Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

6 лютого відбулися загальні збори жителів сіл Костобобрів і Олександрівка

07 лютого 2019

На початку зібрань в.о. старости села Костобобрів Любов Рубан та в.о. старости села Олександрівка Тетяна Коробко прозвітували про роботу в 2018 році, зокрема, й про виконання Програми соціально-економічного розвитку, а також окреслили перспективні плани на 2019 рік.

У сходах сіл взяли участь в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Чернишї, міський голова Сергій Деденко, заступник міського голови Сергій Єрьома, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Світлана Кулак, які дали відповіді на поставлені запитання.

Присутні на заході обговорювали дотримання законності й правопорядку на території сільської ради, благоустрій села і м. Семенівки. Жителями були висловлені зауваження щодо програми «Доступні ліки», турбують людей тарифи на водопостачання та електроенергію, а також процес надання субсидій.

В Олександрівці ще було обговорено питання реконструкції вуличного освітлення по вул. Кожухи.

Станіслав Черниш поінформував присутніх про досягнення району та дав відповіді на питання жителів громади.Головний спеціаліст з інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю