Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

З 1 СІЧНЯ 2018 РОКУ ЗРОСТУТЬ ШТРАФИ ЗА ПОРУШЕННЯ ТРУДОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА

10 січня 2019

Із зростанням з 1 січня 2019 року мінімальної заробітної плати зростуть і штрафні санкції за порушення законодавства про працю.

Відповідно, з початком року змінюється і розмір штрафних санкцій за порушення законодавства про працю, передбачені статтею 265 Кодексу законів про працю України, адже він прив’язаний до розміру мінімальної заробітної плати. Отже, скільки та за які саме порушення змушений буде сплатити недобросовісний роботодавець у 2018 році.

За порушення трудового законодавства юридичні та фізичні особи – підприємці, які використовують найману працю, несуть фінансову відповідальність у таких розмірах:

- 30 мінімальних зарплат за кожного працівника, це 125190 грн (якщо мінімальна зарплата 4173 грн) за наступні порушення:

• фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору;

• оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час;

• виплату заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску.

- 10 мінімальних зарплат за кожного працівника, це 41730 грн (якщо мінімальна зарплата 4173 грн) за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці (наприклад, за не оплату роботи в нічний час, роботу в вихідний або святковий день, понадурочну роботу та інші питання оплати праці);

- 3 мінімальні зарплати, – це 12590 грн (якщо мінімальна зарплата 4173 грн) за такі види порушень:

• порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць,

• виплата їх не в повному обсязі.

- 10 мінімальних зарплат за кожного працівника, це 41730 грн (якщо мінімальна зарплата 4173 грн) за недотримання встановлених законом гарантій та пільг працівникам, які залучаються до виконання обов’язків, передбачених законами України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про альтернативну (невійськову) службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

- 1 мінімальна зарплата (4173 грн) за порушення інших вимог трудового законодавства, крім передбачених вище.

Роботодавцям варто звернути увагу, що при виявленні одного нелегального працівника, доведеться заплатити штраф, якого б вистачило на сплату ЄСВ за цього ж працівника більше ніж на 11 років.

Штрафи накладає Управління Держпраці на підставі винесених постанов у ході інспекційних відвідувань роботодавця.

Штрафи, накладення яких передбачено цією статтею, є фінансовими санкціями і не належать до адміністративно-господарських санкцій, визначених главою 27 Господарського кодексу України.

Позиція Держпраці дуже принципова: роботодавець-порушник повинен нести відповідальність згідно із законом. Тому роботодавцям слід бути готовими до того, що в разі нехтування правами своїх працівників їм доведеться заплатити значно більше коштів.

Тож, роботодавцям потрібно ґрунтовно задуматися над офіційним працевлаштуванням власних працівників, адже економічну вигоду від використання задекларованої праці та сплати усіх належних податків і зборів видно неозброєним оком.

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернігівській області Тетяна Черняк