 грудня відбулась визначна подія – створення автокефальної Православної Церкви України, визнаної світовим православ’ям,- зазначив Олександр Мисник.

Він наголосив на успішних реформах Президента України і Уряду.

- Найуспішнішою реформою, яка була впроваджена в життя, на мою думку, це реформа децентралізації. Всі 39 громад, які створені в області працюють і розвиваються.

Також губернатор говорив про Раду регіонального розвитку.

- За роки незалежності у нас ще не було глобальної стратегії розвитку, яка була би дуже потрібною, нарешті ми дійшли до цього,- було наголошено на зустрічі.

Крім того, були обговорені реформи в галузях освіти і медицини, реформу пошти, а також проблемні питання по Семенівському району, такі як будівництво доріг, вирішення питання з Ірванцівським торфозаводом ДП «Чернігівторф» та ДП «Семенівкарайагролісгосп».

На завершення зустрічі, Олександр Мисник відмітив, що ті проблеми, які зараз існують ми можемо вирішити тільки спільними зусиллями органів виконавчої влади, місцевого самоврядування і громади.


Далі керівництво району і громади супроводжували голову облдержадміністрації до КЛПЗ «Семенівська районна лікарня».

Головний лікар закладу Світлана Расулова ознайомила Олександра Петровича з роботою трьох відділень лікарні: поліклінічним, терапевтичним і хірургічним.

Світлана Миколаївна зазначила, що діяльністю районної лікарні є надання своєчасної кваліфікованої вторинної медичної допомоги населенню району в амбулаторних та стаціонарних умовах лікарями відповідної спеціалізації згідно ліцензійних умов за 16 спеціальностями.

Голова облдержадміністрації поцікавився і медичним оснащенням лікарні, і забезпеченістю кадрами. Проблеми дійсно є, але спільно, з допомогою області вони будуть поетапно вирішені.
Потім Олександр Петрович відвідав Семенівську гімназію №2, де ознайомився з реалізацією проекту «Нова українська школа» та матеріально-технічним забезпеченням закладу.

Директор гімназії Катерина Касілова провела екскурсію по навчальному закладу. Очільник області оглянув два перші класи облаштовані згідно вимог проекту, поспілкувався з вчителями, а також поцікавився роботою лінгафонного кабінету.

Катерина Касілова зазначила. що у 2017 році за рахунок коштів освітньої субвенції з Державного бюджету заклад отримав новий комп'ютерний клас; лінгафонний кабінет, до складу якого входить 21 ноутбук; сучасний кабінет хімії та біології загальною вартістю 864 тис. грн.

Олександр Петрович поспілкувався з педагогічним колективом гімназії де працюють 45 педагогічних працівників.Далі голова облдержадміністрації взяв участь у святковому новорічно – різдвяному заході для дітей з малозабезпечених, багатодітних сімей, учасників АТО «Новорічна інтермедія зі Святим Миколаєм» (за участю артистів Чернiгiвського обласного фiлармонiйного центру фестивалів та концертних програм). Він привітав дітей з Новорічними святами, побажав їм гарних канікул і щоб всі їх мрії здійснились, також всім дітлахам були вручені солодощі.

Це Новорічне свято і подарунки було організовано за сприяння голови обласної державної адміністрації Олександра Мисника.
І, на завершення свого перебування на семенівській землі, губернатор оглянув приміщення, де у майбутньому буде побудована зала для фізкультурно-оздоровчих занять. Цей проект голова міської ради Сергій Деденко презентував на засіданні регіональної комісії з відбору проектів, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.
Головний спеціаліст з інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю