Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

Христос народився – Славімо його!

08 січня 2019

Різдво Христове – одне з найвеличніших свят і, мабуть, найбагатше народними обрядами і традиціями. У різдвяних звичаях розкривається сутність українського народу, прагнення до правди, добра, любові, миру.

Спрадавна святкування Різдва Христового було для українців джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри і надії.

І в нинішні часи відзначення одного з найвеличніших християнських свят наповнює наше життя добротою та щирістю, духовністю і милосердям.

Сьогодні, 8 січня, за доброю традицією до районної державної адміністрації з привітаннями завітали вихованці недільної школи при церкві Ікони Казанської Божої Матері.

Гарні привітання та пісні лунали з уст дітей на адресу колективу районної державної адміністрації. В.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш щиро подякував дітям і побажав всім миру, любові та наснаги, гарних здобутків у навчанні, здійснення усіх мрій у Новому році, а також пригостив вихованців недільної школи солодощами.Головний спеціаліст з інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю