Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

Вшанували світлу пам’ять героя АТО (ООС) Володимира Мінчукова

08 лютого 2019

У с. Галаганівка Семенівського району 8 лютого відбулися поминальні заходи зі вшанування річниці від дня загибелі військовослужбовця Володимира Мінчукова, який загинув на території Донецької області.

На місцевому кладовищі настоятель церкви Святого Василія протоієрей отець Максим відслужив поминальну панахиду за героєм.

У заходах із вшанування пам’яті загиблого учасника АТО (ООС) взяли участь голова в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш, заступник міського голови Сергій Єрьома, в.о. старости села Галаганівка Роман Кравченко, представники військового комісаріату Семенівського району, громадських організацій: «За Семенівщину», районного відділення Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), районної організації воїнів – учасників АТО.

Нагадаємо, що рік тому, Володимир Мінчуков загинув на території Донецької області від кульового поранення, виконуючи свою військову присягу перед українським народом, захищаючи державний суверенітет, територіальну цілісність і недоторканність України.

Присутні вшанували його пам'ять хвилиною мовчання, поклали квіти та вінки до могили.

Пам’ять про героя назавжди збережеться в людських серцях.Головний спеціаліст з інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю