Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

Вибори-2019: перевірте свої персональні дані в Державному реєстрі виборців

09 січня 2019

На неділю 31 березня 2019 року постановою Верховної Ради України від 26.11.2018 року №2631-VIІI призначено чергові вибори Президента України. З метою підвищення якості і достовірності списків виборців, запрошуємо вас перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців, усунути невідповідності та неточності в записі про себе.

Особливо це стосується тих виборців, які під час останніх виборів:

• у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або ж взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто;

• змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду;

• мають інформацію про помилкове включення до списків інших громадян, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли тощо);

• виборців, колишніх військовослужбовців строкової чи контрактної служби;

• громадян, які повернулися з місць позбавлення волі;

• громадян, які були вимушені переселитись з окупованої Автономної Республіки Крим чи зони проведення АТО.

Зробити це можливо:

• особисто завітавши до відділу ведення Державного реєстру виборців, який знаходиться за адресою: м.Семенівка, вул. Червона площа, 6 (в приміщенні районної державної адміністрації);

• скориставшись сервісом «Особистий кабінет виборця» на сайті Державного реєстру виборців в мережі інтернет за прямим посиланням https://www.drv.gov.ua/ords/f?p=111:200. Після нескладної реєстрації (для цього потрібно вказати особисту електрону пошту, ПІБ, дату народження та адресу реєстрації) на вказану вами електронну пошту надійде відповідь з результатом перевірки.

Додатковою перевагою цього сервісу є те, що у разі відсутності вас у Реєстрі, чи наявності помилок у ваших ідентифікаційних даних, вам не потрібно нікуди звертатись.

Система автоматично сформує доручення відповідному відділу ведення Державного реєстру виборців, за яким ми проведемо додаткову перевірку та внесемо необхідні виправлення до Реєстру.

Кожен виборець, який у день чергових виборів Президента України буде знаходитись поза межами населеного пункту, в якому зареєстроване його місце проживання, і не може проголосувати на тій виборчій дільниці, до якої відноситься його виборча адреса, може тимчасово змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси.

Для цього необхідно звернутись з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем, де буде перебувати (проживати) виборець у день виборів. При собі потрібно мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянство України) та документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування (наприклад: довідка з місця роботи, довідка сільської ради про місце проживання, виклик на заліково-екзаменаційну сесію тощо).

Для виборців, виборча адреса яких знаходиться на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, досить пред’явити тільки паспорт.