Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

Затвердили План перспективного розвитку району до 2021 року

01 лютого 2019

1 лютого в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш провів засідання Ради регіонального розвитку Семенівського району.

У засіданні Ради взяв участь голова міської ради Сергій Деденко.

Завідувач сектору економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації Наталія Сухан презентувала проект Плану перспективного розвитку Семенівського району на 2019-2021 роки.

Були детально охарактеризовані усі основні напрацювання в галузях агропромислового комплексу, житлово-комунального господарства, охорони здоров’я, освіти, культури у попередні роки, а також зроблений акцент на заплановані заходи з розвитку району на наступні три роки.

Серед найбільш вагомих проектів, що заплановані до реалізації – капітальний та поточний ремонт доріг, тепломодернізація закладів освіти, розвиток спорту, придбання оснащеного санітарного автотранспорту, реконструкція їдалень у закладах освіти та інше.

За результатами обговорення проекту плану членами Ради регіонального розвитку Семенівського району затверджено План перспективного розвитку Семенівського району на 2019-2021 роки.


Головний спеціаліст з інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю